Obudowa Lian Li O11D XL z płytą dystrybucyjną EK Reflection² ze zintegrowanym ekranem


EK, producent wysokiej jakości sprzętu do chłodzenia wodą, wprowadza na rynek nową płytę dystrybucyjną do obudowy Lian Li O11D XL. Dystrybucja ma wbudowany ekran EK-Quantum Lumen, 7-calowy monitor IPS, który można zobaczyć z przodu obudowy. Został zaprojektowany w celu zapewnienia zaawansowanego chłodzenia wodnego z najnowszą pompą D5 trzeciej generacji, zasilaną przez SATA, usuwającą potrzeba dodatkowych 4-pinowych kabli Molex.Płytki dystrybucyjne z serii Reflection² są zgodne z EK-Matrix7.

EK-Quantum Reflection² PC-O11D XL D5 PWM D-RGB – Screen Edition to niestandardowe rozwiązanie do chłodzenia wodą, prowadzenia i pompki, które bezproblemowo mieści się w przedniej części obudowy, prezentując piękny 7-calowy ekran IPS z aluminiową Ta droga wodna jest również wyposażona w sześć innowacyjnych portów wciskanych, które są dostarczane z żeńskimi gwintowanymi adapterami G1/4″. Pomysł polega na tym, że użytkownicy mogą łatwo zmontować cały zestaw grzejnika + złączki + rurki i użyć tych adapterów wciskanych, aby po prostu wsunąć go do płyty rozdzielczej. Dolny grzejnik jest montowany za pomocą specjalnego metalowego wspornika.

Zaprojektowane z myślą o wyjątkowej estetyce i łatwości użytkowania, to zaawansowane rozwiązanie typu „wszystko w jednym” do dróg wodnych obejmuje pompę, sito, zbiornik, prosty mechanizm montażowy oraz wiele standardowych wlotów i wylotów z gwintem G1/4”. Umiejscowienie tych wlotów i wyloty są wyrównane, aby pasowały do ​​innych produktów EK, minimalizując liczbę zagięć, które użytkownik musi wykonać podczas tworzenia pętli chłodzenia wodą. Płytka dystrybucyjna obsługuje pięć następujących komponentów – jeden blok wodny procesora, jeden blok wodny GPU i trzy chłodnice .

Po zainstalowaniu płyty rozdzielczej maksymalne rozmiary grzejników dla każdej pozycji są następujące:

Góra: powierzchnia EK-Quantum P360
Dół: EK-Quantum Surface X360
Strona: powierzchnia EK-Quantum P360

POBIERZ SWÓJ TUTAJ!
EK-Quantum-Reflection2-PC-O11D-XL-D5-PWM-D-RGB-Screen-Edition-PR4

Zaprojektowany do montażu na przednim oknie obudowy O11D XL, EK-Quantum Reflection² PC-O11D XL D5 PWM D-RGB – Screen Edition elegancko pasuje do popularnej obudowy Lian Li O11D XL. Przód prezentuje piękny 7-calowy ekran, który może wyświetlać wszystko, co chce użytkownik, ponieważ działa jako dodatkowy monitor. Ekran Lumen ma szeroką rozdzielczość SVGA 1024 x 600 pikseli, przekątną 7 cali i typ panelu IPS dla doskonałe kąty widzenia i żywe kolory.Podłączenie do komputera odbywa się za pomocą kabla HDMI 2.0 dołączonego do zestawu i wewnętrznego portu USB 2.0 typu A.Rama ekranu Lumen jest obrabiana CNC z jednego dużego kawałka Aluminium o grubości 20 mm, długość 195 mm i szerokość 115 mm.

Adresowalna taśma LED D-RGB biegnie wzdłuż całej długości urządzenia, a anodowana czarna aluminiowa osłona ukrywa niechciane hotspoty LED. Wbudowany adresowalny pasek LED można podłączyć do złącza 5 V płyty głównej lub dedykowanego kontrolera D-RGB. Jest również kompatybilna z oprogramowaniem MSI Mystic Light SYNC, ASRock Polychrome SYNC, ASUS AURA SYNC i GIGABYTE RGB Fusion 2 dla uzyskania skoordynowanego efektu świetlnego.

Reklama

Ta płyta rozprowadzająca wodę jest wyposażona w wydajną, ale cichą pompę D5 sterowaną PWM. Celem było stworzenie produktu o mocy wystarczającej do zapewnienia doskonałej niezawodności i wyjątkowej wydajności z wieloma blokami i chłodnicami przy jednoczesnym ograniczeniu hałasu do minimum. Pompa D5 została zaktualizowana o najnowszy wariant G3 (Generacja 3) i jest wyposażona w złącze zasilania SATA, zgodnie z najnowszym trendem w branży komputerów PC, aby zmniejszyć użycie 4-pinowych kabli Molex.

Zgodność z EK-Matrix7
EK-Matrix7 standaryzuje wymiary produktów, w tym położenie portów i odstępy, dzięki czemu montaż pętli chłodzenia cieczą jest łatwiejszy i bardziej intuicyjny niż kiedykolwiek. Płytki dystrybucyjne EK-Quantum Reflection² są zgodne ze standardem EK-Matrix7, dzięki czemu można je bezproblemowo zintegrować z blokami wodnymi GPU Vector², aktywnymi płytami tylnymi i promiennikami Quantum Surface. Oznacza to, że użytkownik spędzi mniej czasu na planowaniu pętli i zginaniu rur, co zaowocuje epicką konstrukcją chłodzoną wodą.

Szczegóły techniczne
Zbiornik:

 • Wymiary z dołączoną pompą (szer. x gł. x wys.): 215 x 80 x 472 mm
 • Objętość zbiornika: ~787ml
 • Liczba diod D-RGB: 27
 • Długość kabla D-RGB: 800 mm
 • Standardowe złącze D-RGB 3-stykowe (+5 V, dane, zablokowane, uziemienie)

Dane techniczne silnika pompy:

 • Silnik: elektronicznie komutowany silnik sferyczny
 • Napięcie znamionowe: 12 V prądu stałego
 • Pobór mocy: 23W
 • Maksymalna wysokość ciśnienia: 3,9 m
 • Maksymalny przepływ: 1500 l/h
 • Maksymalna temperatura systemu: 60°C
 • Materiały: stal nierdzewna, PPS-GF40, O-ringi z EPDM, tlenek glinu, węgiel kamienny
 • Złącze zasilania: SATA i 4-pinowe złącze PWM FAN

Dane techniczne ekranu:

 • Typ panelu: IPS
 • Rozdzielczość: 1024 x 600 pikseli
 • Przekątna: 7″

Reżim operacyjny:

 • Cykl pracy PWM: ~ 20-100%
 • Domyślne zachowanie: działa ze 100% cyklem pracy, gdy nie ma sygnału sprzężenia zwrotnego PWM

EK-QUANTUM TORQUE ADAPTER WCISKANY M 14

Ta męska złączka wciskana ma standardowy gwint zewnętrzny G1/4 z O-ringiem na jednym końcu, radełkowaną częścią środkową i męską częścią wciskaną z dwoma O-ringami na drugim końcu. Wciska się go bezpośrednio w płytkę dystrybucyjną bez konieczności wkręcania.

Jest dostępny w 5 wykończeniach – czarnym, niklowym, czarnym niklowym, satynowym tytanowym i złotym.

KUP ADAPTERY WTYCZKOWE TUTAJ!
Ten adapter upraszcza proces mocowania grzejnika do płytki dystrybucyjnej Reflection² i zmniejsza wysiłek potrzebny do wkręcenia okuć, zwiększając wygodę i łatwość użytkowania.

Dostępność i ceny
Płyta dystrybucyjna EK-Quantum Reflection² PC-O11D XL D5 PWM D-RGB — edycja ekranowa jest dostępna w przedsprzedaży za pośrednictwem Sklep internetowy EK i partnerskiej sieci sprzedawców. Wysyłka spodziewana jest pod koniec marca 2023 r. Poniższa tabela przedstawia sugerowaną przez producenta cenę detaliczną (MSRP) z VAT.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!