Opcja przesyłania czatów WhatsApp umożliwia przenoszenie rozmów z iPhone’a na Androida


W sierpniu, WhatsApp pozwala użytkownikom Samsunga przesyłać czaty i kopie zapasowe od iOS do Androida, ale ta funkcja była ograniczona głównie do urządzeń marki Samsung i nie była powszechnie dostępna na innych smartfonach. To wszystko się dzisiaj zmienia, ponieważ WhatsApp pozwala teraz dowolnemu urządzeniu na przesyłanie czatów i innych rozmów na iOS i Androida.

Google oficjalnie ogłoszony że nowe narzędzie do migracji czatu WhatsApp będzie teraz oficjalnie dostępne dla wszystkich urządzeń Google Pixel i że wkrótce pojawi się na jeszcze większej liczbie smartfonów z systemem Android 12. Wspaniale jest zobaczyć, że funkcja nie będzie już ograniczona tylko do urządzeń Samsung, i że każdy smartfon z Androidem 12 będzie mógł migrować dane na inne urządzenia, ale dziwne jest, że jest ograniczony do Androida 12.

Na szczęście przenoszenie rozmów z WhatsApp jest stosunkowo proste i proste. Będziesz mógł przejść do Ustawienia > Czaty > i wybierz Przenieś czaty na Androida na urządzeniu z systemem iOS. Musisz tylko upewnić się, że WhatsApp jest aktualny na obu urządzeniach i że masz gotowy kabel USB-C do Lightning. Po wykonaniu tych kroków zostaniesz powitany kodem QR, który musisz zeskanować, aby rozpocząć migrację.

Google wspomniał, że inni producenci telefonów będą mogli obsługiwać nową funkcję, gdy zaktualizują swoje urządzenia do Androida 12, co oznacza, że ​​wiele innych urządzeń zacznie obsługiwać tę funkcję w najbliższej przyszłości, ale niestety nie ma podanego terminu, ponieważ będzie prawdopodobnie zależy od każdego producenta OEM – niektóre mogą być szybsze niż inne, a niektóre urządzenia nigdy nie otrzymają Androida 12. Google stwierdził również, że wszystkie urządzenia dostarczane z Androidem 12 będą domyślnie obsługiwać tę funkcję, a użytkownicy będą mogli gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka, bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności.
Roland jest entuzjastą technologii i inżynierem oprogramowania z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Jest także twórcą treści i pisarzem, a najbardziej znany jest pod nazwą „Techusiast”.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

SilverStone Intros RM51 5U Rackmount Case, którą można przechylić w wieżę

SilverStone wprowadził RM51, obudowę rackową 5U przeznaczoną dla serwerów i stacji roboczych, którą można przechylić wzdłuż boku, aby używać jej jako obudowy typu...

GIGABYTE oficjalnie wprowadza na rynek dyski SSD AORUS Gen5 serii 10000 NVMe

GIGABYTE oficjalnie wprowadził na rynek swoje flagowe dyski SSD AORUS Gen5 z serii 10000 M.2 NVMe, które wykorzystują interfejs PCI-Express 5.0 x4. ...

Kim jest dzieciak kończący odcinek 5 Last of Us? Poznaj Sama z gier.

HBO Ostatni z nas kończy swój czwarty odcinek z cliffhangerem — Ellie (Bella Ramsey) i Joel (Pedro Pascal) budząc się...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!