Oferty na nowego iPada Air M2 firmy Apple i nie tylko 9to5Mac


Dzisiejsze najlepsze oferty charakteryzują się jeszcze większym spadkiem cen Nowy 11-calowy iPad Air firmy Apple z złączem M2 i pojemnością 1 TB. Chociaż na początku tego tygodnia w większości konfiguracji widzieliśmy oferty za 30 USD, maksymalny model 11-calowy jest taki Teraz 50 dolarów zniżki za najlepszą jak dotąd cenę. Ta umowa łączy Apple Watch Series 9 o godz 100 dolarów zniżkiw tym modele 41 mm, 45 mm i GPS + Cell, począwszy od 299 dolarówobok bieżących Ultra 2 zniżkiI AirPods oferuje. Przejdź poniżej, aby bliżej przyjrzeć się dzisiejszemu wydarzeniu Przerwa na lunch w 9to5Toys.

Najlepsza jak dotąd cena nowego 11-calowego iPada Air firmy Apple z złączem M2 i pojemności 1 TB

Zauważyliśmy kilka oferty wczesnej przedsprzedaży na nowym iPadzie Air M2 firmy Apple przed wczorajszą dostawą. Ale Amazon właśnie zapukał maksymalna pojemność 11-calowego Apple iPad M2 M2 o pojemności 1 TB aż do Wysłano 1049 USD. To od razu spadek cen o 50 dolarów, nowy najniższy poziom w historii Amazona i 20 dolarów poniżej 30 dolarów spadków cen, które mamy obecnie nadal śledzi w większości konfiguracji. Jeśli chcesz zdobyć 11-calowy model z największą możliwą pamięcią bez czekania na większe oferty w dalszej części roku, proszę bardzo.

Jak widać w naszym oryginalny post dotyczący oferty iPada Air M2 sprzed około czterech dni, ceny różnych konfiguracji obecnie spadają, w tym zarówno modele 11-calowe, jak i 13-calowe, począwszy od z Wysłano 570 dolaróww Amazonie. Opcje kolorów i przechowywania zaczynają się wyczerpywać w sklepie Amazon, ale w większości przypadków nadal możesz zablokować obniżone stawki.

Apple Watch Series 9 teraz o 100 USD taniej: GPS i komórka

Podczas gdy cena najnowszych urządzeń Apple z serii 9 spada w Amazon o 100 dolarów już ich nie maBest Buy wkracza, aby uratować sytuację i sprowadź ich wszystkich z powrotem z jeszcze większą liczbą opcji. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego towarzysza do ćwiczeń na wiosnę/lato, czy po prostu uaktualnienia do modelu poprzedniej generacji, Best Buy oferuje teraz prosto w górę 100 dolarów spadek ceny w różnych stylach i kolorach obu Model 41mm i większe Wariant 45 mm. Zaczyna się ustalanie cen z Wysłano 299 dolarów aby dopasować się do naszych poprzednich wzmianek o Amazonie – są to najlepsze ceny, jakie wyśledziliśmy w większości konfiguracji i na równi z najlepszymi w roku.

Ukryte etui Midnight, a także modele w kolorze różowym i srebrnym znajdziesz tutaj z wieloma różnymi opcjami pasków na stronie 100 dolarów zniżki:

Reklama

Oferty na wszelkiego rodzaju słuchawki AirPods zaczynają się od 80 USD

Choć ukochany Apple AirPods Pro 2 podskoczyły o 10 dolarów 190 dolarów teraz staramy się uzupełnić ofertę AirPods o obecną generację Apple AirPods 3 w dół o godz Wysłano 139,99 USD. Teraz dołącz do ofert na kultowy model drugiej generacji jak i bieżących Spadają ceny AirPods Max poniżej, możesz teraz zdobyć zestaw 3. generacji z powrotem o godz Wysłano 139,99 USD. Regularna cena 169 USD z etui ładującym Lightning w dzisiejszym pakiecie to najniższa cena, jaką wyśledziliśmy u renomowanego sprzedawcy – są one dostępne u obu stron Najlepsza oferta I Amazonka w tej cenie dzisiaj.

Apple Watch Ultra 2 jest teraz ponownie dostępny w jednej z najlepszych cen

Jabłka najnowszy Ultra Watch 2 jest nadal niedostępny Wysłano 714 dolarów. Urządzenie do noszenia, które regularnie kosztuje 799 dolarów, jest teraz dostępne w sklepie internetowym stawka obniżona dzięki uprzejmości Amazon po raz kolejny. W tym roku zaobserwowaliśmy kilka spadków cen o 50 i 70 dolarów, ale teraz mamy do czynienia z solidnym spadkiem o 80 dolarów, odpowiadającym najlepszym, jakie odnotowaliśmy na Amazon. Abyśmy byli na tej samej stronie, dzisiaj w sprzedaży znajdziesz tylko pakiet Green/Gray Trail Loop, ale biorąc pod uwagę, jak znaczący jest to spadek, nawet jeśli nie przepadasz za tym zespołem, możesz także po prostu użyć tak czy inaczej część oszczędności, by dokupić coś innego – sam zegarek jest taki sam.

Obejrzyj 9to5Toys na YouTube:

Subskrybuj 9to5Zabawki Kanał YouTube, na którym znajdziesz wszystkie najnowsze filmy, recenzje i nie tylko!

Biały bezprzewodowy 2024 SteelSeries Arctis Nova Pro powinien być teraz idealny, prawda? [Video]

Recenzja: Nowa, najwyższej klasy mysz do gier Razer Viper V3 Pro waży zaledwie 54 g [Video]

Recenzja: Insta360 X4 rozpoczyna erę 8K z większą baterią i łatwą w obsłudze edycją mobilną [Video]

Recenzja: Czy pakiet symulatora Turtle Beach VelocityOne Race to uniwersalna sztuczka? [Video]

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Horror komiksowy Ładny dom nad jeziorem powraca tego lata z nową odsłoną

Od tego czasu minęło prawie półtora roku Komiksy DC opublikował oszałamiający finał Jakub Tynion IV i Alvaro Martineza Bueno Ładny dom...

Zdobądź certyfikaty IT CompTIA, a ten pakiet przygotowawczy kosztuje tylko 59,97 USD

Istnieje więcej niż jeden sposób szkolenia na specjalistę IT. Chociaż formalny dyplom może otworzyć wiele drzwi, nadal istnieją wiarygodne zasoby, do których...

Gra na iPoda Tetris sterowana za pomocą kółka przewijania znalezionego w prototypie

Niepublikowany iPoda Na prototypie modelu 3. generacji odnaleziono grę Tetris, sterowaną za pomocą kółka przewijania… Klon Tetrisa został znaleziony przez użytkownika X AppleDemoYTktóra...
Advertisment