Ogłoszono comiesięczne bezpłatne gry w PlayStation Plus na kwiecień 2024 r


Bezpłatne gry Essential dla abonentów PlayStation Plus w kwietniu to: Nieśmiertelni z Aveum, Legendy MinecraftaI Skul: Pogromca Bohaterów, Ogłoszono to w środę przez Sony Interactive Entertainment. Gracze będą mogli pobrać trzy gry od wtorku, 2 kwietnia.

Nieśmiertelni z Aveum to stworzona przez Ascendant Studios i Electronic Arts strzelanka pierwszoosobowa dla jednego gracza, która daje graczom kontrolę nad Jakem, magiem bitewnym, który walczy, by ocalić świat Aveum, korzystając z walki opartej na zaklęciach. Pomyśl o tym jak o fantastycznej wersji Call of Duty. Nieśmiertelni z Aveum będzie dostępna w ramach PlayStation Plus Essential na PS5.

Legendy Minecrafta to spin-off serii Minecraft, będący strategią akcji, w którym gracze bronią Overworld przed hordami piglinów. Oferuje rozgrywkę online dla maksymalnie ośmiu graczy i będzie dostępna na PS4 i PS5.

Skul: Pogromca Bohaterów to platformówka typu roguelike 2D, która daje graczom kontrolę nad szkieletem Skul, który ma wymienną głowę, która zapewnia mu specjalne moce w walce o uwolnienie swoich demonicznych braci z rąk porywaczy. Będzie dostępna na PS4.

Gry PS Plus Essential z kwietnia 2024 r. będą dostępne do pobrania do 6 maja.

Abonenci PlayStation Plus otrzymają w kwietniu dodatkowy bonus – jeśli tak się stanie Overwatch 2 graczy, tj. Jakiś Overwatch 2 Mega Pakiet dostępny dla subskrybentów zapewni następujące skórki i odblokowania:

Reklama
  • Legendarna skórka Beekeeper Sigmy
  • Legendarna skórka Art Deco Symmetra
  • Epicka skórka Runner Sojourn
  • Epicka skórka Punker Queen Junker Queen
  • Budowlana epicka skórka Ramattra
  • Epicka skórka Matsuri Kiriko
  • Epicka skórka Cassia Lifeweaver
  • Epicka skórka Amethyst Illari
  • Epicka skórka Rugby Mauga
  • 5x przeskok poziomu Przepustki Bitewnej

Abonenci nadal mogą odbierać Marcowe gry PlayStation Plus EssentialEA Sports F1 23, Destiny 2: Królowa Czarownic, SifuI Witaj Sąsiedzie 2 — do 1 kwietnia.

PlayStation Plus Essential to najniższy poziom dostępny w usłudze subskrypcyjnej Sony Interactive Entertainment. Oferuje dostęp do trybu wieloosobowego online, miesięczny asortyment bezpłatnych gier na PS4 i PS5, przestrzeń dyskową w chmurze oraz zniżki na zakupy w PlayStation Store. PlayStation Plus Essential kosztuje 79,99 USD rocznie, 24,99 USD za trzymiesięczną subskrypcję lub 9,99 USD miesięcznie — cena, która wzrosła w sierpniu ubiegłego roku.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...

MSI prezentuje serwery GPU dla branży mediów i rozrywki na targach NAB Show 2024

MSI, wiodący światowy dostawca serwerów, zaprezentuje swoje najnowsze serwery GPU wyposażone w procesory AMD podczas targów NAB Show 2024 na stoisku nr SL9137...

KingSpec przedstawia 2,5-calowe dyski SSD Yansen dla przedsiębiorstw

Na targach Embedded World 2024 w Norymberdze w Niemczech firma KingSpec (znana również jako YANSEN) zaprezentowała swój 2,5-calowy dysk SSD specjalizujący się w...
Advertisment