Oto jak zainstalować najnowszą aktualizację oprogramowania Ray-Ban Meta


ja ostatnio napisałem o moich doświadczeniach z używaniem inteligentnych okularów Ray-Ban Meta, które w zasadzie wyglądają jak zwykłe okulary, ale mają wbudowane kamery, głośniki i mikrofony. A ponieważ to rozwiązanie jest inteligentne, Meta wydała teraz aktualizację oprogramowania swoich okularów, która wydaje się poprawiać jakość obrazów rejestrowanych przez kamery.

Aktualizacja jest obecnie udostępniana właścicielom Ray-Ban Meta za pośrednictwem aplikacji Meta View. Jak wynika z informacji o wydaniu, „wersja 2” oprogramowania przynosi wiele ulepszeń w zakresie jakości obrazu. Meta twierdzi, że redukcja szumów, automatyczna ekspozycja i oddawanie barw są lepsze, dzięki czemu zdjęcia i filmy „wyglądają ostrzej i wyraźniej w słabym świetle”.

Aktualizacja wydaje się również poprawiać ostrość i zakres dynamiczny „w przypadku jazdy i robienia zdjęć w ruchu”. Oprócz tych ulepszeń dzisiejsza aktualizacja pozwala użytkownikom kontrolować głośność wszystkich dźwięków w jednym miejscu, przesuwając palcem w górę i w dół po touchpadzie okularów.

Jeśli posiadasz Ray-Ban Meta, oto jak ulepszyć swoje inteligentne okulary:

  1. Otworzyć Aplikacja MetaWidok na Twoim telefonie
  2. Stuknij w Ustawienia menu
  3. Wybierz Twoje okulary opcja
  4. Uzyskiwać Aktualizacje

Przed zainstalowaniem aktualizacji upewnij się, że okulary są w pobliżu, sparowane z telefonem i naładowane.

Reklama
Dostępna jest aktualizacja oprogramowania okularów Ray-Ban Meta – poniżej opisano, jak ją zainstalować

Dla niewtajemniczonych: okulary Ray-Ban Meta są następcami Ray-Ban Stories, pierwszych inteligentnych okularów Meta we współpracy z Ray-Ban. Dzięki tym okularom użytkownicy mogą jednym kliknięciem robić zdjęcia i nagrywać filmy przedstawiające to, co widzą. Możesz także używać Ray-Ban Meta do transmisji na żywo na Instagramie lub wykonywania połączeń telefonicznych.

W Stanach Zjednoczonych, Inteligentne okulary Ray-Ban Meta kosztują 329 dolarów. Dostępne są różne modele – można je także dostosować za pomocą soczewek korekcyjnych. Koniecznie przeczytaj mój krótki opis dotyczący Ray-Ban Meta tutaj 9 do 5Mac.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment