OnePlus 9 Pro podobno będzie obsługiwał ładowanie bezprzewodowe 50 W.


Seria OnePlus 9 jest tuż za rogiem. Wycieki stale się pojawiają (aha!), a OnePlus również wydaje się być w trybie overdrive, zrzucając niektóre kluczowe szczegóły produktu i nawet dając nam wgląd w OnePlus 9 Pro w całej okazałości. Teraz nowy wyciek sugeruje, że plik OnePlus 9 Pro zaoferuje obsługę bezprzewodowego ładowania 50 W.. Tak, dobrze to przeczytałeś. Ładowanie bezprzewodowe 50 W.

Ładowanie bezprzewodowe 50 W i prawdopodobnie również ładowanie przewodowe 65 W.

Najnowszy wyciek powstał dzięki uprzejmości typera Ishana Agarwal we współpracy z PriceBaba. Jeśli to prawda, byłaby to poważna aktualizacja w stosunku do swojego poprzednika – OnePlus 8 Pro – która przyniosła na stół bezprzewodowe ładowanie 30 W. A jeśli jesteś ciekawy, przecieki przewidują, że plik OnePlus 9 Pro będzie wyposażony w Bateria 4500 mAh. A jeśli OnePlus 8T jest czymś, przez co warto przejść, otrzymasz wsparcie co najmniej 65 W przewodowe ładowanie w nadchodzącym flagowcu OnePlus.

W czasach, gdy telefony Samsunga i Apple’a za 1000 USD walczą o osiągnięcie nawet połowy tej mocy za pomocą przewodu, OnePlus 9 Pro podnosi poprzeczkę nieco za wysoko dla swoich rywali, obsługując ładowanie bezprzewodowe 50 W.

Teraz OnePlus 9 Pro nie będzie najszybszym telefonem w tym dziale ładowania – przewodowym lub bezprzewodowym. Jeśli chodzi o standard przewodowy, skoncentrowany na grach Red Magic 6 zostawia konkurencję daleko w tyle oferując obsługę szybkiego ładowania 120 W.. Pomimo ogromnej różnicy, moim zdaniem szybkie ładowanie 65 W jest nadal dość szybkie. Udało mi się naładować baterię 4500 mAh OnePlus 8T do około 60% w zaledwie około 15-16 minut.

Nie najszybszy, ale i tak więcej niż wystarczający

Porozmawiajmy teraz o ekosystemie ładowania bezprzewodowego. Plik Xiaomi Mi 11, na przykład, oferuje również obsługę ładowania bezprzewodowego 50 W. Jednak, Xiaomi pracuje już nad niesamowitą technologią ładowania bezprzewodowego o mocy 80 W. i pokazał już to również na wideo. Z drugiej strony, inna chińska firma OPPO również to zrobiła ujawnił technologię szybkiego ładowania 65W AirVOOC 2.0.

Sprawdź OnePlus 8T w Amazon

Sprawdź OnePlus 8 Pro w Amazon
Piszę o technologii konsumenckiej od ponad trzech lat, pracując w przeszłości z takimi nazwami jak NDTV i Beebom. Oprócz przedstawiania najnowszych wiadomości, przejrzałem mój sprawiedliwy udział urządzeń, od smartfonów i laptopów po inteligentne urządzenia domowe. Przeprowadzałem również wywiady z dyrektorami technicznymi i występowałem jako prowadzący w filmach na YouTube, opowiadających o najnowszych i najlepszych gadżetach.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...

Jak wyłączyć opcję „Kliknij tapetę, aby odsłonić pulpit” w systemie macOS

We wtorek Apple wypuściło macOS Sonoma publicznie, a aktualizacja wprowadza wiele nowych funkcji – w tym kilka mniejszych. Jedną z rzeczy, którą...
Advertisment