Opcja Apple Watch MagicBand dla Walt Disney World Resort


Walt Disney World Resort od dawna oferuje opaskę MagicBand jako przepustkę elektroniczną, a teraz ogłosił iPhone lub Apple Watch Opcja MagicBand.

Zamiast kupować Disneya własny zespół NFC, będziesz mógł utworzyć przepustkę Disney MagicMobile, która zostanie dodana do Twojego Portfel Apple. Następnie możesz po prostu trzymać iPhone’a lub Apple Watch blisko czytelników, aby uzyskać dostęp do parku i ładować napoje i towary do pokoju hotelowego…

Mówi Disney że opcja MagicMobile zostanie uruchomiona jeszcze w tym roku.

MagicBand, kolorowa opaska na rękę, którą goście noszą Walt Disney World Resortsprawia, że ​​każda wizyta jest jeszcze prostsza i bardziej bezproblemowa. Wciąż wymyślaliśmy i wprowadzaliśmy innowacje, a wkrótce zadebiutujemy z nową opcją: usługą Disney MagicMobile!

Uruchomiona w fazach rozpoczynających się jeszcze w tym roku, usługa Disney MagicMobile to wygodny i bezkontaktowy sposób uzyskiwania dostępu do funkcji MagicBand, takich jak wejście do parku rozrywki, za pomocą iPhone’a, zegarka Apple Watch lub innego inteligentnego urządzenia. Goście będą mogli stworzyć przepustkę Disney MagicMobile przez Moja aplikacja Disney Experience i dodać go do cyfrowego portfela ich urządzenia inteligentnego. Działa jak magia – większość funkcji będzie dostępna po prostu zbliżając urządzenie inteligentne do punktu dostępowego, tak jak w przypadku opaski MagicBand. Usługa Disney MagicMobile i jej funkcje zostaną udostępnione jako pierwsze na urządzeniach Apple.

Goście mogą skorzystać z usługi Disney MagicMobile lub MagicBand – podczas wizyty wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Możesz nawet używać obu i przełączać się między nimi, aby uzyskać dodatkową elastyczność. Wkrótce wprowadzimy również więcej magicznych opasek w modnych nowych kolorach i zabawnych wzorach z ulubionymi postaciami i historiami Disneya.

Nasza istniejąca funkcja cyfrowego klucza do pokoju będzie nadal dostępna w aplikacji My Disney Experience, która pomaga gościom przyspieszyć przybycie, korzystając z usługi odprawy online, udając się bezpośrednio do pokoju hotelowego Disney Resort i używając telefonu do otwierania drzwi.

Aplikacja Wallet stale się rozwija, obsługując karty płatnicze, karty lojalnościowe, bilety na imprezy, bilety komunikacji miejskiej, karty pokładowe linii lotniczych, klucze do pokoi hotelowych, legitymacje studenckie, kluczyki do samochodu i nie tylko.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...
Advertisment