Optoma przedstawia profesjonalne wyświetlacze 4K UHD z serii N


Optoma, wiodący na świecie producent rozwiązań do dużych wyświetlaczy oraz marka nr 1 4K UHD i marka nr 1 DLP na świecie i w obu Amerykach, ogłasza nowe profesjonalne wyświetlacze serii N z intuicyjnym, przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniem dla profesjonalistów biznesowych łącz się, prezentuj i współpracuj na całym świecie, zarówno osobiście, jak i zdalnie. Wyposażona w orientację pionową i poziomą, seria N Optoma jest przeznaczona do użytku w holach korporacyjnych, recepcjach, salach konferencyjnych, salach wykładowych, Digital Signage i innych profesjonalnych środowiskach.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na komercyjne rozwiązania wyświetlaczy, Optoma zaprojektowała profesjonalne wyświetlacze serii N, aby ulepszyć obecne konfiguracje konferencyjne w środowiskach korporacyjnych i edukacyjnych oraz uwzględnić scenariusze pracy hybrydowej i nauki na odległość. Zaprojektowane z myślą o uproszczeniu łączności i większym zaangażowaniu.

Profesjonalne wyświetlacze serii N oferują pakiet Optoma Solution Suite (OSS), innowacyjną platformę oprogramowania poprawiającą wygodę użytkownika, obejmującą:

  • Biała tablica: Uwolnij swoją kreatywność dzięki cyfrowej tablicy wyposażonej w narzędzia do adnotacji, które sprawiają, że nauka i dzielenie się pomysłami jest wciągające, a jednocześnie ułatwia współpracę w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca.
  • Menedżer plików: Z łatwością zapisuj pliki, porządkuj je lub przenoś z pamięci lokalnej do pamięci sieciowej lub do popularnych usług w chmurze w ciągu kilku sekund.
  • Wyświetl udział: Podłącz dowolne urządzenie, aby bezprzewodowo transmitować, udostępniać lub przesyłać treści na duży ekran. Zabranie własnego urządzenia nigdy nie było łatwiejsze.

Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu i funkcjom planowania użytkownicy mogą tworzyć i dostosowywać własne listy odtwarzania, aby wyświetlać treści w określonym dniu i godzinie. Użytkownicy mogą także przesyłać pliki bezprzewodowo i uzyskiwać dostęp do chmury w popularnych systemach, takich jak Google, Microsoft i Dropbox, poprzez Menedżera plików Optoma. Podobnie jak IFPD firmy Optoma, profesjonalne wyświetlacze serii N charakteryzują się doskonałą jasnością, ultracienką ramką ze szkłem przeciwodblaskowym wraz z filtrem ograniczającym niebieskie światło oraz certyfikowaną technologią pozbawioną migotania, zapewniającą lepsze wrażenia z wyświetlania w porównaniu do monitorów telewizyjnych obecnie na rynku.

Dostępna w czterech rozmiarach ekranu, 65″, 75″, 86″ i 98″, seria N jest kompatybilna z wieloma akcesoriami, takimi jak nowa kamera internetowa Optoma SC26B 4K USB i głośnik BM21 Bluetooth, a także innymi urządzeniami peryferyjnymi obsługującymi jako kompleksowe rozwiązanie wyświetlające. Aby zapewnić dodatkową elastyczność, profesjonalne wyświetlacze można zamontować na ścianie lub przymocować do opcjonalnego wózka z napędem silnikowym. „W dzisiejszym profesjonalnym świecie, w którym równoważymy scenariusze osobiste, hybrydowe i zdalne, dostrzegamy potrzebę rozwiązań wyświetlających, które są zarówno przyjazne dla użytkownika, jak i elastyczne, usuwając wszelkie bariery, aby firmy mogły nadal dostarczać informacje w skuteczny sposób” powiedział Jeff Perry, menedżer produktu w Optoma. „Dzięki Optoma serii N zapewniamy profesjonalistom doskonałe rozwiązanie w zakresie wyświetlania, które wykracza poza typowe konfiguracje monitorów telewizyjnych, oferując intuicyjne oprogramowanie i funkcje współpracy na wyższym poziomie”.

Rozwiązanie o wartości dodanej, Optoma Management Suite (OMS), jest dostępne w profesjonalnych wyświetlaczach serii N, oferując administratorom i technikom IT zdalną platformę w czasie rzeczywistym do monitorowania, zarządzania i diagnozowania wielu wyświetlaczy jednocześnie znajdujących się w tej samej sieci lub połączone poprzez chmurę. Dzięki OMS technicy mogą sprawdzić stan i dokonać konfiguracji w celu optymalizacji wydajności oraz rozsyłać komunikaty alarmowe, alerty lub ogłoszenia na wyświetlacze na całym świecie.

Więcej informacji na temat line-upu można znaleźć na stronie: www.optomausa.com/products/professional-displays

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Unijna ustawa o sztucznej inteligencji nie chroni praworządności i przestrzeni obywatelskiej

Unia Europejska (UE) Ustawa o sztucznej inteligencji (AI). Jak wynika z oceny Europejskiego Centrum Prawa Non-Profit (ECNL), „nie chroni skutecznie praworządności i przestrzeni...

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...
Advertisment