OPPO przenosi moc GPT do swoich inteligentnych okularówKluczowe dania na wynos

  • HONOR i Lenovo to nie jedyne marki, które robią furorę na MWC 2024 – OPPO zaprezentowało swoje najnowsze inteligentne okulary, Air Glass 3.
  • Air Glass 3 oferuje funkcje sztucznej inteligencji, obsługujące wejścia tekstowe, obrazy, wideo i audio, aby zapewnić użytkownikowi wyjście wizualne i audio.
  • Dzięki lekkiej konstrukcji, pełnokolorowemu wyświetlaczowi i funkcjom takim jak sterowanie dotykowe, Air Glass 3 firmy OPPO ma na celu zrewolucjonizować rynek technologii noszenia.


Targi MWC 2024 trwa pełną parą, a marki technologiczne prezentują na parkiecie swoje najnowsze innowacje i produkty. HONOR zaprezentował swoje Magia 6Pro przed wydarzeniem, a dzisiaj mogliśmy przyjrzeć się Lenovo Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem. A teraz OPPO zaprezentowało swoje najnowsze inteligentne okulary, Air Glass 3, wprowadzając sztuczną inteligencję i GPT do urządzeń do noszenia.

Kluczową cechą Air Glass 3 jest możliwość dostarczania informacji użytkownikowi za pomocą sztucznej inteligencji. Inteligentne okulary obsługują wprowadzanie multimodalne, w tym tekst, obrazy, wideo i audio, a następnie przetwarzają je, aby zapewnić użytkownikowi obraz i dźwięk. Użytkownik musi jedynie nacisnąć zausznik Air Glass 3, aby aktywować asystenta głosowego AI.


Reklama

Następnie Air Glass 3 przekazuje informacje wejściowe do AndesGPT, który działa w aplikacji Air Glass na smartfonie, z którym sparowane są inteligentne okulary. Wreszcie, po przetworzeniu informacji, inteligentne okulary wyświetlają użytkownikowi zarówno obraz, jak i dźwięk. Dodatkowo Air Glass 3 obsługuje sterowanie dotykowe odtwarzaniem muzyki, połączeniami telefonicznymi, wyświetlaniem informacji i nie tylko.

Pod względem sprzętowym Air Glass 3 waży zaledwie 50 gramów, ma współczynnik załamania światła 1,70 i oferuje szczytową jasność do 1000 nitów. OPPO twierdzi, że Air Glass 3 zapewnia wrażenia z noszenia zbliżone do standardowych okularów, a jednocześnie zapewnia zaletę pełnokolorowego wyświetlacza. Okulary są również wyposażone w cztery mikrofony i słuchawki nauszne otwarte dla lepszej jakości dźwięku.

Na razie OPPO nie ogłosiło jeszcze globalnej dostępności ani ceny Air Glass 3. Postaramy się jednak zaktualizować stronę, gdy tylko dowiemy się więcej. W międzyczasie podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat OPPO Air Glass 3 w sekcji komentarzy poniżej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kalifornijska policja aresztuje cztery osoby w związku z kradzieżą popiersia z klocków Lego o wartości 300 000 dolarów

Mieszkańcy Los Angeles mogą spać spokojnie, wiedząc, że szajka przestępcza nie prześladuje już sklepów detalicznych w mieście, by zasilić czarny rynek klocków Lego....

Taylor Swift wykorzystuje teksty Apple Music do dzielenia się zagadkami na nowym albumie

Taylor Swift 19 kwietnia wyda swój najnowszy album zatytułowany „The Tortured Poets Department”. W zeszłym tygodniu piosenkarka nawiązała już współpracę z Apple Music...

Oto porównanie bezpłatnego miejsca i uaktualnień w iCloud na tle konkurencji

Firma Apple po raz pierwszy wprowadziła usługę iCloud na konferencji WWDC 2011, a Steve Jobs zachwalał ją jako najlepszy sposób przechowywania dokumentów, poczty,...
Advertisment