Ogłoszono system watchOS 11 z dniami odpoczynku związanymi z aktywnością, niestandardowymi celami ringowymi i nie tylko


Ubiegły rok przyniósł watchOS 10, jedną z największych aktualizacji dla Apple Watch w historii. Dziś podczas Przemówienie przewodnie WWDCApple ogłosił następcę i tegoroczną główną wersję Watch: watchOS 11.

watchOS 11 nie jest tak bogaty w funkcje jak jego poprzednik, ale zawiera szereg przydatnych ulepszeń, które sprawią, że korzystanie z Apple Watch będzie jeszcze lepsze, szczególnie ze względu na zdrowie i kondycję.

Oto, co przyniesie najnowsze oprogramowanie Apple Watch, gdy zostanie wydane jesienią tego roku.

Ulepszenia pierścienia aktywności: Dni odpoczynku, niestandardowe cele dzienne

watchOS 11 wreszcie umożliwi dzień odpoczynku z pierścieniami aktywności, nie tracąc przy tym ważnej passy. W przeszłości, nawet jeśli musiałeś wziąć dzień wolny z powodu choroby lub innego czynnika, na który nie miałeś wpływu, utraciłeś passę ukończenia pierścienia Aktywności.

Możesz teraz także ustawić niestandardowe cele w zakresie aktywności dla różnych dni tygodnia. Możesz więc stawiać sobie wyższe cele w dni, w których wiesz, że będziesz w stanie zrobić więcej, i wyznaczać innym bardziej realistyczne cele.

Reklama

Obciążenie treningowe dla lepszych treningów

Chcesz ulepszyć swój plan treningowy? Dzięki funkcji Obciążenie treningowe Apple będzie teraz oceniać Twój poziom wysiłku po każdym treningu. Ta ocena będzie uwzględniać Twoje najważniejsze odczyty podczas sesji treningowej, aby pomóc Ci zrozumieć, w których momentach mogłeś mocniej się postarać, a w których momentach mogłeś nieco zwolnić.

Zaletą obciążenia treningowego jest to, że można je również ręcznie dostosować po treningu, aby lepiej informować system Apple. Jest to przydatne, ponieważ system w inteligentny sposób będzie przedstawiał rekomendacje i przewidywania dotyczące Twojego potencjału do osiągnięcia wyników w przyszłości.

Zdjęcia oglądają twarz, która wykonuje pracę za Ciebie

Apple aktualizuje tarczę Zdjęcia w systemie watchOS 11, aby mieć pewność, że zawsze wyświetla najlepsze zdjęcia, ale bez konieczności szukania tych zdjęć. Apple wykorzysta teraz inteligencję systemu watchOS do prezentowania najlepszych zdjęć, które Cię zaskoczą i zachwycą.

Aplikacja Vitals do lepszego śledzenia stanu zdrowia

Wprowadzenie aplikacji Vitals to zupełnie nowy sposób przeglądania danych zdrowotnych i podejmowania ważnych decyzji dotyczących zdrowia i kondycji.

W zeszłym roku Apple zaktualizowało widżety watchOS, przywiązując je do bocznego przycisku, a teraz te widżety stają się potężniejsze niż wcześniej. watchOS 11 sprawia, że ​​widżety Watch są interaktywne, dzięki czemu mogą oferować przydatne działania jednym dotknięciem. Na przykład widżet Dom pozwala z łatwością włączać i wyłączać światło.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment