Obejrzyj pierwszy zwiastun Mortal Kombat 1 (nie, nie z 1992 roku)


The zwiastun najnowszego Mortal Kombat jest tutaj i podobnie jak ta piosenka Briana McKnighta, zaczynamy od 1. (Będziesz musiał obejrzeć zwiastun, do którego link znajduje się powyżej, na YouTube. Wiesz, ze względu na wszystkie wnętrzności.)

Śmiertelna Kombat jest w trakcie obchodów 30-lecia i dyrektor kreatywny Ed Boon a zespół NetherRealm Studios wcale nie był subtelny, że nadchodzą jakieś ważne wiadomości. (Przepraszam, przyzwyczajenie.)

Na początku tego miesiąca NetherRealm opublikowało wideo, w którym dziękuje graczom za ich 30-letnie wsparcie dla bijatyk najbardziej makabryczny starszy mąż stanu. Na końcu filmu eksploduje ziarnko piasku, nawiązując do szaleńczych szaleństw, które zdominowały ostatnie dwa Mortal Kombat Gry.

W zeszłym tygodniu NetherRealm opublikował kolejny znacznie krótszy film pokazujący zegar tykający do 12 przed pominięciem go, aby dotrzeć do 1. Następna gra z serii będzie Śmiertelna walka 12 (chociaż ten 12. wpis jest bardziej podobny do 20. jako Mortal Kombat podąża za tym, co nazywam teorią względności Kingdom Hearts), ze zepsutym zegarem sugerującym, że oś czasu ma zostać zresetowana… ponownie.

A sądząc po zwiastunie, ma… coś w rodzaju. Kiedy ostatnio opuszczaliśmy naszych Kombatantów, Liu Kang stał się bogiem i próbował naprawić zakłócenie linii czasu z pomocą Raidena. (Słuchaj, nie pytaj.) Wygląda na to, że tym nowym wpisem Bóg ognia Liu Kang stworzył idylliczny raj dla swoich przyjaciół, w którym Kung Lao żyje jako skromny rolnik, a Kitana jako prawowita władczyni Outworld wraz ze swoją siostrą Mileena jako jej lojalny pomocnik.

Zwiastun wydawał się trochę zbyt zdrowy jak na jego krwawy materiał źródłowy i wkrótce nasi ulubieńcy wyrywali sobie wnętrzności na coraz bardziej kreatywne sposoby, gdy Liu Kang mówi o nadchodzącej burzy. Zgodnie z FAQ gry, Mortal Kombat 1 będzie zawierał „odświeżone wersje ikonicznych postaci, jakich nigdy wcześniej nie widziano, wraz z nowym systemem walki, trybami gry, miażdżącymi kośćmi ciosami kończącymi i nie tylko”.

Reklama

Nie ma jeszcze rozgrywki, ale FAQ wspomina o beta w sierpniu dla graczy, którzy zamówią w przedsprzedaży wersję premium gry i wczesny dostęp przed datą premiery gry 19 września.

Trzydzieści lat później, Mortal Kombat wydaje się wkraczać w drugą złotą erę. Ponowne uruchomienie filmu z 1995 roku w 2021 roku był całkiem dobry, zarobić na kontynuację i uruchomienie najnowszej fali blogów „adaptacje gier wideo są teraz dobre”. Od tego czasu gry zostały również dobrze przyjęte Śmiertelna walka 9 zrestartował serię i położył kres serii nijakich tytułów.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

AI interview: Dan McQuillan, critical computing expert

The ways that artificial intelligence (AI) will impact upon our lives are being determined by governments and corporations, with little input from ordinary...

SUBPAC i JLR nawiązują współpracę w celu nadania Range Roverowi nowego wymiaru dźwięku

Firma SUBPAC, zajmująca się dźwiękiem dotykowym wysokiej jakości, nawiązała współpracę z firmą Jaguar Land-Rover (JLR), aby poprawić wrażenia dźwiękowe w pojazdach w nowym...

Naruszenia prywatności kamery pierścieniowej powodują ukaranie Amazon grzywną – ale tylko 6 milionów dolarów

Pierścień kamera Prywatność jest pod ostrzałem od 2019 r., a dwie odrębne kwestie doprowadziły do ​​​​formalnej skargi do Federalnej Komisji Handlu (FTC). ...
Advertisment