Oto, ile kosztuje Vision Pro AppleCare i odliczenia


Wraz z Zamówienia w przedsprzedaży Vision Pro wprowadzając na rynek dzisiaj, firma Apple podzieliła się kosztami ochrony swojego nowego zestawu słuchawkowego. 500 USD zapewnia dwuletnią ochronę, ale możesz także zdecydować się na miesięczną ochronę, która trwa tak długo, jak chcesz. Omówimy również wysokość odliczeń, jeśli zajdzie potrzeba wymiany, opisując zakres AppleCare, zakres ochrony i nie tylko.

Podobnie jak pozostałe produkty Apple w USA, Vision Pro jest objęty roczną gwarancją i 90-dniowym wsparciem technicznym.

Każde urządzenie Apple Vision Pro objęte jest roczną gwarancją naprawy sprzętu ograniczona gwarancja i do 90 dni bezpłatnego wsparcia technicznego. AppleCare+ rozszerza Twój zasięg1 i obejmuje nieograniczoną ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami. Każde zdarzenie podlega opłacie za usługę.2 Ochrona rozpoczyna się w dniu zakupu AppleCare+.

Jednak w przypadku takiego drogiego urządzenia do noszenia rozsądne może być zabezpieczenie go rozszerzoną gwarancją Apple, która zapewnia nieograniczoną ochronę przed uszkodzeniami i wypadkami.

Koszty i odliczenia Vision Pro AppleCare

  • 499 dolarów na dwa lata
  • Lub 24,99 USD/miesiąc do momentu anulowania
  • 299 dolarów podlega odliczeniu za przypadkowe uszkodzenie
  • Odliczenie 29 USD za uszkodzenie dołączonych akcesoriów
  • Nielimitowane zdarzenia objęte jednym z powyższych odliczeń
  • Możliwość dodania w ciągu 60 dni od zakupu (online lub w sklepie)

Nie widzieliśmy jeszcze, ile firma Apple publikuje, ile będą kosztować naprawy/wymiany Vision Pro poza gwarancją, ale zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko to zrobimy.

Możesz przeczytać więcej o Vision Pro AppleCare na stronie Apple tutaj.

Reklama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment