Oto, jak może wyglądać podobno funkcja „cofnij wysyłanie” na Twitterze


Potencjalną animację używanej od dawna przez Twittera funkcji „cofnij wysyłanie” odkrył badaczka aplikacji Jane Manchun Wong, dając nam jak dotąd najlepsze spojrzenie na to, jak to może działać.

Interfejs pokazuje znane z Twittera okno dialogowe „Twój tweet został wysłany” nad nowym przyciskiem „Cofnij”. Przycisk cofania służy również jako pasek postępu, który pokazuje, ile czasu trzeba cofnąć tweet, zanim zostanie wysłany. Gmail oferuje podobną opcję dla e-maili, gdzie udostępnia krótkie okno, w którym po kliknięciu przycisku „Wyślij”, nie są wysyłane wiadomości.

„Cofnij wysyłanie” było podobno częścią płatnego poziomu subskrypcji na Twitterze po raz pierwszy wspomniano w ankiecie użytkowników w zeszłym roku. Może to nie być „przycisk edycji”, o który użytkownicy Twittera prosili od zawsze (i który będzie prawdopodobnie nigdy się nie zdarzyło), ale nadal oferowałoby użytkownikom możliwość szybkiego zatrzymania publikowania tweeta, jeśli zauważą literówkę z ostatniej sekundy lub złe ujęcie.

Wcześniej w tym roku, Bloomberg zgłoszone że Twitter bada płatne subskrypcje jako sposób na zmniejszenie zależności od przychodów z reklam w odpowiedzi na konkurencję ze strony Facebooka i Snapchata. Subskrypcje mogą obejmować dostęp do funkcji takich jak „cofnij wysyłanie” i opcje dostosowywania profilu. Bloomberg poinformował również, że Twitter bada sposoby, w jakie użytkownicy mogą płacić sobie nawzajem za ekskluzywne treści, funkcję późniejszą ogłoszone jako Super Follows.

Jane Manchun Wong jest badaczką aplikacji, która przekopuje kod, aby znaleźć niewydane i niezapowiedziane funkcje. W zeszłym roku była wśród jako pierwszy dostrzegł inicjatywę Birdwatch na Twitterze aby umożliwić użytkownikom wykorzenienie dezinformacji na temat jej usługi, i też zauważyła Przebudowa systemu weryfikacji na Twitterze przed jej oficjalnym ogłoszeniem.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...

Avatar 2, Fast X i każdy nowy film do obejrzenia w domu w ten weekend

Oel ngati kameieCzytelnicy wielokąta! Co tydzień podsumowujemy najważniejsze nowości w streamingu i VOD, podkreślając największe i najlepsze nowe filmy do obejrzenia w...
Advertisment