Oto, co musisz wiedzieć o zamawianiu w przedsprzedaży Apple Vision Pro


Po po raz pierwszy przedstawił Vision Pro podczas zeszłorocznej konferencji Worldwide Developers Conference firmy Apple niedawno ujawnione że nadchodzący zestaw słuchawkowy będzie dostępny od 2 lutego. Jeśli jednak nie możesz się doczekać, aż dostaniesz go w swoje ręce, możesz zamówić go w przedsprzedaży w sklepach Apple Store w USA oraz w Internecie za 3499 USD od 8:00 czasu wschodniego 19 stycznia.

Jeśli planujesz złożyć zamówienie w przedsprzedaży jeszcze w tym tygodniu, dobrze jest wcześniej zapoznać się ze wszystkimi niezbędnymi informacjami. Aby to nieco ułatwić, poniżej zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do złożenia zamówienia w przedsprzedaży, w tym kilka szczegółów dotyczących nadchodzącego zestawu słuchawkowego, różnych akcesoriów, z którymi jest dostarczany, i nie tylko. Będziemy także aktualizować ten post, gdy rozpocznie się przedsprzedaż – lub wcześniej, jeśli poznamy więcej szczegółów – pamiętaj więc o dodaniu tej strony do zakładek.

Kilka szczegółów na temat Apple Vision Pro

Krótko mówiąc, Apple Vision Pro to zestaw słuchawkowy do rzeczywistości mieszanej, wyposażony w wyświetlacz 4K dla każdego oka i umożliwiający użytkownikom przełączanie między rzeczywistością wirtualną (VR) a rzeczywistością rozszerzoną (AR) za pomocą pokrętła w stylu Digital Crown. Zestaw słuchawkowy, wyposażony w układ Apple M2 ostatniej generacji, jest zasilany nowym procesorem R1 i działa wizjaOSnowy system operacyjny, który umożliwia użytkownikom nawigację za pomocą oczu, rąk lub głosu.

Apple określiło ten zestaw słuchawkowy jako narzędzie zwiększające produktywność i urządzenie rozrywkowe, ale tak naprawdę nie mamy jeszcze całkowitej pewności, która funkcja jest tak wyjątkowa. My masz pojęcie o tym, do czego jest zdolny, chociaż. Apple twierdzi, że zestaw słuchawkowy może odzwierciedlać ekran komputera Mac, działając zasadniczo jako przenośny monitor do wielozadaniowości. Jednocześnie możesz używać zestawu słuchawkowego do uruchamiania aplikacji na iPhone’a i iPada, takich jak FaceTime, Zdjęcia i Filmy, a nawet przeglądać filmy przestrzenne nagrane za pomocą iPhone’a 15 Pro. Zestaw słuchawkowy ma także zapewniać wciągające wrażenia podczas przesyłania strumieniowego i grania, oferując użytkownikom dostęp do usług takich jak Disney Plus i aplikacja Apple TV, a także gier takich jak Zespół marzeń Sonica I Super Owocowy Ninja.

Nie sprawdziliśmy jeszcze nowego zestawu słuchawkowego, ale w naszym krótkim czasie demonstrując to, byliśmy pod wrażeniem. Chociaż Apple nazywa ten zestaw słuchawkowy urządzeniem rzeczywistości rozszerzonej, odkryliśmy, że bardziej przypomina fantastyczny zestaw VR (nawet jeśli Apple wolałby, żebyśmy nazywali go komputerem przestrzennym). Oferował także wyświetlacz VR o najwyższej rozdzielczości, jaki kiedykolwiek widzieliśmy, z zerowym opóźnieniem i imponującym przesyłaniem wideo, które jest ostre i wyraźne.

Reklama

Jak wypróbować Apple Vision Pro

Skoro mowa o wersjach demonstracyjnych Apple Vision Pro, możesz wypróbuj także zestaw słuchawkowy samodzielnie jeśli wahasz się czy go kupić, pod warunkiem, że mieszkasz w USA. Możesz zarejestrować się, aby zapoznać się z wersją demonstracyjną Apple Vision Pro w lokalnym sklepie Apple Store począwszy od 8:00 2 lutego, według kolejności zgłoszeń. Z informacji, które otrzymaliśmy do tej pory, wygląda na to, że zestaw słuchawkowy będzie można wypróbować tylko w weekend premiery, jednak skontaktowaliśmy się z firmą Apple, aby to potwierdzić.

Jak ostatnio szczegółowo opisano w Marka Gurmana Zasilanie włączone biuletynbędzie dostępna w sklepie wersja demonstracyjna Vision Pro podobno trwa do 25 minut i obejmują oglądanie zdjęć i filmów. Będziesz także mieć możliwość korzystania z wielu aplikacji innych firm i używania zestawu słuchawkowego jako doraźnego zamiennika komputera lub iPada. Według doniesień Apple przed demonstracją przeskanuje Twoją twarz, aby znaleźć odpowiednie dopasowanie, a jeśli będziesz potrzebować korekcji wzroku, pracownik przeskanuje także Twoje soczewki specjalnym urządzeniem, aby określić Twoją receptę. Mówi się, że Apple ma pod ręką „setki” obiektywów, co powinno umożliwić pracownikom obsłużenie większości użytkowników.

Jak zamówić w przedsprzedaży Apple Vision Pro (bez recepty)

$3499

Apple Vision Pro to pierwszy zestaw słuchawkowy Apple obsługujący rzeczywistość mieszaną, oferujący zarówno doświadczenia w rzeczywistości wirtualnej, jak i rozszerzonej. Oferuje 256 GB pamięci wewnętrznej, zapewnia wideo w rozdzielczości 4K i działa w systemie VisionOS, dzięki czemu można używać zestawu słuchawkowego z aplikacjami na iPhone’a i iPada, a także na Apple TV.

Jak wspomniano wcześniej, Apple Vision Pro będzie dostępny 2 lutego, ale można go zamówić w przedsprzedaży od Apple od 19 stycznia o 8:00 czasu wschodniego. Pamiętaj jednak, aby mieć pod ręką iPhone’a lub iPada, ponieważ musisz zeskanować twarz za pomocą funkcji Face ID dzięki czemu Apple może określić dla Ciebie odpowiedni rozmiar paska na głowę. Firma Apple zastrzegła również, że do tego potrzebna będzie najnowsza wersja aplikacji App Store, dlatego pamiętaj o wcześniejszej aktualizacji oprogramowania.

Zestaw słuchawkowy kosztuje od 3499 USD, ma 256 GB pamięci i zawiera dodatkowe akcesoria, takie jak ściereczka do polerowania, opaska Solo Knit Band, opaska z podwójną pętelką, maska ​​zestawu słuchawkowego nazywana przez Apple „Light Seal” oraz dwie poduszki Light Seal. W zestawie znajduje się również pokrowiec na zestaw słuchawkowy, bateria, kabel do ładowania USB-C i zasilacz USB-C.

Jak zamówić w przedsprzedaży Apple Vision Pro (z soczewkami na receptę)

$3598

Osobom wymagającym korekcji wzroku Apple oferuje również Apple Vision Pro z czytnikami Zeissa, które magnetycznie mocuje się do zestawu słuchawkowego za dodatkowe 99 dolarów. Zawiera te same akcesoria, które są dostarczane z samodzielnym zestawem słuchawkowym 256 GB, ale do ich zakupu potrzebna jest ważna recepta.

Osoba nosząca Apple Vision Pro podczas szczypania

$3648

Za dodatkowe 149 dolarów Apple Vision Pro jest również wyposażony w soczewki na receptę Zeiss, choć do ich zakupu potrzebna jest ważna recepta. Można je również przyczepić magnetycznie do zestawu słuchawkowego i są wyposażone w te same akcesoria, które znajdują się w zestawie z samodzielnym zestawem słuchawkowym.

Możesz także kupić Apple Vision Pro za Soczewki korekcyjne Zeissa, które magnetycznie mocuje się do zestawu słuchawkowego. Zakup czytników dodaje 99 dolarów do ceny całkowitej, a zakup wraz z soczewkami na receptę będzie kosztować dodatkowo 149 dolarów. Należy pamiętać, że są one sprzedawane wyłącznie w Internecie i można je kupić wyłącznie na podstawie ważnej recepty. Firma Apple nie ujawniła jeszcze, które recepty są obsługiwane, ale gdy to nastąpi, zaktualizujemy ten post.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Ghost of Tsushima: Director’s Cut otrzymuje oficjalne wymagania sprzętowe na PC

Nixxes Software opublikowało oficjalne wymagania systemowe gry Ghost of Tsushima: Director's Cut, której oficjalna premiera odbędzie się 16 maja. Ponadto gra będzie...

Linia Razer Huntsman V3 Pro z analogowymi przełącznikami optycznymi Gen-2 uwalnia precyzję

W konkurencyjnym świecie gier, gdzie liczy się każda milisekunda, narzędzia, którymi posługujesz się, mogą zadecydować o porażce lub zwycięstwie. Każde naciśnięcie klawisza...

Jak Bitcoin może wspomóc wzrost w rozwijających się gospodarkach

Wiele krajów rozwijających się niewątpliwie doświadczyło swoich problemów gospodarczych. Niektóre z tych krajów mają niestabilne i niezaufane waluty fiducjarne. W związku z tym przyjmują...
Advertisment