Opis przejścia linii zadań Leda i kroki dla DLC Elden Ring


Rycerz Igły Leda to pierwszy NPC, u którego się spotkasz Pierścień Eldena‘S Cień Erdtree DLC.

Jej historia i powiązana z nią linia zadań rozpoczynają się w pierwszych momentach dodatku DLC, aż do chwili tuż przed ostateczną bitwą, obejmując mniej więcej cały czas. cała historiaWybory, których dokonujesz podczas radzenia sobie z nią, determinują kilka walk, które możesz stoczyć lub nie, oraz kilku sojuszników, których możesz lub nie możesz wezwać na pomoc później w grze.

Nasz Pierścień Eldena Przewodnik DLC przeprowadzi Cię przez ten proces gdzie znaleźć Ledęi wszystkie kroki, które musisz wykonać, aby ukończyć jej linię zadań, w tym Hornsenta lub Leda wybór i Ansbacha lub Leda wybór.


Lokalizacje Needle Knight Leda

Spotkasz Needle Knight Ledę po raz pierwszy w Lands Between po pokonaniu Mohga — zaprowadzi cię ona do Shadow Realm, gdzie rozgrywa się akcja DLC. Minie trochę czasu, zanim znów z nią porozmawiasz — po ukończeniu Belurat I Zamek Ensis. Gdy już dotrzesz Twierdza CieniaJednak w przypadku Ledy wszystko się zmienia i będziesz musiał dokonać trudnych wyborów.


Pierwsze spotkanie Ledy w Mauzoleum dynastii Mohgwyn

Reklama

Obraz: FromSoftware/Bandai Namco za pośrednictwem Polygon

Needle Knight Leda to pierwszy NPC, którego spotkasz w Cień drzewa Erd DLC. Technicznie rzecz biorąc, poznasz ją zanim nawet uruchamiasz DLC. Po porażce Mohg, Władca Krwibędzie stała obok nowego Kokon Empirejskiego Miejsca Łaski. Porozmawiaj z nią tam, a następnie rozpocznij podróż do Krainy Cieni.


Znajdź notatki od Ledy

Następne dwa razy, kiedy słyszysz od Ledy, to technicznie rzecz biorąc po prostu notatki, które ci zostawiła. Znajdziesz Wiadomość Cienia Wieży po pokonaniu Tańczącego Lwa Boskiej Bestii w BeluratOsiedle Wieżowe, a następnie Wiadomość od Ledy obok Punkt kontrolny zamku Ensis – miejsce łaski wewnątrz Zamek Ensis.


Drugie spotkanie Ledy w Highroad Cross Site of Grace

Możesz przywołać Needle Knight Ledę, aby walczyła z tobą i pokonała Rellana, Rycerz Bliźniaczych Księżyców w Castle Ensis, ale jest to opcjonalne dla jej wątku zadań. Po walce udasz się na Scadu Altus, gdzie pierwszym miejscem łaski, jakie tam znajdziesz, jest Highroad Cross Site of Grace.

Elden Ring Shadow of the Erdtree Hornsent i Leda na Highroad Cross Site of Grace

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco za pośrednictwem Polygon

W Highroad Cross możesz rozmawiać zarówno z Ledą, jak i Hornsentem. Jednak jeszcze wiele z nich nie wyciągniesz.


Podnieś urok i wróć do Ledy

Elden Ring Shadow of the Erdtree powiadomienie, że potężny urok został złamany w pobliżu Twierdzy Cienia

Obraz: FromSoftware/Bandai Namco za pośrednictwem Polygon

Zanim cokolwiek innego może się wydarzyć z Ledą, musisz to zrobić zbliżać się Shadow Keep. Tuż przed dotarciem do drzwi wejściowych otrzymasz parę wiadomości — Gdzieś wielka runa pękła…” I „I to też ma potężny urok.” Oba odnoszą się do Miquelli i postaci niezależnych, które do tej pory poznałeś.

Można kontynuować aż do Główna brama Twierdzy Cienia Miejsce ŁaskiAle nie zacząć Złoty hipopotam walka z bossem jeszcze — zwłaszcza jeśli chcesz kontynuować wątek zadań Hornsent’a. Zamiast tego wróć do Main Gate Cross Site of Grace, aby porozmawiać z Moore’em, a następnie do Highroad Cross i sprawdź, co u Ledy.


Pomóż (lub nie) Ledie w walce z Hornsentem – opcjonalnie

Elden Ring Shadow of the Erdtree gracz rozmawiający z Ledą w Scadu Altus

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco za pośrednictwem Polygon

Kiedy porozmawiasz z Ledą po złamaniu uroku, będzie ona trochę bardziej żądna krwi niż wcześniej. Skupi swoją uwagę na innych NPC-ach, którym uznała, że ​​nie może ufać. Poprosi cię o pomoc w podjęciu decyzji, czy zabić Tiolliera lub Hornsenta. To, co tu wybierzesz, nie ma tak naprawdę znaczenia — ona nie uważa Thiolliera za zagrożenie i wyląduje na Hornsent, nawet jeśli nigdy jej nie zasugerujesz.

Elden Ring Shadow of the Erdtree gracz decydujący się pomóc Ledzie lub Hornsentowi

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco za pośrednictwem Polygon

Z powrotem w Twierdza Cienia, na wale nad Main Gate Plaza Site of Grace, będziesz mógł wybrać, czy chcesz pomóc Ledie, czy Hornsentowi. Hornsent jest tutaj bezpieczniejszym sojusznikiem — będzie walczył z tobą podczas Messmer Palownik walce z bossem, otrzymasz specjalny drop od Ledy (the Szybkie cięcie Ash of War).


Wspomóż (lub nie) Ledę w meczu z Ansbach — opcjonalnie

Elden Ring Cień Erdtree Sir Ansbach

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco za pośrednictwem Polygon

Będąc w Twierdzy Cieni, koniecznie porozmawiaj z Panie Ansbachu I Redmane Freyja. Ansbach znajduje się na zapleczu na północny wschód od Magazyn, pierwsze piętro, Miejsce ŁaskiFreyja jest obok Magazyn, Siódme piętro, Miejsce Łaski.

Aby wykonać te kroki:

  • Porozmawiaj z Ansbachem.
  • Porozmawiaj z Freyją.
  • Porozmawiaj ponownie z Ansbach.
  • Znaleźć Zwój Tajemnego Rytuału i daj go Ansbachowi.
  • Odpocznij w miejscu łaski.
  • Porozmawiaj z Ansbach i zdobądź List do Freyi.
  • Dostarcz jej list (i odbierz) Złota Tarcza Lwa).
  • Dostarcz jej wiadomość z powrotem do Ansbach.
  • Odpocznij w miejscu łaski, aby Ansbach opuścił Magazyn.

Gdy już to wszystko zrobisz, ukończ Shadow Keep i pokonaj Messmera Palownika (z pomocą Hornsenta lub bez niej).

Po Messmerze wróć do Highroad Cross Site of Grace i porozmawiaj z Ledą. Teraz skupi swoją uwagę na Ansbachu.

Gracz Elden Ring Shadow of the Erdtree decydujący się pomóc Ansbachowi lub Ledie w Shadow Keep

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco za pośrednictwem Polygon

Wróć do pokoju Ansbacha na pierwszym piętrze Specimen Storehouse. Zniknie, ale będzie tam para znaków przywołania — czerwony dla Ledy i złoty dla Ansbacha. Twój wybór jest taki sam jak dla Hornsenta — pomóż jednemu z nich przeciwko drugiemu. I znowu, bezpiecznym wyborem jest sprzymierzenie się z Ansbachem przeciwko Ledzie.

Pokonaj ją, aby podnieść Długi łuk Ansbacha broń.


Spalić Drzewo Pieczętujące

Gracz Elden Ring Cień Erdtree zamierza spalić Drzewo Pieczętujące

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco za pośrednictwem Polygon

Zanim zakończysz wątek Ledy, musisz przejść przez ruiny Rauh i pokonać Romina, święta pączka w Kościele Pąka, a następnie użyj Rozpałki Messmera, aby spalić Pieczętujące Drzewo.

Otworzy to Wieżę Cienia i przeniesie cię do Enir-Ilim.


Pokonaj Needle Knight Ledę i jej sojuszników

Gracz Elden Ring Shadow of the Erdtree walczący z Needle Knight Ledą

Obraz: FromSoftware/Bandai Namco za pośrednictwem Polygon

Po przedostaniu się przez Enir-Ilim dotrzesz do dużej areny i stoczysz ostateczne starcie z Needle Knight Ledą i jej sojusznikami. W zależności od tego, jak poszła twoja gra, będziesz musiał stawić czoła Freyja czerwonogrzywa, Dane sucholistneprawdopodobnie Sir Moore, a potem sama Leda.

Elden Ring Shadow of the Erdtree Leda po walce z bossem

Obraz: FromSoftware/Bandai Namco za pośrednictwem Polygon

Po walce dostaniesz Miecz Ledy. Kawałek za areną znajdziesz w korytarzu ciało Ledy, skąd będziesz mógł je podnieść Ledy Zbroja.


Szukam więcej Cień drzewa Erd przewodniki? Sprawdź nasze przewodniki na temat Hrabia Ymir, Duński sucholistny, Babcia Hornsenta, Panie AnsbachI Freyja czerwonogrzywa Zadania NPC lub przejrzyj nasze interaktywne Pierścień Eldena Mapa DLC.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment