Oferty Apple M4 na iPada Pro, model ze szkłem Nano-Texture, więcej 9to5Mac


Nadeszło Twoje czwartkowe wydanie najlepszych ofert Apple (i sprzętu Apple). Dzisiaj jesteśmy headlinerem z headlinerem iPady M4 Prow tym nowe, najniższe w historii ceny na wysokiej klasy konfiguracja 13-calowa o pojemności 1 TB jak i spory 365 dolarów spadek ceny aby zabezpieczyć banger Model komórkowy ze szkła nanoteksturowego o pojemności 2 TB z dużym rabatem. Stamtąd przechodzimy do podstawowy MacBook Pro M3 która obecnie spadła do poziomu 1400 dolarów Na 199 dolarów zniżki po którym następują rzadkie spadki cen Głośniki Sonos AirPlay 2 i sprzęt kina domowego. Przejdź poniżej, aby przyjrzeć się bliżej dzisiejszemu wydarzeniu Przerwa na lunch w 9to5Toys.

Oferty na iPada Pro M4: najwyższej klasy 13-calowe modele Apple osiągnęły nowe minima

Śledząc najlepsze ceny nowej, popularnej linii iPada Pro Apple M4, dzisiaj zauważyliśmy pewne nowe obniżki cen 13-calowych modeli z wyższej półki. Oprócz pewnych możliwości zabezpieczenia modelu o maksymalnej pojemności 2 TB za pomocą ulepszonego szkła z nanoteksturą (szczegóły poniżej), Amazon oferuje teraz pierwszy zauważalny spadek cen na rynku 13-calowy iPad M4 Pro konfiguracja z 1 TB pamięci masowej w cenie Wysłano 1850,42 USD w kosmicznej czerni. Nadal możesz zdobyć punkty podstawowy model 13-calowy zaczynając od 1249 dolarów w tej chwili, ale jeśli szukasz ulepszonej pamięci masowej, jest to prawie 50 USD zniżki i jest to pierwsza oferta, którą wyśledziliśmy na Amazon. Więcej ofert i szczegółów znajdziesz poniżej.

To jest to, ludzie, najnowocześniejsza wersja tabletów Apple. Warto zwrócić uwagę na ceny, które znajdziesz na stronie 13-calowy iPad M4 M4 ze szkła Nano z 2 TB pamięci I połączenie komórkowe.Możesz teraz zabezpieczyć bezpośrednio w Amazonie Wariant Space Black na dole Wysłano 2234 USD. Regularnie kosztuje 2599 dolarów, czyli o 365 dolarów mniej niż w przypadku iPada Pro M4 z ulepszonym szkłem w najniższej cenie, jaką kiedykolwiek widzieliśmy. W rzeczywistości jest to najgłębsza transakcja, jaką do tej pory prześledziliśmy na jakimkolwiek iPadzie M4. Chociaż jest on obecnie wymieniony jako niedostępny, i tak możesz już teraz zabezpieczyć tę głęboką wczesną ofertę.

M4 iPad Pro 11 cali:

M4 iPad Pro 13 cali:

***Ekskluzywna, zawsze niska cena nowych skórzanych etui Burton Goods M4 na iPada Pro/M2 Air dla czytników 9to5

Rzadkie oferty inteligentnych głośników Sonos AirPlay 2 już od 199 dolarów

Tuż po zamówienia w przedsprzedaży ruszyły w nowych, ekscytujących konkurencyjnych słuchawkach AirPods Max, As Sonosi debiut jego nowości Hybrydowy przenośny inteligentny głośnik Roam 2 z technologią AirPlay 2ta chwalona marka sprzętu audio rozpoczęła godną uwagi akcję wyprzedaży w swoim oficjalnym sklepie Amazon całej gamy głośników domowych i kinowych. Oprócz ofert, które znajdziesz poniżej, jedną godną uwagi ofertą, którą zauważyliśmy, jest Do sprzedania głośnik bezprzewodowy Sonos Era 100 Wysłano 199 dolarów. Regularnie wynoszące 249 USD, to o 50 USD oszczędności zarówno na białym, jak i czarnym modelu, co odpowiada najniższej cenie, jaką wyśledziliśmy na Amazon od czasu ich wylądowania wiosną 2023 r. Dzisiejsza oferta jest zgodna z ofertą z okazji Czarnego Piątku w zeszłym roku i jest jedną z tylko kilka razy śledziliśmy oferty na Epoka 100 Głośnik domowy AirPlay 2. Przejdź poniżej, aby uzyskać więcej szczegółów i przyjrzeć się bliżej pozostałym dzisiejszym ofertom Sonos.

Więcej ofert głośników Sonos

Rzadkie oferty głośników Sonos są kontynuowane w postaci nowego inteligentnego głośnika Move 2 AirPlay 2 oraz aż do 160 dolarów zniżki Sonos Sub, wyższej klasy model Era i rozwiązania w zakresie soundbarów.

Reklama

Najtańszy MacBook Pro M3 firmy Apple właśnie spadł do 1400 dolarów

Na żywo z okazji Dnia Pamięci doszło do fantastycznych obniżek cen najnowszego MacBooka Pro firmy Apple szczerze mówiąc, nadal tak jest, ale wariant podstawowy spadł właśnie o 50 dolarów, by znaleźć się w granicach 1 dolara od najniższego poziomu w historii. Amazon oferuje teraz wersję podstawową 14-calowy wariant M3 w dół przy Wysłano 1399,99 USD zarówno w kolorze srebrnym, jak i gwiezdnej szarości po Tobie przypnij kupon na stronie. Regularnie 1599 USD, co oznacza solidny spadek ceny o 199 USD, 50 USD w ramach transakcji z okazji Dnia Pamięci, którą wyśledziliśmy, i najniższa cena, jaką możemy znaleźć – nadal jest w pełnej cenie za pośrednictwem Najlepsza oferta. Ta transakcja plasuje się w granicach 1 dolara od najniższego w historii Amazona i jest zgodna z trwającymi transakcjami na resztę oferty poniżej. Nasz praktyczne spojrzenie pozwala użytkownikowi doświadczyć szczegółów.

Cena iPada 10. generacji firmy Apple właśnie spadła do 300 dolarów – najlepszej ceny w historii

Dołączając do niebieskiego modelu, Amazon właśnie obniżył cenę na iPad 10. generacji w kolorze srebrnym aż do Wysłano 299,99 USD, najniższa cena, jaką kiedykolwiek zarejestrowano, i 29 USD niższa od poprzedniej najlepszej. Upewnij się, że przypnij kupon na stronie. The iPad 10. generacji nadal znajduje się w pierwszym składzie i to teraz, z niższą ceną. Obie konfiguracje zostały oficjalnie obniżone o 100 dolarów, co oznacza spadek Model 64 GB z 449 dolarów na 349 dolarów i 256G od 599 do 499 dolarów. Z iPadem 9. generacji oficjalnie przerwaneiPad 10. generacji to najtańszy tablet Apple obecnej generacji

Karta śledząca Nomad Apple Find My

Obejrzyj 9to5Toys na YouTube:

Subskrybuj 9to5Zabawki Kanał YouTube, na którym znajdziesz wszystkie najnowsze filmy, recenzje i nie tylko!

Czy Turtle Beach Burst II Air to okazyjna mysz do gier o wadze 47 g za jedyne 99 USD?

Biały bezprzewodowy 2024 SteelSeries Arctis Nova Pro powinien być teraz idealny, prawda? [Video]

Recenzja: Nowa, najwyższej klasy mysz do gier Razer Viper V3 Pro waży zaledwie 54 g [Video]

Recenzja: Insta360 X4 rozpoczyna erę 8K z większą baterią i łatwą w obsłudze edycją mobilną [Video]

Recenzja: Czy pakiet symulatora Turtle Beach VelocityOne Race to uniwersalna sztuczka? [Video]

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment