Obejrzyj te 3 niesamowite programy AMC dodane do Maxa przez ograniczony czas


W jednej z bardziej niezwykłych aktualizacji katalogu przesyłania strumieniowego, spółka macierzysta Max, Warner Bros. Discovery, dokonała tego zawarła umowę z AMC Networks do prowadzenia sezonów z siedmiu seriali AMC w wyskakującym katalogu oznaczonym jako „AMC Plus Picks”. Od 1 września do 31 października subskrybenci Max zarówno na poziomie bez reklam, jak i z reklamami mogą przesyłać strumieniowo odcinki seriali Bój się żywych trupów, Odkrycie czarownic, Gangi Londynu, Zabicie Ewy, Jedź z Normanem Reedusem, Ciemne WiatryI Wywiad z Wampirem.

To solidna lista hitów, które obecnie można oglądać wyłącznie w telewizji AMC Plus, i świetny sposób na obejrzenie fantastycznych programów telewizyjnych, które trudno obejrzeć, jeśli masz ograniczone możliwości transmisji strumieniowej. To prawda, jest też dużo telewizji, więc jeśli masz mało czasu, oto mały sekret: najlepsze programy w tym programie to także trzy najkrótsze. Sprawdź to:

Wywiad z Wampirem

Reklama

Zdjęcie: Alfonso Bresciani/AMC

To zdecydowanie najlepsza rzecz, jaką AMC wypuściło od jakiegoś czasu i jedyny program, który chciałbym, żeby był szerzej dostępny. Soczyste, krwawe podejście do południowogotyckiego dzieła Anne Rice, Wywiad z Wampirem to kolejni fani serialu NBC Hannibala marzyłem o: horrorze równie romantycznym, jak i mrożącym krew w żyłach. To historia opowiedziana w retrospekcjach, gdy Louis de Pointe du Lac (Jacob Anderson) opowiada współczesnemu dziennikarzowi swoją historię jako bogatego Czarnego mężczyzny w Nowym Orleanie w latach 1910-tych oraz jego spotkanie z czarującym Lestatem de Lioncourt (Sam Reid), człowieka, który zamieni go w wampira.

Tak jak Hannibala przed tym, Wywiad z Wampirem odnosi sukces, ponieważ na pierwszy plan wysuwa homoerotyczny podtekst swojej centralnej pary. W tej opowieści spłodzenie Louisa przez Lestata nie jest metaforą romansu; to w dużej mierze część namiętnego romansu z najgorsza osoba wszechczasów. Cały pierwszy sezon składający się z siedmiu odcinków jest dostępny na platformie Max, a sezon 2 ma pojawić się w 2024 roku.

Gangi Londynu

Elliot Finch z Sope Dirisu widziany jest w trakcie ataku, gdy awanturuje się w płaszczu w serialu „Gangi Londynu” AMC

Zdjęcie: AMC/Sky

Na pierwszy rzut oka, Gangi Londynu wydaje się być typowym dramatem kryminalnym, rodzajem serialu wywołującego brudne emocje, jaki można znaleźć w niezliczonych innych serialach, takich jak Peaky Blinders Lub Opady śniegu. Gangi Londynu ma jednak tajną broń: Nalot I Nalot 2 reżyser Gareth Evans za niesamowite sekwencje akcji w serialu.

To niewiarygodne, jak charakterystyczne dla Evansa brutalne podejście do przemocy zastosowane w programie telewizyjnym Gangi Londynu rutynowo wydaje się, że robi coś, co powinno być nielegalne – najbardziej ewidentnie w piątym odcinku pierwszego sezonu, który zachwycił widzów, wstrząsająca 24-minutowa strzelanina to jeden z najlepszych w kinie. Evans ostatecznie opuszcza serial na rzecz drugiego sezonu, który również jest dostępny w programie Max i można go oglądać. Sprawdź ten, jeśli masz na to ochotę, ale pierwszego nie można przegapić.

Ciemne Wiatry

Zahn McClarnon jako oficer Joe Leaphorn podnosi latarkę i pistolet w pustynną noc z neonami za nim w „Dark Winds” AMC.

Zdjęcie: Michael Moriatis/Stalwart Productions/AMC

Na podstawie powieści kryminalnych Tony’ego Hillermana opowiadających o gliniarzach z Navajo, Joe Leaphornie i Jimie Chee, Ciemne Wiatry przyjmuje zręczną powściągliwość papkowatych adaptacji Elmore’a Leonarda Usprawiedliwiony i stosuje go w hrabstwie Navajo w Arizonie, tworząc mroczną tajemnicę osadzoną w latach 70. Leaphorn, grany przez Zahna McClarnona, to plemienny funkcjonariusz policji wciągnięty w ponurą tajemnicę podczas śledztwa w sprawie makabrycznych morderstw w pokoju motelowym. Morderstwa zabierają Leaphorna, jego nowego zastępcę Jima Chee (Kiowa Gordon) i widzów w podróż wzdłuż granic relacji Stanów Zjednoczonych z tylko jednym z ich rdzennych narodów w skrupulatnym thrillerze, który liczy zaledwie sześć odcinków. dmuchać tuż obok. W samą porę, abyś mógł rozpocząć sezon 2, który jest obecnie emitowany – ale nie na Max.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wizja Tesli obejmuje roboty, sztuczną inteligencję, autonomię i być może samochody

Elona Muska dostać zapłate. Bardzo. A teraz interesująca część: Musk musi sprawić, że Tesla będzie tak duża, tak odnosząca sukcesy i...

Jeszcze w tym roku Apple Developer Academy doda programy szkoleniowe dotyczące sztucznej inteligencji

Po ogłaszając pakiet nowych funkcji AI podczas WWDC firma Apple rozszerza swój program Apple Developer Academy, kładąc nowy nacisk na sztuczną inteligencję. ...

Liderzy cyfrowi wydają więcej na technologię w celu zwiększenia wydajności

Pomimo powolnego wzrostu gospodarczego niewielu liderów technologicznych będzie zmniejszać swoje budżety IT w ciągu najbliższych 12 miesięcy Badanie pulsu raportu Nasha Squared dotyczącego...
Advertisment