OnePlus potwierdza, że ​​jego pierwszy smartwatch pojawi się 23 marca


Prezes OnePlus, Pete Lau, w końcu przyznał to w grudniu zeszłego roku firma pracowała nad swoim pierwszym smartwatchem że nadejdzie na początku 2021 roku. Cóż, ten debiut już przed nami. OnePlus oficjalnie potwierdził dzisiaj, że jego pierwszy smartwatch zadebiutuje 23 marca, tego samego dnia, w którym wypuszczono na rynek długo oczekiwane telefony z serii OnePlus 9. Chociaż tweet sam w sobie jest zajawką, nawet bez nazwy produktu, plik oficjalny post na forum OnePlus jasno pokazuje, że smartwatch jest w przygotowaniu.

„Teraz, gdy zegar odlicza czas do premiery naszego najnowszego flagowca, cieszymy się, mogąc przedstawić Wam ekskluzywne ogłoszenie od Społeczności… czas na coś nowego. Ten świeży dodatek do rodziny OnePlus jest zdrowy, punktualny, a nawet dba o Ciebie podczas snu ”.

Jeden smartwatch, dwa style – szykowny i sportowy!

W styczniu Certyfikowano dwa warianty smartwatcha OnePlus o numerach modeli W501GB i W301GB przez Bureau of Indian Standards (BIS), wskazując, że urządzenie do noszenia zostanie prawie na pewno wprowadzone na rynek w Indiach, co dzieje się również na największym rynku firmy. Indie stają się platformą testową dla nowej klasy produktów OnePlus, a firma sprzedaje tutaj szeroką gamę produktów, od telefonów i produktów audio po banki mocy, a nawet telewizory inteligentne w szerokim spektrum cenowym.

CZYTAJ WIĘCEJ: Opcje kolorów OnePlus 9 i 9 Pro pokazane w wyciekłych oficjalnych renderach

Reklama

Co ciekawe, Patent złożony przez OnePlus w Niemczech ujawnił schematy projektowe jego smartwatcha, który został pokazany jako kołyszący okrągłą tarczą – coś, co zostało potwierdzone przez oficjalne zdjęcia zwiastuna. W szczególności Diagramy patentowe przedstawiają zegarek z dwoma rodzajami pasków – sportowy, który wygląda jak silikonowe paski, które widzieliśmy w Apple Watch, i klasyczny, który może okazać się bardziej ekskluzywną skórzaną opcją.

Szczegóły dotyczące elementów wewnętrznych są nadal w tajemnicy i jak dotąd nie pojawiły się również żadne wiarygodne przecieki. Po stronie oprogramowania smartwatch OnePlus prawdopodobnie będzie działał w mocno dostosowanej wersji Wear OS. Warto tutaj zauważyć, że OnePlus początkowo odłożył plany smartwatcha na półkę lata temu, ponieważ uważał, że Wear OS nie jest gotowy do dostarczenia tego rodzaju doświadczenia, którego OnePlus szukał w swoim smartwatchu.
Piszę o technologii konsumenckiej od ponad trzech lat, pracując w przeszłości z takimi nazwami jak NDTV i Beebom. Oprócz najnowszych wiadomości, przejrzałem mój spory udział urządzeń, od smartfonów i laptopów po inteligentne urządzenia domowe. Przeprowadzałem również wywiady z dyrektorami technicznymi i występowałem jako prowadzący w filmach YouTube, opowiadających o najnowszych i najlepszych gadżetach.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Skandal w urzędzie pocztowym: dochodzenie policji Met ma zasięg ogólnokrajowy

Metropolitan Police potwierdziła, że ​​wszczyna ogólnokrajowe dochodzenie w sprawie skandalu związanego z pocztą, chociaż może minąć co najmniej dwa lata, zanim jakiekolwiek osoby...

Podcast Apple @ Work: MSP skłaniają się ku Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Vinpower ogłasza ulepszoną ładowarkę iXCharger, oferującą ładowanie 140 W i 2 TB przestrzeni dyskowej

Vinpower, Inc., dzięki strategicznemu sojuszowi z Phihong Technology, wracają do laboratorium, udoskonalając wielokrotnie nagradzaną i długo oczekiwaną wersję iXCharger 65 W, która jest...
Advertisment