Opis zadania „Opowieść żebraka” w Dragon’s Dogma 2


„Opowieść żebraka” jest Dogmat smoka 2 poboczne zadanie, które możesz podjąć niedługo po przybyciu do Vernworth, czyli jednego z głównych węzłów komunikacyjnych.

W ciągu dnia zauważysz żebraka imieniem Albert stojącego przy fontannie i opowiadającego dziwaczne opowieści i historie. Przechodząc obok, facet o imieniu Benton będzie się zastanawiał, w jaki sposób żebrak zarabia pieniądze. Oczywiście ten obowiązek spada na ciebie.

Możesz mieć ochotę stać i patrzeć na żebraka przez cały dzień, ale nie musisz się tym martwić, ponieważ musisz po prostu wrócić o właściwej porze. Oto jak ukończyć „Opowieść żebraka” W Dogmat smoka 2 i dowiedz się jak żebrak zarabia pieniądze.


Jak podążać za żebrakiem w „Opowieści żebraka”

Reklama

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Zajmij się innymi sprawami w okolicy Vernworth w ciągu dnia, aż słońce zacznie zachodzić, a następnie wróć do fontanny. W końcu żebrak Albert opuści swoje stanowisko i odejdzie. To właśnie wtedy powinieneś za nim podążać. Czas jest tutaj kluczowy. Jeśli pojawisz się za późno, on już wyszedł.

Udaje się do slumsów i odwiedza ich Tawerna Waltera. Trzymaj się go, bo w końcu odejdzie i pójdzie do swojego domu w Wspólna dzielnica Vernworth. (To jest tuż za rogiem domu, który możesz kupić od Mildred w „Miejsce, które można nazwać domem” poszukiwanie.)

Bohater idzie w stronę domu Alberta w „Opowieści żebraka w Dragon’s Dogma 2”.

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Kiedy wejdzie do jego domu, poczekaj na zewnątrz, aż pojawi się w innym, znacznie bardziej wyszukanym stroju. Gdy tylko wyjdzie, wejdź do jego domu i zabierz jego ubrania, czyli Strój żebraka. Mając ubrania w ręku, na mapie powinny pojawić się dwa znaczniki zadań. Jeden prowadzi do domu w Dzielnicy Szlacheckiej, drugi zaś do Tawerny Waltera.

Bohater rozmawia z Celiną w zadaniu „Opowieść żebraka” w Dragon's Dogma 2.

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Wróć do Tawerny Waltera, a znajdziesz Celinę, żonę Alberta. Masz możliwość przekazania jej Ubrania Żebraka, ale nie ma jeszcze takiej potrzeby. Wiesz, że Albert knuje coś niedobrego, ale nie możesz być pewien, co dokładnie.

Idź do znacznika w Dzielnicy Szlacheckiej, a znajdziesz Alberta z kobietą o imieniu Hilda, która okazuje się być kochanką Alberta.


Komu dać strój żebraka w Dragon’s Dogma 2

Menu pokazuje strój żebraka podczas zadania w Dragon's Dogma 2.

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Teraz decyzja należy do Ciebie, ponieważ masz trzy możliwości. Możesz oddać strój żebraka Albertowi i pozwolić mu działać tak, jak jest. Możesz przekazać go Celinie, aby dowiedziała się o niewierności męża i kłamstwach, które podtrzymywał, żyjąc w tajemnicy drugim życiem. Możesz też dać to Hildie, kochance. Oto wyniki każdej opcji:

  • Jeśli oddasz strój żebraka Albertowibędzie kontynuował swoje podwójne życie i nagrodzi Cię 5000 szt. złota i 900 PD.
  • Jeśli oddasz Celinie strój żebraka, musisz poczekać do następnego ranka i wrócić do domu Alberta w Dzielnicy Wspólnej. Na zewnątrz będzie strażnik, który wyjawi, że Celina zamordowała Alberta, a następnie popełniła samobójstwo. Otrzymasz 3000 sztuk złota, jeden Noonbloom i 900 XP.
  • Jeśli oddasz Hildę Strój Żebraka, musisz poczekać do następnego ranka i wrócić do jej domu w Dzielnicy Szlachetnej. W nagrodę otrzymasz trzy kamienie Onyksu i 900 XP.

Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 instrukcje, oto komu je dać Jadeitowa Kula do, jeśli powinieneś kupić Ozdobne pudełkojak kupić dom w Vernworth, gdzie znaleźć Rodge’ajak dotrzeć do Bezimienna wioskaoraz najlepszy rozkaz dla zadań kapitana Branta.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nastolatka oskarżona o podpalenie autonomicznej taksówki Waymo

Dochodzenie zostało przeprowadzone przez grupę zadaniową SFPD ds. podpaleń, która zidentyfikowała podejrzanego i ustaliła prawdopodobną przyczynę wydania nakazu przeszukania. Biuro prokuratora okręgowego...

Chcesz zrobić więcej dzięki AirPods Pro 2? Wypróbuj tych 5 funkcji

Wraz z wprowadzeniem na rynek Apple wprowadziło solidną aktualizację swoich najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych AirPods Pro 2. Od tego czasu Apple podniosło...

TSMC wprowadzi premię lokalizacyjną dla zagranicznej produkcji chipów

Jako część Dyskusja telefoniczna dotycząca wyników za pierwszy kwartał, jeden z największych producentów półprzewodników, TSMC, ogłosił strategiczne posunięcie polegające na pobieraniu dodatkowej opłaty...
Advertisment