Obrazy prototypów przedstawiają odrzucone plany Apple dotyczące dodania stacji dokującej do iPoda do komputera Mac mini


Nowe obrazy udostępnione na Twitterze w tym tygodniu zaprezentuj prototyp Maca mini z wbudowaną stacją dokującą do iPoda. Przedstawiony tutaj Mac mini miał 30-stykowe złącze, które umożliwiłoby użytkownikowi iPoda ładowanie i synchronizowanie urządzenia bez dodatkowego kabla.

Obrazy zostały udostępnione na Twitterze przez @DongleBookPro konto, które regularnie udostępnia zdjęcia prototypów Apple i odrzuconych projektów. Według relacji, ten Mac mini ze stacją dokującą do iPoda był „całkowicie odrzuconym projektem, który nigdy nie ujrzał światła dziennego”. Te obrazy przedstawiają prototyp stacji dokującej do komputerów Mac mini i iPoda na etapie projektowania Engineering Validation Test.

Byłoby to interesujące powiązanie produktów Apple, ale oczywiście istnieją pewne praktyczne problemy z zadokowaniem iPoda na Macu mini. Na przykład nie wszyscy trzymają swojego Maca mini w łatwo dostępnym miejscu, a czasami nie ma wystarczającej ilości miejsca, aby iPod mógł wystawać z góry.

Osobiście widzę kilka sposobów, w jakie tego typu wiązanie mogłoby się zmaterializować we współczesnych akcesoriach Apple. Na przykład górna część obecny Mac mini mógłby funkcja ładowania Qi. Jeszcze bardziej przydatne byłoby jednak, gdyby stanowisko iMac lub Pro Display XDR podwoiła się jako powierzchnia ładowania Qi „kropla w dowolnym miejscu”.

Co myślisz o tym złomowanym prototypie Maca mini? Czy Apple powinien udostępnić go publicznie? Czy mógłbyś wyobrazić sobie obecnie możliwości podobnej integracji między iPhonem a komputerem Mac? Dajcie nam znać w komentarzach!

Przeczytaj więcej o prototypach Apple:

Reklama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Ogłoszono bezpłatne gry PlayStation Plus z kwietnia 2023 r. na PS4, PS5

Darmowe gry dla subskrybentów PlayStation Plus Essential na kwiecień Poznać twojego Stwórcę, Sackboy: wielka przygoda, I Ogony z żelazaSony ogłoszono w...

Beats łączy siły z „Girls Don’t Cry” w celu stworzenia specjalnej edycji wkładek dousznych Beats Flex

Marka Apple's Beats łączy siły z Girls Don't Cry, tokijską marką założoną przez Verdy'ego z VK Design, w celu opracowania specjalnego projektu dla...

13 of The Verge’s best-loved cooking gadgets

We’ve all got to eat, and unless you’re the type of person who lives on instant meals and takeout, you probably need to...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!