O której godzinie ukaże się Polar Patriots Warbond do Helldivers 2?


Patrioci polarni jest trzecią Obligacją Premium dla Helldivers 2po wyemitowaniu obligacji Demokratycznej Detonacji i Obligacji Najnowocześniejszych, odpowiednio w kwietniu i marcu.

Helldivers 2 przeżywa obecnie okres zamieszania, dzięki ogłoszenie I niemal natychmiastowe odwołanie z kontrowersyjny nakaz łączenia kont dla graczy Steam. Mimo to wojna musi trwać. W chwili pisania tego tekstu Obligacja Wojenna Polar Patriots jest nadal realizowana w tym tygodniu.

Poniżej szczegółowo opisujemy datę premiery Obligacji Wojennej Polar Patriots Helldivers 2 w Twojej strefie czasowej, a także kilka szczegółów na temat tego, czego się spodziewać.


Czas premiery Polar Patriots Warbond: Kiedy nowy Helldivers 2 uruchomienie aktualizacji?

Obligacje premium Polar Patriots będą nadal dostępne Czwartek, 9 maja. Chociaż ani wydawca PlayStation Studios, ani deweloper Arrowhead Game Studios nie ogłosili dokładnego czasu premiery, możemy zgadnąć o czasie premiery na podstawie poprzednich premier. Cutting Edge został uruchomiony około 6:30 czasu wschodniego Demokratyczna detonacja został uruchomiony około 5:00 rano EDT.

Mając to na uwadze, oto mniej więcej trzygodzinne okno kiedy obligacja wojenna Polar Patriots zostanie uruchomiona w Twojej strefie czasowej:

Reklama
  • Między 2:00 a 5:00 czasu PDT dla zachodniego wybrzeża Ameryki Północnej
  • Między 5:00 a 8:00 czasu EDT dla wschodniego wybrzeża Ameryki Północnej
  • Między 9:00 a 12:00 czasu GMT dla Wielkiej Brytanii
  • Między 10:00 a 13:00 CET dla Europy Zachodniej / Paryża
  • Między 18:00 a 21:00 czasu JST dla Tokio

Ile kosztuje Obligacja Wojenna Polar Patriots Helldivers 2?

Choć cena Polar Patriots nie została ogłoszona, poprzednie Obligacje Premium w Helldivers 2 mieć koszt 1000 superkredytów (lub 9,99 USD)więc można spodziewać się tego samego w tym przypadku.

W przeciwieństwie do karnetów bitewnych w wielu innych grach usługowych na żywo, po zakupie, Obligacje premium nigdy nie znikają Helldivers 2. Pamiętaj, że nie otrzymasz wszystkich powiązanych nagród automatycznie; nadal musisz przedostać się przez podanie.


Co nowego w Obligacji Wojennej Polar Patriots dla Helldivers 2?

Zdjęcie: Arrowhead Game Studios/PlayStation Studios

Obligacja premium Polar Patriots będzie zawierać trzy peleryny, trzy bronie główne, dwie bronie użytkowe i jedną broń boczną. Podzielmy najważniejsze informacje:

  • Istnieją trzy podstawowe bronie: Zmiękczacz AR-61, karabin szturmowy zadający duże obrażenia z małym magazynkiem; the Pogromca SMG-72, pistolet maszynowy z pociskami wstrząsowymi, ale wolniejszy niż zwykle szybkostrzelność; i Oczyszczacz PLAS-101broń energetyczna, w której ładujesz strzały, aby uzyskać większy efekt.
  • The P-113 Werdykt broń boczna to półautomatyczny pistolet o dużej pojemności amunicji.
  • Każdy zestaw zbroi w grze Polar Patriots posiada pasywne wzmocnienie. The Zimowy wojownik CW-36 posiada cechę Wspomaganie Serwo. CW-22 Kodiaka pochodzi z Fortified. I Arktyczny Ranger CW-4 przyznaje Skautowi.
  • Jeśli chodzi o narzędzia, to Szoki motywacyjne to wzmacniacz użyteczności, który minimalizuje efekty spowolnienia, podczas gdy G-13 Uderzenie zapalające granat jest godny swojego imiennika: przy uderzeniu podpala wszystko.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

G-Cloud 14: Zagraniczni dostawcy ryzykują nieprzestrzeganiem przepisów, ponieważ CCS zmienia stanowisko w sprawie brytyjskich wymogów dotyczących podatku VAT

Służbę handlową Crown Commercial Service (CCS) oskarża się o wysyłanie mieszanych wiadomości do dostawców usług w chmurze mających siedzibę poza Wielką Brytanią, którzy...

Knowledge24: „Nie możesz iść w życiu sam” – mówi aktorka Viola Davis

Podczas konferencji użytkowników ServiceNow Knowledge24 w Vegas aktorka, autorka i producentka Viola Davis powiedziała: „Nie zaczynałam od skoku, ale raczej od serii zataczania...

Kobiety w danych: CDO BAE Systems wyjaśnia, dlaczego różnorodność danych ma znaczenie

Praca z dzikimi gorylami i gibonami ratowniczymi nie jest tradycyjną drogą do kariery w branży danych i technologii. Ale dla Johanny Hutchinson...
Advertisment