Obsada Teda Lasso z wizytą w Białym Domu


Pierwszy odcinek pt Teda Lasso trzeci sezon miał swoją premierę w zeszłym tygodniu AppleTV+. W związku z premierą trzeciego sezonu, obsada serialu odwiedzi Biały Dom w poniedziałek, aby „promować zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie”.

Ted Lasso udaje się do Białego Domu

Apple i administracja Bidena ogłosili to w niedzielny wieczór. Prezydent Biden drażnił crossover postem na Twitterze, pokazując kultowy znak „Believe” Teda Lasso wiszący przed Gabinetem Owalnym.

Jak poinformował o Associated Pressgospodarzami będą prezydent Joe Biden i pierwsza dama Jill Biden Teda Lasso obsadę, aby „omówić znaczenie zajęcia się swoim zdrowiem psychicznym w celu promowania ogólnego dobrego samopoczucia”. Bidenowie najwyraźniej „widzieli część programu” i znają jego przesłanie:

Jason Sudeikis, który gra tytułowego bohatera – Amerykanina trenującego drużynę piłkarską w Londynie – i inni członkowie obsady spotkają się z Bidenami „aby omówić znaczenie dbania o zdrowie psychiczne w celu promowania ogólnego dobrego samopoczucia” – powiedział Biały Dom. Trzeci sezon nagrodzonej Emmy, przyjemnej serii Apple TV+ rozpoczął się w zeszłym tygodniu.

Urzędnik Białego Domu powiedział, że Bidenowie widzieli część programu i znają jego „przesłanie pozytywności, nadziei, życzliwości i empatii”.

Obok Jasona Sudeikisa inni Teda Lasso członkowie obsady zatrzymujący się w White Huse w poniedziałek to: Hannah Waddingham, Jeremy Swift, Phil Dunster, Brett Goldstein, Brendan Hunt, Toheeb Jimoh, Cristo Fernandez, Kola Bokinni, Billy Harris i James Lance.

Fragmenty wydarzenia w Białym Domu zostaną prawdopodobnie udostępnione opinii publicznej, podobnie jak zdjęcia obsady i Bidenów. Teda Lasso sezon trzeci jest dostępne w Apple TV+ już teraza nowe odcinki emitowane są w każdą środę.

Reklama

Podążaj za szansą: Świergot, InstagramI Mastodont

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!