Opis zwiastuna Deadpoola i Wolverine’a: Secret Wars, kamee X-Men i nie tylko


Pierwszy Deadpoola i Wolverine’a przyczepa nadeszła i zgodnie z przewidywaniami zagorzałych fanów Marvela, nadeszła, aby wstrząsnąć całością Kinowe Uniwersum Marvela. Spot Super Bowl 2024 pojawia się z wystarczającą ilością materiału do drażnienia przed premierą filmu 26 lipca: przesłankami, mnóstwem powiązań i, co najważniejsze, wielostronnym chaosem, który może pozostawić MCU w mile widzianym stanie nieładu.

Gdy Disney wchłonął 20th Century Fox podczas jednej z największych wstrząsających zmian w branży rozrywkowej ostatniej dekady doszło do jednej zauważalnej ofiary: Deadpoola. W 2019 roku wyglądało na to, że w panteonie MCU Disneya nie ma już nadziei na postać z oceną R. Jak czasy się zmieniają.

Chociaż ledwo nam się dobrze przyjrzało Powrót Hugh Jackmana do roli Logana w niefoxowym podejściu do postaci X-Men, ciężki zwiastun Ryana Reynoldsa dał fanom mnóstwo do przeżucia. Oto zestawienie.

Obsada Deadpoola i Deadpoola 2

Reklama

Zdjęcie: Studio Marvela

Dopinder, Shatterstar, Colossus, Negasonic Teenage Warhead, Yukio, Blind Al, Peter i Vanessa pojawiają się na początku zwiastuna, wszystkie postacie z poprzednich części kinowego uniwersum Deadpool — miło, że wracają, żeby się ukłonić! Jednak jak dotąd nie wydaje się, aby Cable Josha Brolina powrócił. Przepraszamy dla X-Force.

Hej, tu TVA!

Żołnierze TVA przybywają do mieszkania Deadpoola w Deadpool &  Rosomak

Zdjęcie: Studio Marvela

Deadpool 3 pożycza LokiTVAprzedstawiający nowego agenta Paradox – prawdopodobnie zainspirowany sędzią TVA o nazwisku Paradox, który pojawił się w jednym numerze Ona-Hulk (2005). W końcu to świetne imię dla agenta TVA.

Tajemniczy łysy mężczyzna

Tajemniczy łysy mężczyzna schodzi po schodach w Deadpool &  Rosomak

Zdjęcie: Studio Marvela

W komiksach jest wielu łysych facetów, ale jeśli chodzi o X-Menów, jeden rzuca się w oczy: profesor Xavier. Zobaczymy, czy to się powiedzie (McAvoy był ostatnio pytany o powrót do Marvel Universe i nie przeklinałem…) lub jeśli to tylko duży łysy śledź.

Łatka znana również jako Dapper Wolverine

Łatka znana również jako Wolverine w Madripoor w Deadpool &  Rosomak

Zdjęcie: Studio Marvela

Włosy są dla Wolverine’a wielką atrakcją, nawet z tyłu – ale jego biały garnitur nawiązuje do najsłynniejszego alter ego Logana: Patcha. To tożsamość, którą przyjmuje za każdym razem, gdy tam jest Madripoorgdzie zaczyna nosić przepaskę na oku oraz elegancki biały garnitur i muszkę.

To gigantyczne logo 20th Century Fox

Deadpool walczy przed gigantycznym logo 20th Century Fox w Deadpool &  Rosomak

Zdjęcie: Studio Marvela

ROZERWAĆ.

Pyro z filmów X-Men

Pyro jest podekscytowany akcją w Deadpool &  Rosomak

Zdjęcie: Studio Marvela

Aaron Stanford (12 małp) powraca, by ponownie wcielić się w Pyro, – co innego – mutanta pirokinetycznego X2 I X-Men: Ostatni bastion. Wygląda na szczęśliwego, że tam jest!

Tajne wojny (2015) nr 5

Deadpool mdleje na pustynnej ziemi obok komiksu Secret Wars w Deadpool &  Rosomak

Zdjęcie: Studio Marvela

Widzisz ten postrzępiony komiks? Jest to Tajne wojny #5, co jest całkiem interesujące. Dla jednej rzeczy, film pt Tajne wojny to aktualna gra końcowa (bez zamierzonej gry słów) Marvel Cinematic Universe – i prawdopodobnie jest inspirowana komiks z 2015 roku, który ma taką samą nazwę. Tajne wojny może oznaczać wiele rzeczy, ale jego podstawowa koncepcja z pewnością współgra z tym, do czego służy ten zwiastun Deadpoola i Wolverine’a odkłada: połączenie różnych osi czasu Marvela. Tajne wojny Szczególnie punkt 5 jest również interesującym wyborem, ponieważ jest to fragment historii prawie całkowicie skupiający się na Doktorze Doomie i tym, jak w ogóle doprowadził do tego połączenia osi czasu.

Czy Doom może być w jakiś sposób zamieszany w tę sprawę? Deadpoola i Wolverine’aprzed przyszłorocznym Fantastyczna Czwórka? Musimy poczekać i się dowiedzieć.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sharkoon przedstawia nowy podświetlany wentylator PWM 120 mm Rebel F50 o wysokim zakresie obrotów

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości, wydajnych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, który obecnie poszerza swoją ofertę wentylatorów chłodzących do...

SolidRun przedstawia moduł komunikacyjny Ryzen V3000 CX7

SolidRun, wiodący deweloper i producent wysokowydajnych rozwiązań System on Module (SOM), komputerów jednopłytkowych (SBC) i rozwiązań brzegowych sieci, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek...

Razer demonstruje przyszłość gamingowej technologii dotykowej dzięki Sensa HD Haptics i Project Esther

Gracze uwielbiają oglądać transmisje na żywo, widzieć, jak ich ulubieni gracze wykonują niesamowite zagrania i wygrywają – ale co by było, gdybyśmy mogli...
Advertisment