Obsada serialu Netflix „3 Body Problem” o noszeniu gogli do gier VR


Początki 3 Problem z ciałemtajemnica skupia się tam, gdzie obecnie znajduje się wielu z nas: gra wideo. Ten jest, jak Jack (John Bradley) opisuje Jinowi (Jess Hong) w serialu, o lata świetlne wyprzedzający to, co znamy: świat VR, w którym naprawdę można smakować, wąchać, I czuć świat (i związane z nim liczne zagrożenia). Jak to opisuje Hong, te 3 Ciało Dzięki temu sceny z gier wydawały się „epickie” podczas kręcenia projekt produkcji na świecie.

„Zespół scenografów częściowo zbudował niektóre scenografie. Można więc po prostu wejść, wspiąć się na drugi poziom zamku i rozglądać się” – Hong powiedział Polygon. „Wszyscy ciężko pracowali, aby stworzyć przynajmniej taką atmosferę, jakiej doświadczylibyśmy, oglądając to ponownie”.

Tym bardziej efektowny był elegancki, lustrzany zestaw słuchawkowy, który organizacja odpowiedzialna za grę udostępnia graczom w przedstawieniu. Za kulisami jednak…

„Przyłbica wydawała się mniej imponująca, ponieważ za każdym razem, gdy ją zakładałem i zdejmowałem, trochę ciągnął mnie za włosy. Ciągle było: O mój Boże! i wtedy, Auć!Hong się śmieje.

Mimo to projekt — przynajmniej z daleka — jest od razu sugestywny i dramatyczny, błyszczący i odblaskowy w sposób, który sprawia wrażenie całkowicie obcego. Liam Cunningham, który gra Wade’a, pod każdym względem miał podobne odczucia.

Reklama

Obraz: Netflix

„Kręcenie filmu to prawdziwy koszmar” – mówi Cunningham. „Ponieważ obracam go i mam go wszędzie – nie było sposobu, aby utrzymać aparat z dala od odbicia”. W związku z tym zespół VFX musiał wkroczyć dość liberalnie, aby upewnić się, że kamery — i in. – nie pojawił się w wizjerze. Ale jego zdaniem było warto: „To niezwykłe. Pięknie się na to patrzy.”

Nikt nie miał więcej do powiedzenia na temat użyteczności zestawu słuchawkowego niż John Bradley, którego wczesne odcinki charakteryzowały się takim użyciem zestawu słuchawkowego, że miał „naprawdę dziwne i naprawdę izolujące” doświadczenie siedzenia w nim.

„Zakładasz go, gdy kamerzyści przygotowują ujęcie i sortują inne światła, dzięki czemu możesz siedzieć w tym hełmie przez dobre pięć, 10 minut” – mówi Bradley. „To trochę jak przebywanie w tego rodzaju izolatce, gdzie każdy zajmuje się swoją pracą”.

A doświadczenie tylko dostaje dziwniejszy stamtąd, kiedy siedzisz „wtulony w tę rzecz”, gdzie tak naprawdę nie widzisz ani nie słyszysz niczego wokół siebie: Bradley doświadczył, że w końcu twój mózg próbuje się na czymś skupić i ląduje na twoich własnych oczach.

„Po prostu zaczynasz widzieć własną gałkę oczną i nie możesz skupić się na niczym innym. I wygląda na to, że patrzysz głęboko w swoją duszę” – mówi Bradley. „To trochę tak, jak czasami, gdy leżysz w łóżku i słyszysz tykanie zegara, ale nie słyszysz nic innego.

„Zaczynasz widzieć siebie tak, jak widzi cię świat. I nie zawsze podoba ci się to, co znajdziesz.

3 Problem z ciałem jest teraz transmitowany strumieniowo w serwisie Netflix.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nastolatka oskarżona o podpalenie autonomicznej taksówki Waymo

Dochodzenie zostało przeprowadzone przez grupę zadaniową SFPD ds. podpaleń, która zidentyfikowała podejrzanego i ustaliła prawdopodobną przyczynę wydania nakazu przeszukania. Biuro prokuratora okręgowego...

Chcesz zrobić więcej dzięki AirPods Pro 2? Wypróbuj tych 5 funkcji

Wraz z wprowadzeniem na rynek Apple wprowadziło solidną aktualizację swoich najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych AirPods Pro 2. Od tego czasu Apple podniosło...

TSMC wprowadzi premię lokalizacyjną dla zagranicznej produkcji chipów

Jako część Dyskusja telefoniczna dotycząca wyników za pierwszy kwartał, jeden z największych producentów półprzewodników, TSMC, ogłosił strategiczne posunięcie polegające na pobieraniu dodatkowej opłaty...
Advertisment