Oto, ile lat użytkownicy Apple trzymają swoje iPady


Obok iPad Pro i Air 2024 uruchamia, CIRP ma nowy raport co rzuca światło na cykle aktualizacji tabletów klientów Apple. Oto, ile lat użytkownicy iPadów czekają przed zakupem nowego modelu.

Podobnie jak w przypadku cyklu aktualizacji iPhone’a, w ostatnich latach wydłuża się czas używania iPadów przez klientów.

Najnowsze dane CIRP potwierdzają tę tendencję: największa część klientów iPadów – 40% – korzysta ze swojego tabletu przez „3 lata lub dłużej”. To wzrost o 4% w porównaniu z 2023 r. i 12% w porównaniu z 2022 r.

Liczba osób, które używały iPada przez 2–3 lata, wzrosła do 25%, co oznacza wzrost o 2% w porównaniu z latami 2023 i 2022.

Natomiast odsetek osób posiadających iPada przez 1-2 lata lub krócej niż 1 rok spadł odpowiednio do 25% i 10%.

Reklama
obraz przez CIRP

CIRP podkreśla, że ​​użytkownicy zwykle korzystają z tabletów, dopóki się nie zepsują, nie wyczerpie się bateria lub nie zabraknie miejsca na dane.

Należy pamiętać, że badanie to zakończono przed premierą iPadów w 2024 roku. Będziemy więc musieli zwracać uwagę na kolejne dane CIRP, aby sprawdzić, czy nowe iPady były w stanie skusić klientów do aktualizacji wcześniej niż wynika z danych z marca 2023–2024 r.

Co myślisz? Czy warto uaktualnić nowe iPady? Jak długo trzymasz iPady? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach!

Najlepsze zdjęcie za pośrednictwem Apple

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Google TV otrzyma funkcję „znajdź mojego pilota”.

W najnowszej aktualizacji Androida dla Google TV dodano przydatny dodatek, który powinien ułatwić odnalezienie zaginionych pilotów. Władze Androida informuje, że wersję beta...

Simply NUC przedstawia serwery ExtremeEDGE z obsługą BMC, rozpoczynając rewolucję w przetwarzaniu brzegowym

Simply NUC, wiodący na świecie dostawca niestandardowych rozwiązań komputerowych, z dumą ogłosił wprowadzenie na rynek swojego najbardziej ambitnego produktu w dotychczasowej historii: serwerów...

Rząd Wielkiej Brytanii ogłasza dotacje w wysokości 8,5 miliona funtów na badania nad bezpieczeństwem sztucznej inteligencji

Sekretarz ds. technologii cyfrowych Michelle Donelan ogłosiła, że ​​podczas drugiego dnia szczytu AI w Seulu rząd Wielkiej Brytanii przeznaczy do 8,5 miliona funtów...
Advertisment