Opis zadania „Sędzia w klatce” w Dragon’s Dogma 2


„Sędzia w klatce” to jedno z kilku zadań, które otrzymasz Kapitan Brant we wczesnych stadiach Dogmat smoka 2. Brant opowiada ci o sędzinie Waldahr, kimś, kto przeciwstawił się Disie i odmówił zmiany Kodeksu Vermund na jej korzyść, gdy go o to poproszono, co doprowadziło do tego, że siedzi teraz w celi w więzieniu w Vernworth – hm, areszt.

Zatem kapitan Brant ma do ciebie jedną bardzo prostą prośbę: uwolnij sędziego Waldahra. On ci da klucz do więzienia więc możesz wejść do jego celi, ale przekonasz się, że Waldahr potrzebuje najpierw przekonania.

W tym Dogmat smoka 2 przewodniku, przejdziemy przez całe zadanie „Sędzia w klatce”, w tym gdzie znaleźć sędziego Waldahra I jak go uwolnić.


Gdzie znaleźć Sędziego w Dragon’s Dogma 2

Reklama

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Wejdź na teren pałacu i skieruj się do celu zaznaczonego na mapie. To jest wejście do wieży więziennej zamku Vernworth. Otto cię przywita i przepuści, więc zejdź na dół i poza kilkoma pokojami do eksploracji i splądrowania, głównym obszarem jest długi korytarz z filarami pośrodku i celami po obu stronach, co daje w sumie osiem.

Sędzia Waldahr znajduje się w pierwszej celi po prawej stronie, zaraz po wejściu. Poczekaj, aż dwaj strażnicy odwrócą się od ciebie, a następnie użyj klucza więzienia otrzymanego od kapitana Branta, aby otworzyć celę.

Wejdź i porozmawiaj z Waldahrem, a gdy tylko pojawi się taka możliwość, nakłon go do ucieczki. Wyjaśnia, że ​​jest w celi całkowicie szczęśliwy, bo może spędzać dni na „przeglądaniu Kodeksu i odszyfrowywaniu starych tekstów”. Jeśli jednak uda ci się znaleźć „miejsce z górą tomów”, Waldahr ponownie rozważy ucieczkę. Opuść więzienie i wróć do Kapitana Branta.


Gdzie znaleźć „miejsce z górą tomów” w „Sędziowie w klatce”

Bohater Dragon's Dogma 2 rozmawia z sędzią w więzieniu w zadaniu „The Caged Magistrate”.

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Brant sugeruje rozmowę z facetem o imieniu Kendrick, znalezionym przez Łaskawą Rękę w slumsach. To łysiejący facet w niebieskiej szacie, błąkający się po namiotach i zniszczonych domach na obrzeżach Vernworth. Poprosi cię o darowiznę w postaci złota na cele charytatywne, więc zapłać, a wyjaśni zaginięcie miejscowego chłopca o imieniu Malcolm.

Rozpoczyna się zupełnie osobna misja o nazwie „Pięta historii”, w której musisz znaleźć Malcolma, rozmawiając z dziećmi ze slumsów. Poszukaj dziewczyny o imieniu Aimee, która będzie gdzieś w pobliżu, a powie ci, że Malcolm wszedł do skarbców pod slumsami. Wróć do Kendricka, a oboje wejdziecie do skarbców, aby znaleźć uciekającego dzieciaka.

Bohater Dragon's Dogma 2 wchodzi do podziemnej biblioteki w filmie „The Caged Magistrate”.

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Zbadaj całe krypty, a znajdziesz Malcolma, a za nim ogromną podziemną bibliotekę. Kendrick każe Malcolmowi obiecać, że będzie trzymał gębę na kłódkę w sprawie odkrycia, ale możesz wrócić do Waldahr w więzieniu i opowiedzieć mu o tym cudownym miejscu, gdzie może się w spokoju uczyć. Odprowadź Waldahra z celi do slumsów, a następnie wróć do Kapitana Branta po nagrodę: 7000 sztuk złota i a promień.

Pamiętaj, aby kilka dni później wrócić do skarbców Waldahra, ponieważ będzie on miał dla ciebie kolejne zadanie: „A Magisterial Amenity”, które polega na odnalezieniu skonfiskowanych mu okularów.


Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 instrukcje, oto komu je dać Jadeitowa Kula do, jeśli powinieneś kupić Ozdobne pudełkojak kupić dom w Vernworth, gdzie znaleźć Rodge’aoraz najlepszy rozkaz dla zadań kapitana Branta.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment