Opis przejścia Genshin Impact „Dzika wróżka Erinnyes”.


„Dzika wróżka z Erinnyes” to nowe zadanie światowe wprowadzone wraz z Uderzenie Genshina”s 4.2 i znajduje się w regionie Fontaine. Ta misja zabiera Podróżnika i Paimona w tajemnicze miejsca wraz z ich nowym przyjacielem Pahsivem, aby znaleźć trzy Klucze Łez.

„Dzika wróżka z Erinnyes” składa się z trzech części. W każdym z nich będziesz musiał rozwiązać zagadki, za którymi ukryte są klucze. Chociaż może się to wydawać dużo pracy, powinieneś wiedzieć, że po ukończeniu tego zadania otrzymasz skrzynie jako nagrody i odblokuj NPC, od którego możesz kupić przedmioty takie jak Lilia Jeziora.

W tym Uderzenie Genshina przewodnikiem, przeprowadzimy Cię przez „Misja światowa Dzika Wróżka Enrinnyesopisujący jak rozpocząć zadanie, jak odkryć tajemnice ołtarza i jak rozwiązać zagadki w grze Mglista leśna ścieżka, więdnąca wierzba płacząca i usta wiosny.


Jak rozpocząć światowe zadanie „Dzika Wróżka Erinnyes” w Genshin Impact

Rozpoczęcie zadania jest dość proste. Najpierw musisz sprawdzić fontannę Stacja Marcotte. Na mapie znajduje się niebieski wykrzyknik. Udaj się do najbliższego teleportu i wejdź w interakcję z rzeźbioną kamienną tablicą aby rozpocząć zadanie.

„Dzika wróżka z Erinnyes” nie ma żadnych wyraźnych wymagań wstępnych poza odblokowaniem Fontaine’a.


Jak przejść przez Mglistą Leśną Ścieżkę

W tym pierwszym regionie musisz rozwiązać trzy zagadki i przedostać się przez Mglisty Las. Te łamigłówki wymagają użycia umiejętności Xenochromatyczna kula ośmiornicy, Harmonijnej trzcinowej rurki i Bąbelków rosy. Zdolność Octopus porusza bąbelkami i oczyszcza totemy, Bąbelki Rosy tworzą fale, gdy je rozbijesz, które aktywują Harmonijną Rurę Trzcinową. Liczba niebieskich znaków nad rurą określa kolejność ich aktywacji.

Reklama

Grafika: Paulo Kawanishi/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Hoyovers

Pierwsza zagadka znajduje się na południowym wschodzie i ma totem, dzięki któremu możesz zdobyć zdolność Xenochromatic Ball Octopus. Skorzystaj z możliwości oczyszczenia fioletowych totemów znajdujących się w okolicy. Pojawią się dwa bąbelki rosy. Twoim zadaniem jest umieszczenie bąbelków, aby aktywować wszystkie rury w określonej kolejności. Aby rozwiązać ten problem, umieść jedną bańkę bliżej pierwszej rury, a drugą bańkę między drugą a trzecią rurą. Następnie atakuj bąbelki zgodnie z kolejnością rur — patrz obrazek poniżej.

Postać stoi w pobliżu dwóch pływających baniek w Genshin Impact.

Grafika: Paulo Kawanishi/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Hoyovers

Druga zagadka znajduje się bliżej ołtarza, gdzie znajdziesz kilka totemów do oczyszczenia. Spowoduje to pojawienie się jednego bąbelka pomiędzy dwiema rurkami, a drugi bąbelek wyjdzie z urządzenia. Tym razem są trzy Harmonijne Fajki Trzcinowe i wszystkie muszą zostać aktywowane w tym samym czasie. Podobnie jak poprzednio, musisz w tym celu wykorzystać bąbelki.

Postać stoi w pobliżu dwóch pływających baniek na polu w Genshin Impact.

Zdjęcie: Hoyovers przez Polygon

Sekretem rozwiązania tej zagadki nie jest jednak to, gdzie umieścić bąbelki. Zamiast, musisz sprawić, aby bąbelki wypuściły większą falę, co jest możliwe tylko poprzez połączenie dwóch bąbelków.

Użyj zdolności Xenochromatic Ball Octopus, aby popchnąć bańkę opuszczającą urządzenie do drugiej bańki, tworząc większą wersję. Następnie wystarczy popchnąć nową, dużą, błyszczącą bańkę nieco na południe, aby fala po uderzeniu dotarła do wszystkich rur.

Postać stoi w pobliżu unoszącej się bańki na polu w Genshin Impact.

Zdjęcie: Hoyovers przez Polygon

Ostatnia zagadka znajduje się na północnym zachodzie, niedaleko wodospadu. Po raz kolejny Twoim pierwszym zadaniem będzie oczyszczenie fioletowych totemów. Ta łamigłówka tego wymaga aktywuj trzy rury, jedną najpierw i dwie jednocześnie.

Aby rozwiązać ten problem, zostaw bańkę w pobliżu wodospadu, gdzie się znajduje i przesuń drugą bańkę, kładąc go na skale pośrodku strumienia. Po tym jak znajdzie się we właściwym miejscu, musisz przebić bańkę w pobliżu pierwszej rury i dopiero wtedy będziesz mógł przebić bańkę na skale.

Podzielony obraz przedstawia postać zbliżającą się do dwóch unoszących się bąbelków pod różnymi kątami w Genshin Impact.

Grafika: Paulo Kawanishi/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Hoyovers

Po ukończeniu wszystkich tych zagadek otrzymasz pierwszy klucz do łez.


Jak zbadać ołtarz w Więdnącej Wierzbie Płaczącej

The Więdnąca wierzba płacząca to druga część zadania, która zabierze Cię pod wodę wokół drzewa, aby znaleźć drugi klucz.

Mapa pokazuje położenie ołtarza przy więdnącej wierzbie płaczącej w Genshin Impact.

Grafika: Paulo Kawanishi/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Hoyovers

Twoim pierwszym celem jest zdobycie Xenochromatycznego Promienia Łowcy zdolność i wykorzystaj ją do uwolnienia ośmiornicy poprzez obcięcie roślin trzymających klatkę. Po jego uwolnieniu możesz zdobyć umiejętność Xenochromatic Ball Octopus. Użyj go, aby oczyścić dwa fioletowe totemy i odblokować jedno z urządzeń bańkowych.

Podzielony obraz przedstawia postać zmierzającą w stronę stawu w Genshin Impact.

Grafika: Paulo Kawanishi/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Hoyovers

Na dnie tego regionu znajdują się trzy Harmonijne Fajki Trzcinowe. Najpierw i jednocześnie należy aktywować dwa z nich. Użyj zdolności Ball Octopus aby przesunąć jeden z pęcherzyków rosy do rury do środkar, bliżej dwóch rur, w które fala musi najpierw uderzyć. Przebij bańkę, aby zdobyć klucz i wykwintną skrzynię.

Postać leci w stronę totemu znajdującego się w środku układanki w Genshin Impact.

Zdjęcie: Hoyovers przez Polygon


Jak znaleźć klucz w pobliżu Ujścia Wiosny

Usta Wiosny to ostatnia część zadania, w której możesz znaleźć trzeci Klucz Łzy. Najpierw idź do Jezioro Urania, jezioro, w którym silny wiatr utrudnia pływanie. Jeśli jednak nurkujesz, możesz normalnie się poruszać.

Mapa pokazuje lokalizację ujścia źródła w Genshin Impact.

Grafika: Paulo Kawanishi/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Hoyovers

Pod wodą możesz znaleźć trzy fioletowe totemy zmierzające w stronę tego samego punktu. Jeśli podejdziesz do nich zbyt blisko, zaatakują cię. Mimo że nauczyłeś się używać zdolności Kulowej Ośmiornicy do czyszczenia tych totemów, tym razem musisz skorzystać ze zdolności Krab pancerny ponieważ jest to jedyny dostępny w regionie.

Podzielony obraz przedstawia postać zbliżającą się do fioletowego stawu w Genshin Impact.

Grafika: Paulo Kawanishi/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Hoyovers

Możesz użyć naładowanych ataków, aby zniszczyć trzy totemy. Nie zajmie to dużo czasu, a gdy skończysz sprzątać okolicę, udostępniony stanie się tunel, do którego nie mogłeś wejść ze względu na silny strumień na północy. Udaj się tam i wejdź w interakcję z ołtarzem. Nastąpi bitwa, a gdy twój przeciwnik zostanie pokonany, otrzymasz ostatni klucz Teardrop.

Mając wszystkie trzy klucze, możesz wrócić do fontanny, przy której rozpoczął się quest i uzyskać dostęp do nowego obszaru pod Fontaine. Zakończ ostatnią konfrontację, aby ukończyć „Dziką wróżkę z Erinnyes”.

Podzielony obraz pokazuje lokalizację sklepu Pahsiva w Genshin Impact.

Grafika: Paulo Kawanishi/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Hoyovers

Jedną z nagród za ukończenie „Dzikiej wróżki z Erinnyes” jest dostęp do Pahsiv, postać wymieniająca przedmioty na Tidalgas, rodzaj materiału znalezionego pod wodą. Rozmawiając z nimi, możesz znaleźć od Lakelight Lily, jeden z materiałów potrzebnych do wzniesienia się na Furinę, do Mory. Przyjmie także sześć Mgłowa gałąź lasu w zamian za 40 Primogemów i trochę materiałów.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kody QR mogą być ukrytym oszustwem typu phishing – ostrzega FTC

Federalna Komisja Handlu (FTC) ostrzegła społeczeństwo przed skanowaniem jakichkolwiek starych kodów QR blog z alertami konsumenckimi zeszły tydzień. Oczywiście ostrzeżenie sprowadza się...

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...
Advertisment