Opis zadania „Cień Powstańców” w Dragon’s Dogma 2


„Cień Zmartwychwstałego” to misja, w której się podejmiesz Dogmat smoka 2miasta Vernworth. To nie jest misja, którą decydujesz się rozpocząć — po prostu pojawia się, gdy zaczniesz z nią pracować Kapitan Brant.

Nasz Dogmat smoka 2 opis zadania „Cień powstańców” pokaże ci, jak stawić czoła osobie podążającej za tobą w Vernworth i walcz ze swoim prześladowcą.


Jak rozpocząć zadanie „Cień powstańców” w Dragon’s Dogma 2

Kiedy zaczniesz wtykać nos w sprawy pałacu w Vernworth – wykonując kilka różnych zadań kapitana Branta – będziesz miał kłopoty, gdy będziesz w mieście. Dostaliśmy go po ukończeniu „Uboju potworów”.

Reklama

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Po rozmowie z Brantem i wyjściu z tawerny otrzymasz „Cień Zmartwychwstałego” poszukiwania, którego celem jest „walcz ze swoim prześladowcą”. Twoje pionki prawdopodobnie to skomentują, mówiąc coś w stylu „Wyczuwam na nas wzrok”.


Walcz ze swoim prześladowcą

Dragon's Dogma 2 zauważa prześladowcę Powstańców

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Twoim prześladowcą jest mężczyzna o imieniu Bermudy. Ma na sobie cały brązowy strój i kaptur. Twoim pierwszym zadaniem jest po prostu go dostrzec. W rzeczywistości nie jest to takie proste, zwłaszcza w ruchliwym mieście Vernworth.

Najlepiej wybierz się wzdłuż jednej z długich bocznych uliczek lub nawet po głównym placu. Idź w linii prostej tak daleko, jak to możliwe, a następnie szybko zawróć. Zacznij biec z powrotem drogą, którą przyszedłeś i uważaj, czy ktoś przed tobą nie ucieka.

Sprint pozwoli Ci dość łatwo dogonić Bermudo. Możesz nawet osaczyć go, ale nie będzie z tobą współdziałał i tylko ucieknie. Aby „spierać się” z nim, musisz złapać go, gdy już będziesz blisko.


Czy powinieneś zabić czy uwolnić Bermudo w Dragon’s Dogma 2?

Dragon's Dogma 2 konfrontuje się z Bermundo

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Gdy już go złapiesz, po prostu przytrzymaj go przez kilka sekund, a wtedy rozpoczniesz rozmowę. W tym momencie musisz dokonać wyboru – albo Uwolnij go Lub Zabij go.

Możesz spróbować go przesłuchać, ale jest dość powściągliwy. Zanim go wypuścisz, możesz wyłudzić od niego trochę pieniędzy, ale nie możesz dostać nic poza złotem. Poproszenie o coś innego sprawi, że cię zaatakuje.


Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 instrukcje, oto komu je dać Jadeitowa Kula do tego, czy powinieneś kupić Ozdobne pudełkojak kupić dom w Vernworth, jak dojechać do Bezimienna wioska, gdzie znaleźć Rodge’ajak uratować sędzia w klatceoraz najlepszy rozkaz dla zadań kapitana Branta.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Uzyskaj ograniczoną czasowo zniżkę na ten wielourządzeniowy power bank za 199,99 USD

Grafenowy power bank Flash Pro Plus potrafi po trochu wszystkiego. Ma akumulator o pojemności 25 000 mAh, porty USB-C i USB-A, bezprzewodowe...

Próbkowanie Kioxia Najnowsza generacja UFS Ver. Wbudowane urządzenia pamięci Flash 4.0

Kioxia Corporation, światowy lider w dziedzinie rozwiązań pamięciowych, ogłosiła dzisiaj, że rozpoczęła próbkowanie najnowszej generacji pamięci Universal Flash Storage (UFS) wer. Urządzenia...

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...
Advertisment