Obudowa Dbrand ROG Ally Killswitch: jak zamówić w przedsprzedaży


Pomimo szeregu przydatnych Akcesoria dostępne dla Asus ROG Ally, moje pragnienie lepszej, zapewniającej większą ochronę obudowy do komputera przenośnego jest wyczuwalne. Na szczęście władcy akcesoriów w Dbrand wprowadzają nową wersję znakomicie zaprojektowanego urządzenia Obudowa Killswitch wykonana dla ROG Ally. Firma przyjmuje obecnie zamówienia w przedsprzedaży, a premiera planowana jest na początek 2024 roku.

Jeśli brzmi to znajomo, obudowa Killswitch do ROG Ally nosi tę samą nazwę i jest uderzająco podobna do obudowy ochronnej, którą Dbrand wykonał dla Valve Pokład parowy ręczny. Cena przełącznika Killswitch ROG Ally jest taka sama. Wpłata 3 dolarów już teraz rezerwuje Twoją jednostkę, zapewniając gwarantowany dostęp do zapasów przed ogółem społeczeństwa. Podstawowy pakiet za 59,95 USD obejmuje obudowę Killswitch i wybraną skórkę, natomiast pakiet za 74,95 USD zawiera etui podróżne i uchwyty na drążki.

Fani ROG Ally domagali się tego nie bez powodu. Etui jest wykonane z wytrzymałego, a jednocześnie elastycznego plastiku, dzięki czemu dobrze przylega do tyłu i do uchwytów po obu stronach palmtopa. Z tyłu obudowy znajduje się podpórka, ale w przeciwieństwie do odpowiednika Steam Deck, podpórki z tyłu modelu ROG Ally nie można zdjąć.

Dbrand twierdzi, że ściśle współpracował z zespołem projektowym ROG Ally, aby mieć pewność, że obudowa nie zakłóca przepływu powietrza ani nie zakłóca łączności z procesorem eGPU Asus XG Mobile używanym do zapewnienia zwiększonej wydajności konsoli. W związku z tym etui ma wycięcie z siateczki z tyłu zapewniające wentylację oraz duże marginesy wokół różnych portów.

Reklama

Na wycięciu z siateczki widnieje wiadomość wydrukowana alfabetem Morse’a, jednak Dbrand nie chce nam zdradzić jej znaczenia.
Zdjęcie: Dbrand

Oprócz etui i etui podróżnego, które zatrzaskuje się z przodu w celu ochrony ekranu, Dbrand będzie oferował także uchwyty typu stick, zabezpieczenia ekranu ze szkła hartowanego i, co najważniejsze dla tych, którym zależy na estetyce, serię samoprzylepnych naklejek na przód palmtop, aby zapewnić alternatywne kolory i projekty obudowy w kolorze kości słoniowej. Uchwyty drążków, etui podróżne i skórki będą dostępne w sprzedaży fragmentarycznej po premierze.

Zdjęcie poglądowe etui podróżnego Killswitch dla Asus ROG Ally

Osłona podróżna obudowy Killswitch bezpiecznie zatrzaskuje się na miejscu, aby chronić ekran i drążki sterownicze podczas transportu.
Zdjęcie: DbrandSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment