Ogłoszono gry PlayStation Plus Extra i Premium na marzec 2023 r


The Kolekcja Uncharted: Legacy of Thieves, Nieśmiertelni: Powstanie FenyxaI Ghostwire: Tokio na PlayStation 5 przewodzi zestawieniu gier, które w marcu dołączą do nowego poziomu dodatkowych tytułów do pobrania w PlayStation Plus. Oba tytuły są dostępne od 21 marca. Inne gry dostępne dla subskrybentów poziomu Extra to m.in Toma Clancy’ego Tęczowa szóstka Ekstrakcja I Czia — premiera pierwszego dnia tej kolorowej, niezależnej gry przygodowej — Sony ogłosiło w środę.

Dodatkowo, Życie jest dziwne 2, Życie jest dziwne: prawdziwe kolory, Uliczny wojownik 5: Edycja mistrzowska, Final Fantasy Type-0 HD, Gra w gęś bez tytułu, Wściekłość 2, Przystań, Neo: Świat kończy się na TobieI Smocza kula Z: Kakarot dołączy do dodatkowego poziomu PlayStation Plus.

Ci z subskrypcją na poziomie Premium, najwyższy poziom członkostwa PlayStation Plus Sony zrestartowało się w czerwcu, może wybrać trzy klasyczne tytuły na PSOne, PlayStation 3 i PlayStation Portable. Oni są Ridge Racer typ 4, Małpa ucieczka 2I Filtr syfonu: ciemne lustro.

Nowy format PlayStation Plus został wprowadzony na rynek w czerwcu 2022 r., mając nadzieję, że zachęci obecnych abonentów PlayStation Plus do przejścia na poziomy usług Extra lub Premium, które pochłonęły większość starej biblioteki subskrypcji PlayStation Now do przesyłania strumieniowego i pobierania. PlayStation Plus Extra kosztuje 14,99 USD miesięcznie; Premium kosztuje 17,99 $ miesięcznie.

Abonenci PlayStation Plus Extra otrzymują dostęp do 400 gier na PS4 i PS5; PS Plus Premium dodaje kolejne 300 gier, w tym tytuły na PlayStation, PS2 i PlayStation Portable.

Subskrybenci PlayStation Plus Essential — dawniej PlayStation Plus — nadal otrzymują darmowe gry, ale muszą je odebrać w ciągu miesiąca, w którym są oferowane.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!