Odbiorniki FSU obsługują zegarki Apple w grach i oto, co mówią na ten temat przepisy NCAA


Wkraczamy w kolejny rok futbolu uniwersyteckiego, stan Florida State zdominował w weekend LSU, zdobywając 21 punktów. Jak się okazuje, Apple Watch mógł odegrać rolę w tym zwycięstwie, ponieważ dwóch z szerokokątnych odbiorników drużyny FSU zostało zauważonych podczas meczu noszących urządzenie Apple.

Kredyty obrazkowe: Karol Mays (1) I Ben Ofer (2)

Widzieliśmy sportowców m.in poziomie kolegialnym i zawodowym nosić Apple Watch podczas gier kilka razy na przestrzeni lat. Za każdym razem, gdy tak się dzieje, Apple Watch trafia na pierwsze strony gazet. Niedzielny mecz pomiędzy LSU i FSU nie jest wyjątkiem.

Użytkownicy o sokolich oczach na Twitterze jako pierwsi zauważyli, że skrzydłowi FSU Keon Coleman i Johnny Wilson nosili podczas niedzielnego meczu zegarki Apple Watch. Przypadkowo zarówno Coleman, jak i Wilson również spisali się znakomicie podczas meczu.

Naturalnie zdjęcia te wywołały debatę na temat tego, czy przepisy NCAA zezwalają graczom na noszenie podczas gier urządzeń takich jak Apple Watch. Jak donosi portal Demokrata z Tallahasseezasady NCAA obejmują afordancję specjalnie na Apple Watch i inne urządzenia do noszenia.

Reklama

Według NCAA „noszenie jakichkolwiek elektronicznych urządzeń sygnalizacyjnych” jest zabronione podczas meczów, ale z istotnym wyjątkiem.

Według NCAA noszenie jakichkolwiek elektronicznych urządzeń sygnalizacyjnych jest nielegalne, z wyjątkiem pewnych okoliczności. Tymi określonymi okolicznościami byłby przepisany przez lekarza aparat słuchowy typu wzmacniacza dźwięku dla graczy niedosłyszących lub urządzenie służące do transmisji lub odbioru danych specjalnie i wyłącznie do celów związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem.

Apple Watch z łatwością należy do tej drugiej kategorii i jest kluczowym urządzeniem zapewniającym „zdrowie i bezpieczeństwo” użytkowników.

Konkretne szczegóły dotyczące powodów, dla których Coleman i Wilson zdecydowali się nosić zegarki Apple podczas niedzielnego meczu, są niejasne. Rzecznik FSU powiedział po prostu, że był to „osobisty wybór” obu szerokich odbiorców.

Jak ujął to dzisiaj mój kolega Zac na Slacku, „wyjaśnia to przytłaczającą porażkę, jaką poniosło LSU po remisie do przerwy”.

Trudno określić, które modele Apple Watch Coleman i Wilson nosili podczas gry. To wygląda jakby Wilson kołysał Apple Watch Ultra, podczas gdy Wilson miał na sobie model ze stali nierdzewnej.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment