Opis zadania „Readvent of Calamity” w Dragon’s Dogma 2


„Ponowne pojawienie się nieszczęścia” to misja, w której się podejmiesz Dogmat smoka 2 po raz pierwszy do którego wrócisz Melve. Polega na wypędzeniu chorego kaczora (tzn A smok w przeciwieństwie do the Smok), pomagając Ulrikaprzywódczynię Melve, a następnie odnalezienie jej, gdy będzie musiała opuścić miasto.

Nasz Dogmat smoka 2 pokaże Ci, jak rozpocząć „Readvent of Calamity”, jakie kroki musisz wykonać, aby ją ukończyć, oraz gdzie znaleźć Ulrikę.


Jak rozpocząć „Readvent of Calamity” w Dragon’s Dogma 2

Reklama

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Po ukończeniu przynajmniej jednego z Zadania kapitana Branta (ale zanim ukończysz „Święto oszustwa”), a następnie wróć do Melve (jak w przypadku „Kurier Oxcart” quest), odkryjesz, że miasto jest atakowane przez chorego smoka (lub smoka – nazwa gry jest niespójna). Gdy zadasz trochę obrażeń, atakując pęcherze Kota Magicznego Smoka, przepędzisz go.


Kiedy odwiedzać Melve „od czasu do czasu” w Dragon’s Dogma 2

Po walce załączy się krótka scenka przerywnikowa z rozmową Ulrika, LennartaI Sigurd. A wtedy otrzymasz mało pomocny, niejasny cel “odwiedzaj Melve od czasu do czasu.”

Musisz poczekać dzień lub trzy, zanim będziesz mógł kontynuować zadanie. Wyjedź z miasta i zajmij się przez jakiś czas innymi zadaniami. Możesz zawsze szybka podróż do Melve szybko z Vernworth za pomocą wołu.

Mapa Melve Dragon's Dogma 2 pokazująca, gdzie znaleźć Ulrikę

Grafika: Jeffrey Parkin/Polygon | Źródła: Capcom poprzez Polygon

Podczas kolejnej wizyty zamelduj się u Ulriki w dużym domu w Melve. Wewnątrz będziesz świadkiem kłótni Ulriki i rządowego bandyty imieniem Martin. Następnego dnia dowiesz się, że Ulrika zamiast sprawiać wszystkim problemy, zdecydowała się uciec z wioski.


Gdzie znaleźć Ulrikę w „Readvent of Calamity”

Twoim następnym celem będzie ustalenie, dokąd uciekła Ulrika. I nie będziesz miał żadnych wskazówek. Krótka odpowiedź jest taka Ulrika uciekła do wioski Havre.

Mapa Dragon's Dogma 2 pokazująca lokalizację wioski Havre

Grafika: Jeffrey Parkin/Polygon | Źródła: Capcom poprzez Polygon

Dłuższa odpowiedź jest taka, że ​​tak naprawdę nie pojawi się tam (może nie?), dopóki nie wykonasz kilku innych zadań.

Najpierw musisz ukończyć „Odstrzał potworów” dla kapitana Branta (które prawdopodobnie już masz). Następnie powinieneś poszperać po wiosce Harve, aby podjąć się i ukończyć „Łuskowaci najeźdźcy” co ostatecznie polega na tym, że wypędzasz kilka jaszczurów kilka dni z rzędu.

Dragon's Dogma 2 Lennart na końcu Readvent of Calamity

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Następnie Ulrika pojawi się tuż przy głównym skrzyżowaniu miasta. Porozmawiaj z nią, a ona odeśle cię z powrotem do Lennarta w Melve. Zgłoś się do niego w dużym domu Melve, a otrzymasz nagrodę 4500 sztuk złota i a Pierścień Grit.


Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 instrukcje, oto najlepsza kolejność Zadania Kapitana Brantaoraz informacje o tym, jak uratować plik sędzia w klatcejak dotrzeć do Bezimienna wioskagdzie znaleźć Rodge’ajak stawić czoła Cień Powstaniai kiedy wziąć udział w koronacja.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment