Obejrzyj te 3 niesamowite programy AMC dodane do Maxa przez ograniczony czas


W jednej z bardziej niezwykłych aktualizacji katalogu przesyłania strumieniowego, spółka macierzysta Max, Warner Bros. Discovery, dokonała tego zawarła umowę z AMC Networks do prowadzenia sezonów z siedmiu seriali AMC w wyskakującym katalogu oznaczonym jako „AMC Plus Picks”. Od 1 września do 31 października subskrybenci Max zarówno na poziomie bez reklam, jak i z reklamami mogą przesyłać strumieniowo odcinki seriali Bój się żywych trupów, Odkrycie czarownic, Gangi Londynu, Zabicie Ewy, Jedź z Normanem Reedusem, Ciemne WiatryI Wywiad z Wampirem.

To solidna lista hitów, które obecnie można oglądać wyłącznie w telewizji AMC Plus, i świetny sposób na obejrzenie fantastycznych programów telewizyjnych, które trudno obejrzeć, jeśli masz ograniczone możliwości transmisji strumieniowej. To prawda, jest też dużo telewizji, więc jeśli masz mało czasu, oto mały sekret: najlepsze programy w tym programie to także trzy najkrótsze. Sprawdź to:

Wywiad z Wampirem

Reklama

Zdjęcie: Alfonso Bresciani/AMC

To zdecydowanie najlepsza rzecz, jaką AMC wypuściło od jakiegoś czasu i jedyny program, który chciałbym, żeby był szerzej dostępny. Soczyste, krwawe podejście do południowogotyckiego dzieła Anne Rice, Wywiad z Wampirem to kolejni fani serialu NBC Hannibala marzyłem o: horrorze równie romantycznym, jak i mrożącym krew w żyłach. To historia opowiedziana w retrospekcjach, gdy Louis de Pointe du Lac (Jacob Anderson) opowiada współczesnemu dziennikarzowi swoją historię jako bogatego Czarnego mężczyzny w Nowym Orleanie w latach 1910-tych oraz jego spotkanie z czarującym Lestatem de Lioncourt (Sam Reid), człowieka, który zamieni go w wampira.

Tak jak Hannibala przed tym, Wywiad z Wampirem odnosi sukces, ponieważ na pierwszy plan wysuwa homoerotyczny podtekst swojej centralnej pary. W tej opowieści spłodzenie Louisa przez Lestata nie jest metaforą romansu; to w dużej mierze część namiętnego romansu z najgorsza osoba wszechczasów. Cały pierwszy sezon składający się z siedmiu odcinków jest dostępny na platformie Max, a sezon 2 ma pojawić się w 2024 roku.

Gangi Londynu

Elliot Finch z Sope Dirisu widziany jest w trakcie ataku, gdy awanturuje się w płaszczu w serialu „Gangi Londynu” AMC

Zdjęcie: AMC/Sky

Na pierwszy rzut oka, Gangi Londynu wydaje się być typowym dramatem kryminalnym, rodzajem serialu wywołującego brudne emocje, jaki można znaleźć w niezliczonych innych serialach, takich jak Peaky Blinders Lub Opady śniegu. Gangi Londynu ma jednak tajną broń: Nalot I Nalot 2 reżyser Gareth Evans za niesamowite sekwencje akcji w serialu.

To niewiarygodne, jak charakterystyczne dla Evansa brutalne podejście do przemocy zastosowane w programie telewizyjnym Gangi Londynu rutynowo wydaje się, że robi coś, co powinno być nielegalne – najbardziej ewidentnie w piątym odcinku pierwszego sezonu, który zachwycił widzów, wstrząsająca 24-minutowa strzelanina to jeden z najlepszych w kinie. Evans ostatecznie opuszcza serial na rzecz drugiego sezonu, który również jest dostępny w programie Max i można go oglądać. Sprawdź ten, jeśli masz na to ochotę, ale pierwszego nie można przegapić.

Ciemne Wiatry

Zahn McClarnon jako oficer Joe Leaphorn podnosi latarkę i pistolet w pustynną noc z neonami za nim w „Dark Winds” AMC.

Zdjęcie: Michael Moriatis/Stalwart Productions/AMC

Na podstawie powieści kryminalnych Tony’ego Hillermana opowiadających o gliniarzach z Navajo, Joe Leaphornie i Jimie Chee, Ciemne Wiatry przyjmuje zręczną powściągliwość papkowatych adaptacji Elmore’a Leonarda Usprawiedliwiony i stosuje go w hrabstwie Navajo w Arizonie, tworząc mroczną tajemnicę osadzoną w latach 70. Leaphorn, grany przez Zahna McClarnona, to plemienny funkcjonariusz policji wciągnięty w ponurą tajemnicę podczas śledztwa w sprawie makabrycznych morderstw w pokoju motelowym. Morderstwa zabierają Leaphorna, jego nowego zastępcę Jima Chee (Kiowa Gordon) i widzów w podróż wzdłuż granic relacji Stanów Zjednoczonych z tylko jednym z ich rdzennych narodów w skrupulatnym thrillerze, który liczy zaledwie sześć odcinków. dmuchać tuż obok. W samą porę, abyś mógł rozpocząć sezon 2, który jest obecnie emitowany – ale nie na Max.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy kontrakt z WGA zmieni sposób działania Hollywood

(Ujawnienie: The Verge redakcja jest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.)WGA opublikowała dziś wieczorem podsumowanie kontraktu i to historyczne. Najbardziej błyskotliwe...

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...
Advertisment