Operacja Starfield Starseed najlepszy wybór, opis zadania


Pole Gwiazd‘S „Operacja Gwiezdne Nasienie” to misja Misc(ellaneous), którą podejmiesz, gdy po raz pierwszy wskoczysz do układu Charybdy. Dotyczy zaginionej kolonii klonów i tajemniczego eksperymentu.

Sama misja „Operacja Starseed” nie jest zbyt zagmatwana — przebiega według tego samego schematu, co większość misji, więc będziesz po prostu podążał za znacznikiem HUD. Ale na koniec zostaniesz poproszony o podjęcie decyzji dotyczącej życia i śmierci w sprawie zaginionej kolonii.

Nasz Pole Gwiazd W opisie zadania „Operacja Starseed” dowiesz się, jak znaleźć system Charybdy, jak ukończyć misję „Operacja Starseed”, komu stanąć po stronie podczas końcowego konfliktu w ramach misji oraz jaki wpływ będzie miała wybrana Operacja Starfield.


Jak rozpocząć misję Operacja Starseed

Reklama

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Aby otrzymać misję „Operacja Starseed”, musisz najpierw dotrzeć do układu Charybdy. To wycieczka, więc być może będziesz musiał nieco ulepszyć swój statek, aby się tam dostać.

Charybdę znajdziesz w centrum mapy, daleko na prawo od bardziej znanych systemów.


Operacja Starseed wyjaśniona

Kiedy dotrzesz do systemu Charybdis, usłyszysz automatyczną wiadomość, która Cię o tym poinformuje Udaj się do Tygla na Charybdzie III.

Operacja Starfield Starseed w rozmowie z Adą Lovelace.

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Tam porozmawiasz z robotem o imieniu Tobias, ale tak naprawdę jest tam tylko po to, żeby cię przedstawić Ada Lovelace. Potem to zrobisz mówić do Franklina (Delano Roosevelta), AmanirenyI Czyngis-chan. To całość. Spotkasz także Wyatta Earpa i Amelię Earhart.

Każdy z liderzy stoi na czele frakcji – zwanej Towarzystwem – klonów. Trzy stowarzyszenia to:

 • Renegaciprowadzone przez Czyngis-channie czują żadnego prawdziwego związku z materiałem źródłowym i chcą uciec od Misji Tygla i szukać własnego przeznaczenia.
 • Wierzącydowodzeni przez Amanirenasa, uważają, że są w zasadzie reinkarnacjami swoich dawców genetycznych i są gotowi przejąć Osiedlone Systemy.
 • Pragmatyścina czele której stoi Franklin, którzy przyjmują podejście bardziej pośrednie i starają się wykazać, że są zdolni przed integracją z ustalonymi systemami.

Mniej więcej w tym momencie Wyatt Earp zawoła cię w Tyglu. Zleci ci szybkie poboczne zadanie, tzw Misja „Sekretne życie”, gdzie twierdzi, że ma dla ciebie informacje na temat FDR. Tak jednak nie jest, ale ma swój własny sekret.

Następny, zrobisz to udaj się do Placówki gdzie nadzorowany jest cały eksperyment Crucible. Obiekt znajduje się po przeciwnej stronie planety niż Tygiel (jego antypoda), więc będziesz musiał tam polecieć. Po drodze będziesz musiał pozbyć się lokalnej fauny i flory. Następnie możesz wejść do środka i znaleźć wskazówki dotyczące Obiektu. (W szczególności szukasz Strona pamiętnika – Odkrywanie Galathei, Strona pamiętnika – Ucieczka, Strona pamiętnika – Odrodzenie, Strona pamiętnika – Eksplozja Czyngis, Ostatnie słowa anonimowych, Strona pamiętnika – Pytania Ady, I Dziennik Ady – Serce Placówki.)

Niestety, nie masz jeszcze dostępu do komputera w Ośrodku, więc czas wracać do Tygla.


Jak dokonać najlepszego wyboru w Operacji Starseed

Kiedy wrócisz do Tygla ze wskazówkami z Ośrodka (i na jego temat), będziesz je miał wybrać, któremu towarzystwu przekaże informacje o obiekcie. W rzeczywistości jest to sprzymierzenie się z jedną z frakcji.

To, po której stronie stoisz, tak naprawdę nie ma wpływu na twoją grę w dłuższej perspektywie, więc twój wybór tak naprawdę zależy od tego, z czyim światopoglądem się zgadzasz – coś w rodzaju argumentu natura kontra wychowanie. Decyzja, którą podejmiesz, za kilka minut zadecyduje jednak, z kim będziesz musiał walczyć. Będziesz (prawdopodobnie) musiał zabić co najmniej jednego z przywódców, z którymi nie jesteś po stronie, ale wszyscy przywódcy są na tym samym poziomie, więc jedna walka nie jest trudniejsza od pozostałych.

To naprawdę zależy od twoich własnych preferencji. W następnej sekcji wyjaśnimy, z kim będziesz musiał walczyć (i dlaczego).

Latarnia nawigacyjna Starfield operacji Starseed Beagle

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Ktokolwiek stanie po twojej stronie, wyśle ​​cię porozmawiaj z Adą Lovelace kto wskaże Ci system Bel. Kiedy ty zbadaj Bela Vznajdziesz Sygnał nawigacyjny to ci pozwala podążaj śladem Beagle’a do Żelaznego I gdzie znajdziesz Beagle na orbicie wśród asteroid. Zadokuj z nim. Twoim celem jest komputer, na którym pobierzesz plik Kod obejścia zabezpieczeń.

Zanim będziesz mógł cokolwiek z tym zrobić, będziesz musiał wdać się w bójkę.


Widzieć [leader] o sytuacji awaryjnej

W Crucible sytuacja się pogorszyła. Ktokolwiek stanął po twojej stronie, zadzwoni do ciebie i powie, że wkrótce wybuchnie bójka, i poprosi cię o to wziąć udział w spotkaniu z przywódcami Tygla.

 • Jeśli stałeś po stronie pragmatystów, Czyngis-chan rozpocznie wojnę. Możesz przekonać Amanirenasa, żeby się w to nie angażowała. Jeśli to zrobisz, będziesz musiał jedynie zabić Czyngis-chana. W przeciwnym razie będziesz musiał zabić zarówno Czyngis, jak i Amanirenę.
 • Jeśli stałeś po stronie wierzącychmożesz przekonać Franklina, żeby nie walczył I możesz zmusić Czyngis do opuszczenia Tygla. Jest to (najbardziej) pokojowa opcja, pod warunkiem, że Ty nie myśl o tym za dużo.
 • Jeśli stałeś po stronie Renegatów, możesz zmusić Franklina do ustąpienia, jeśli przekonasz Czyngis, aby nie niszczył Tygla. Amanirenas będzie jednak musiał zostać zabity.

Po zakończeniu strzelania będziesz musiał to zrobić zobacz, czy Ada Lovelace potrafi odszyfrować kod obejścia zabezpieczeń. Spoiler: ona może.


Jak rozwiązać błąd „wszyscy wrogo nastawieni” w Operacji Starseed

Obecnie po walce pojawia się błąd. Czasami, Wszystko kolonistów Tygla pozostaje wobec ciebie agresywny po walce. Można to obejść na dwa sposoby:

 • Strzelaj tylko do lidera(ów). Jeśli zignorujesz inne klony i zaatakujesz tylko przywódców, wydaje się, że unikniesz tego błędu.
 • Wróć na swój statek i spać przez godzinę. Jeśli uciekniesz przed walką i zdrzemniesz się, pozostałe klony zostaną zresetowane.

Zajmij się Obiektem

Z kodem obejścia zabezpieczeń w ręku wróć do obiektu. Po przestrzeleniu drogi do Facility Datacore podejmiesz ostateczną decyzję:

 • Uruchom ponownie i przywróć bieżące parametry misji w zasadzie nic nie robi. Utrzymuje status quo. Nie stoi to jednak oficjalnie po stronie któregoś z przywódców. Otrzymasz 3000 kredytów.
 • Uruchom ponownie i wybierz nowego superadministratora oficjalnie staje po stronie jednego z przywódców i powierza mu władzę. Zostaniesz nagrodzony 6000 kredytów.
 • Rozpocznij pełne czyszczenie projektu zabije wszystkie klony Tygla i da ci 2000 kredytów.

Tymczasem, jeśli interesujesz się przemytem i kontrabandą, jest ich kilka pobrane narządy w zamkniętym pokoju za tobą.

Jeśli utrzymałeś klony przy życiu, po prostu będziesz musiał zdaj relację do Tygla. Stanie się miejscem, w którym się zatrzymasz i odwiedzisz (choć nie ma tam zbyt wiele do zrobienia).

Starfield rekrutuje Amelię Earhart do swojej załogi

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Możesz jednak dodać Amelia Earhart swojej załodze po zakończeniu „Operacji Starseed”.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

WhatsApp ponownie łączy Modern Family w związku z reklamą o przyjaciołach z zielonej bańki

Czterech członków ABC Nowoczesna rodzina obsada wróciła do swoich ról, aby zagrać w nowej reklamie WhatsApp. Celem reklamy jest promowanie WhatsApp wśród...

Sprawa antymonopolowa Apple Pay wkrótce zostanie rozstrzygnięta, z 10-letnim okresem obowiązywania

Długie lata Apple Pay antymonopolowe Jak wynika z nowego raportu dzisiejszego ranka, dochodzenie wkrótce zostanie zakończone. Stwierdza, że ​​chociaż nadal toczą się dyskusje na...

Przebicie mogłoby przekonać producentów samochodów do przyjęcia nowej generacji CarPlay

Jabłko nie miał szczęścia przekonać producentów samochodów do przyjęcia nowej generacji CarPlay, w którym własny interfejs użytkownika przejmuje wszystkie lub większość wyświetlaczy pojazdu....
Advertisment