Ostatni zwiastun The Falcon and The Winter Soldier ma Sama, Bucky’ego i Zemo


Sokół i zimowy żołnierz jest już prawie tutaj, a Disney ma jeszcze jeden zwiastun, aby podekscytować fanów. Disney wypuścił ostatni zwiastun serialu w poniedziałek rano i dał nam wgląd w historię serii, mnóstwo akcji i dobre przekomarzanie się między nowym duetem.

W przyczepie Bucky i Sam są pozostawieni w świecie, który wciąż walczy o przetrwanie po „śmierci” Kapitana Ameryki. Świat tęskni za swoim najbardziej symbolicznym Avengerem i chociaż nasz bohaterski duet robi wszystko, co w jego mocy, aby samemu wcielić się w tę rolę, buty Capa są strasznie duże do wypełnienia – a Bucky nie wydaje się zbytnio zadowolony z tego pomysłu.

Do tego dochodzi jeszcze powrót Barona Zemo i jego nowej załogi, o który trzeba się martwić. Zwiastun daje nam krótki podgląd niektórych postaci, które prawdopodobnie będą stanowić złoczyńców w całej serii, ale nadal nie jest do końca jasne, czego szukają.

Jedno jest jasne: to Sokół i zimowy żołnierz będzie zawierać wiele działań. Obaj bohaterowie mają kilka scen do pokazania w zwiastunie, a Falcon ma nawet okazję rzucić tarczą Steve’a Rodgersa podczas jednej z bitew. Same walki wyglądają tak, jakby można je było wyciągnąć prosto z jednego z filmów Captain America, co powinno zapewnić zmianę tempa z mniej skoncentrowanego na akcji WandaVision.

Sokół i zimowy żołnierz ma zadebiutować w pierwszym odcinku w Disney Plus 19 marca.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment