Oferty: nowy 15-calowy MacBook Air M3 z 16 GB RAM 150 USD taniej, najnowsze AirPods Pro 2 180 USD, iMac, Beats, więcej


Kolekcja najlepszych ofert na sprzęt Apple z poniedziałkowego poranka jest już dostępna i jest naprawdę dobra. Mamy aż do 150 dolarów zniżki do podwyższonej konfiguracji nowego 15-calowego MacBooka Air dołączył solidny spadek ceny Najnowszy 24-calowy iMac M3 z 10 rdzeniami i pamięcią 512 GB firmy Apple w różnych wersjach kolorystycznych. Następnie przechodzimy do strony audio i najnowszej wersji AirPods Pro 2 z etui ładującym USB-C MagSafe w pozycji leżącej 180 dolarów i gigantyczny spadek cen o 170 dolarów na rynku Bezprzewodowe słuchawki Beats Studio Pro z technologią Bluetooth i redukcją szumów. To wszystko i jeszcze więcej czeka na Was w dzisiejszym wydaniu Przerwa na lunch w 9to5Toys.

Nowy 15-calowy MacBook Air M3 firmy Apple z 16 GB pamięci RAM teraz o 150 dolarów taniej i więcej

Dzisiaj śledzimy kilka znaczących transakcji 15-calowy MacBook Air M3 firmy Apple z 2024 r. Chociaż znajdziesz model podstawowy zaznaczone do Wysłano 1149,99 USD w różnych wersjach kolorystycznych z kupon na stronie za pośrednictwem Amazona zaawansowane i potężniejsze konfiguracje, których wielu ludzi szuka w tej nowej wersji, również cieszą się znaczącymi ofertami. Regularne 1699 dolarów 15-calowy MacBook Air z 16 GB pamięci RAM i wewnętrznym dyskiem SSD o pojemności 512 GB sprzedaje od Wysłano 1549 dolarów w różnych opcjach kolorystycznych. To około 30 dolarów mniej niż na początku zeszłego miesiąca w przypadku tych ulepszonych konfiguracji i wspaniały czas na zdobycie MacBooka Air z większym ekranem – dzięki temu nasze marzenia się spełniły dostać szansę, aby przejść dalej z nim w momencie zwolnienia.

AirPods Pro 2 z ładowaniem USB-C MagSafe za 180 dolarów

Po umowie, którą zauważyliśmy Najnowsze AirPods Pro 2 firmy Apple pod koniec ubiegłego miesiąca cena szybko wzrosła, Amazon oferuje teraz ponownie ich o godz Wysłano 179,99 USD. AirPods Pro 2, które regularnie kosztują 249 USD, są teraz dostępne o 28% taniej i w najniższej cenie, jaką możemy znaleźć w nowym stanie. Dzisiejsza transakcja mieści się w granicach 1 dolara zarówno od naszej ostatniej wzmianki, jak i najniższego poziomu w historii Amazon. To najnowsza wersja słuchawek Apple Pro Buds, wyposażona w port USB-C wbudowany w odświeżone etui ładujące MagSafe, które po raz pierwszy zadebiutowało podczas wydarzenia Apple we wrześniu 2023 r. Jest to jeden z niewielu przypadków, w których od jesieni ubiegłego roku śledziliśmy je w przedziale 180 dolarów – dzisiejsza transakcja również mieści się w granicach 18 dolarów od ceny 161,99 dolarów Odnowiony certyfikat Geek Squad już teraz. Nasz zasięg ponad o godz 9 do 5Mac przygląda się zaktualizowanym funkcjom.

Najnowszy 24-calowy iMac M3 z 10 rdzeniami i pamięcią 512 GB firmy Apple teraz o 150 dolarów taniej

Amazon oferuje teraz zauważalne obniżki cen Najnowszy 24-calowy iMac M3 firmy Apple. Po odchodzę pod wrażeniem dzięki komputerowi stacjonarnemu typu „wszystko w jednym” widzimy teraz także jedne z lepszych cen. Po pierwsze, możesz zdobyć punkty 24-calowy iMac M3 z 8-rdzeniowym procesorem graficznym i od początku 256 GB przestrzeni dyskowej z Wysłano 1149,99 USD, w porównaniu z ceną katalogową 1299 USD, aby podciąć naszą poprzednią wzmiankę o 49 USD i osiągnąć najniższą cenę, jaką w tym roku wyśledziliśmy na Amazon dla większości kolorów. Osoby zainteresowane ulepszoną wersją 10-rdzeniowy procesor graficzny z 512 GB pamięci wewnętrznejteraz sprzedaje od Wysłano 1549,99 USD. Ten ma listę 1699 dolarów, jest teraz prawie 150 dolarów tańszy i podcina naszą ostatnią wzmiankę o około 44 dolarów.

Ogromna obniżka cen uderza w najnowsze słuchawki Beats Studio Pro ANC

Podczas gdy miniony weekend przyniósł kilka naprawdę znaczących spadków cen Pokonuje Studio Buds i Pokonuje Studio Buds+, dziś rano zwracamy naszą uwagę na profesjonalne słuchawki nauszne marki. Amazon oferuje obecnie jedne z najlepszych cen w historii Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Beats Studio Pro z redukcją szumów Wysłano 179,95 USD. Jest to zestaw słuchawek o wartości regularnej 350 USD, który jest prawie o 50% tańszy od aktualnej stawki i jest najniższy, jaki monitorowaliśmy przez cały rok na Amazon. Ta oferta, która obecnie wynosi 20 USD, zgodnie z naszą poprzednią wzmianką, jest zgodna z najlepszą, jaką kiedykolwiek wyśledziliśmy od Amazon, poza bardzo ograniczoną ofertą na Czarny piątek za 10 USD mniej. Podczas gdy my z pewnością podobał nam się nasz czas z nowościami marki Pokonuje Solo 4 ostatnio ci z Was, którzy szukają zamkniętego, nausznego systemu tłumienia hałasu, zechcą zajrzeć poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat Beats Studio Pro – są one teraz o 20 dolarów tańsze niż nowy zestaw Solo 4.

Reklama

Najlepsze oferty wymiany

9 do 5Mac co miesiąc śledzi także wszystkie najlepsze oferty wymiany na iPhone’a, iPada, MacBooka, Apple Watch i inne urządzenia. Upewnij się, że sprawdź najlepsze oferty wymiany w tym miesiącu kiedy zdecydujesz, że nadszedł czas na modernizację urządzenia lub po prostu udaj się bezpośrednio do naszego partnera handlowego jeśli chcesz poddać recyklingowi, wymienić lub sprzedać używane urządzenia za gotówkę i wsparcie 9 do 5Mac po drodze!

Subskrybuj 9to5Zabawki Kanał YouTube, na którym znajdziesz wszystkie najnowsze filmy, recenzje i nie tylko!

Recenzja: Nowa, najwyższej klasy mysz do gier Razer Viper V3 Pro waży zaledwie 54 g [Video]

Recenzja: Insta360 X4 rozpoczyna erę 8K z większą baterią i łatwą w obsłudze edycją mobilną [Video]

Recenzja: Czy pakiet symulatora Turtle Beach VelocityOne Race to uniwersalna sztuczka? [Video]

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment