Ogłoszono przewidywaną datę premiery łatki 1.6 do gry Stardew Valley


Dolina Gwiezdnej Rosydługo oczekiwana łatka 1.6 wreszcie ma datę premiery: 19 marca według twórcy Erica „ConcernedApe” Barone. Gra, która została pierwotnie wydana w 2016 roku, sprzedała się w ponad 30 milionach egzemplarzy i „kwitnie bardziej niż kiedykolwiek” W poniedziałek Barone opublikował post na X, dawniej Twitterze. A nowa łatka, która wniesie mnóstwo nowej zawartości do ukochanego symulatora życia i rolnictwa, ponownie tchnie nowe życie w Dolina Gwiezdnej Rosy w ósmą rocznicę.

Łatka 1.6 zostanie wydana 19 marca dla graczy na komputerach PC z systemem Windows, a później „tak szybko, jak to możliwe” na konsole i urządzenia mobilne. „Wraz z nową aktualizacją na horyzoncie, trwającą światową trasą koncertową, wkrótce ukaże się oficjalna książka kucharska, a obecnie sprzedano ponad 30 milionów egzemplarzy, Dolina Gwiezdnej Rosy rozwija się bardziej niż kiedykolwiek” – powiedział Barone. „Jak zawsze jestem dozgonnie wdzięczny graczom (wam!) za umożliwienie tego wszystkiego.”

W zeszłym roku Barone rzucił okiem na aktualizację: Dolina Gwiezdnej Rosy oczekuje się, że otrzyma nowy duży festiwal i dwa mini festiwale, rozszerzoną zawartość z późnej fazy gry, nowe przedmioty i przepisy rzemieślnicze, ponad 100 linii dialogowych, dodatkowe zimowe stroje dla mieszkańców wioski, obsługę trybu wieloosobowego dla ośmiu graczy, nowy typ farmy, I nowe tajemnice do odkrycia. Barone również to już wcześniej powiedział Dolina Gwiezdnej RosyAktualizacja 1.6 sprawi, że modowanie gry stanie się łatwiejsze i „potężniejsze”. W 2023 roku zrobił sobie przerwę od nadchodzących wydarzeń Nawiedzony czekoladnik, który zaczął rozwijać w 2020 roku, aby sfinalizować aktualizację 1.6. Kiedy już przejdzie przez drzwi, Barone spodziewa się wrócić do Nawiedzony czekoladnikktóry ponownie rozwija samodzielnie.

Dolina Gwiezdnej RosyŁatka 1.5 została wydana w 2020 r. i była jej największą aktualizacją od czasu jej wydania w 2016 r. Następnie Barone dodał do gry zupełnie nową wyspę, a także wydarzenia, łamigłówki, nową farmę i wiele więcej. Nie jest jasne, jak aktualizacja 1.6 wypada na tle zakresu, ale wraz z ogłoszeniem daty premiery szum wokół niej jest większy niż kiedykolwiek.

Jak powiedział Barone, Dolina Gwiezdnej Rosy nadal odnosi sukcesy jak nigdy dotąd. The trwa tournée koncertowe orkiestry po całym świecie, ma adaptację gry planszowejI A Dolina Gwiezdnej Rosy książka kucharska przyjedzie w tym roku.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment