OnePlus 9 Pro podobno będzie obsługiwał ładowanie bezprzewodowe 50 W.


Seria OnePlus 9 jest tuż za rogiem. Wycieki stale się pojawiają (aha!), a OnePlus również wydaje się być w trybie overdrive, zrzucając niektóre kluczowe szczegóły produktu i nawet dając nam wgląd w OnePlus 9 Pro w całej okazałości. Teraz nowy wyciek sugeruje, że plik OnePlus 9 Pro zaoferuje obsługę bezprzewodowego ładowania 50 W.. Tak, dobrze to przeczytałeś. Ładowanie bezprzewodowe 50 W.

Ładowanie bezprzewodowe 50 W i prawdopodobnie również ładowanie przewodowe 65 W.

Najnowszy wyciek powstał dzięki uprzejmości typera Ishana Agarwal we współpracy z PriceBaba. Jeśli to prawda, byłaby to poważna aktualizacja w stosunku do swojego poprzednika – OnePlus 8 Pro – która przyniosła na stół bezprzewodowe ładowanie 30 W. A jeśli jesteś ciekawy, przecieki przewidują, że plik OnePlus 9 Pro będzie wyposażony w Bateria 4500 mAh. A jeśli OnePlus 8T jest czymś, przez co warto przejść, otrzymasz wsparcie co najmniej 65 W przewodowe ładowanie w nadchodzącym flagowcu OnePlus.

W czasach, gdy telefony Samsunga i Apple’a za 1000 USD walczą o osiągnięcie nawet połowy tej mocy za pomocą przewodu, OnePlus 9 Pro podnosi poprzeczkę nieco za wysoko dla swoich rywali, obsługując ładowanie bezprzewodowe 50 W.

Teraz OnePlus 9 Pro nie będzie najszybszym telefonem w tym dziale ładowania – przewodowym lub bezprzewodowym. Jeśli chodzi o standard przewodowy, skoncentrowany na grach Red Magic 6 zostawia konkurencję daleko w tyle oferując obsługę szybkiego ładowania 120 W.. Pomimo ogromnej różnicy, moim zdaniem szybkie ładowanie 65 W jest nadal dość szybkie. Udało mi się naładować baterię 4500 mAh OnePlus 8T do około 60% w zaledwie około 15-16 minut.

Nie najszybszy, ale i tak więcej niż wystarczający

Porozmawiajmy teraz o ekosystemie ładowania bezprzewodowego. Plik Xiaomi Mi 11, na przykład, oferuje również obsługę ładowania bezprzewodowego 50 W. Jednak, Xiaomi pracuje już nad niesamowitą technologią ładowania bezprzewodowego o mocy 80 W. i pokazał już to również na wideo. Z drugiej strony, inna chińska firma OPPO również to zrobiła ujawnił technologię szybkiego ładowania 65W AirVOOC 2.0.

Sprawdź OnePlus 8T w Amazon

Sprawdź OnePlus 8 Pro w Amazon
Piszę o technologii konsumenckiej od ponad trzech lat, pracując w przeszłości z takimi nazwami jak NDTV i Beebom. Oprócz przedstawiania najnowszych wiadomości, przejrzałem mój sprawiedliwy udział urządzeń, od smartfonów i laptopów po inteligentne urządzenia domowe. Przeprowadzałem również wywiady z dyrektorami technicznymi i występowałem jako prowadzący w filmach na YouTube, opowiadających o najnowszych i najlepszych gadżetach.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...

IRS przedłuża swój program podatkowy Free File na kolejne pięć lat

Program IRS Free File będzie dostępny przez kolejne pięć lat. Agencja ogłosiła że przedłuża program do października 2029 r., umożliwiając ludziom bezpłatne składanie...

Sonos usłyszał muzykę: ulepszenia VoiceOver, odtwarzanie lokalne i nie tylko, powrót do nowej aplikacji

Sonos wprowadził na rynek zupełnie nowość wersję swojej aplikacji ten miesiąc. Otrzymał także wiele krytycznych opinii od użytkowników na temat brakujących funkcji,...
Advertisment