Opakowanie Apple Pencil Pro to inspirujące dzieło sztuki


Podobają Ci się artystyczne logo Apple promujące najnowsze wydarzenie dotyczące iPada? Okazuje się, że nowy Apple Pencil Pro niesie ze sobą tę samą energię w swoim opakowaniu.

Przed Apple Pencil Pro opakowanie cyfrowych piór Apple zawierało po prostu grafikę produktu. Począwszy od Apple Pencil Pro, grafika produktu jest otoczona rzeczywistą grafiką. Sprawdź Nikiasa Moliny klip z pierwszego spojrzenia aby zobaczyć na własne oczy!

Apple Pencil Pro, dostępny w cenie 129 dolarów, jest kompatybilny z iPadem M4 Pro i oferuje wykrywanie obrotu oraz nowy gest ściskania. Apple wyjaśnia:

Nowy czujnik w korpusie może wyczuć nacisk użytkownika, wyświetlając paletę narzędzi umożliwiającą szybką zmianę narzędzi, grubości linii i kolorów, a wszystko to bez przerywania procesu twórczego. Zwyczaj silnik haptic zapewnia lekkie dotknięcie, które potwierdza, gdy użytkownik ściśnie, użyje dwukrotnego dotknięcia lub przyciągnie do inteligentnego kształtu, zapewniając niezwykle intuicyjne doświadczenie. Żyroskop umożliwia użytkownikom obracanie Apple Pencil Pro w celu precyzyjnego kontrolowania używanego narzędzia. Obracanie korpusu zmienia orientację kształtowanych narzędzi pióra i pędzla, podobnie jak pióro i papier.

Podobają Ci się nowe opakowania tak samo jak nam? Z pewnością jest to miłe odejście od waniliowego opakowania, które widzieliśmy w poprzednich pudełkach Apple Pencil.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment