O której godzinie rozpoczyna się sezon 5 Fortnite Rozdział 4?


FortniteKolejnym krokiem naprzód w przypadku Rozdziału 4 i Sezonu 5 jest cofnięcie się w czasie. Zabierze graczy z powrotem na początek — aż do rozdziału 1 – NA 3 listopada 2023 r.

Spójrzmy kiedy Fortnite Rozdział 4 Rozpoczyna się sezon 5 w oparciu o wskazówki i historię, a następnie porozmawiamy o tym, czego się spodziewać po nowym sezonie i kiedy możemy zasadnie spodziewać się rozpoczęcia nowego sezonu Fortnite.


O której godzinie rozpoczyna się sezon 5 Fortnite Rozdział 4?

Reklama

Obraz: Epickie gry

Wraz z oficjalnym uruchomieniem Piątek, 3 listopada, ogłoszono, że na podstawie historii możemy snuć pewne domysły dotyczące czasu premiery. Przestój serwera zwykle zaczyna się około 2 lub 3 w nocy czasu wschodniego i zazwyczaj trwa około czterech godzin (zgadza się). Oznacza to, że możemy zasadnie oczekiwać, że rozdział 4, sezon 5, będzie dostępny:

  • 1:00–4:00 czasu PST dla zachodniego wybrzeża Ameryki Północnej
  • 4:00–7:00 czasu wschodniego dla wschodniego wybrzeża Ameryki Północnej
  • 8:00–11:00 czasu GMT dla Wielkiej Brytanii
  • 9:00–12:00 czasu środkowoeuropejskiego dla Europy Zachodniej/Paryża
  • 17:00–20:00 czasu JST w Japonii/Tokio

Czego się spodziewać w Fortnite Rozdział 4 Sezon 5

Wszystko o tym nowym sezonie i jego temat “przewijanie do tyłu” to powrót do (i świętowanie) OG Fortnite Rozdział 1 z 2018 roku. Konkretnie rozdział 1, sezon 5. We wtorek zaczęły krążyć przecieki dotyczące C4S5. Chociaż żadne z poniższych informacji nie zostało oficjalnie potwierdzone, wszystkie pochodzą od znanych i zaufanych autorów przecieków.

Największą zmianą jest powrót do oryginalnej mapy OG Fortnite Rozdział 1 Sezon 5 – w tym ulubione POI fanów Pochylone Wieże. Nie spodziewaj się jednak, że ta mapa pozostanie taka sama przez cały miesięczny sezon. Przecieki sugerują, że mapa taka będzie aktualizować szybko i wielokrotnie przez cały sezon.

Oczekuje się, że powrócą także skórki, broń i pojazdy z Rozdziału 1. Skórki widoczne w dotychczasowych przeciekach i zwiastunach obejmują (remiksy) Peely, RagnarokI Lider zespołu. Widzieliśmy także powrót broni podobnej do oryginału Karabin szturmowy (AR), wieżyczkiI majdan. W przypadku pojazdów zaobserwowaliśmy wycieki samoloty, balerzyI wózki na zakupy.

Rozgrywka nie powróci jednak do starego stylu. Sprint i mantling pozostaną w nowym sezonie, prawdopodobnie wraz z Zero Buildem.

Rozdział 4 Sezon 5 prawdopodobnie nie wprowadzi żadnych zupełnie nowych trybów Fortnite. Krążą pogłoski, że tryb Rocket League Racing zadebiutuje wkrótce po rozpoczęciu nowego sezonu, chociaż prawdopodobnie poczeka na premierę Rozdziału 5 — to powiedziawszy, oczekuje się, że C4S5 będzie dość krótki, a nowy rozdział pojawi się przed premierą koniec roku.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gra karciana Palii „Hot Pot” to rozrywka, która wywołała konflikt między graczami

Ostatnio w symulatorze życia super przytulnego pojawiła się dziwnie wroga strona Palia — i nie mówię o ukrytym karcianym dole pod...

Obejrzyj ceremonię otwarcia igrzysk olimpijskich

Ten Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 oficjalnie rozpocznie się w piątek 26 lipca i potrwa do 11 sierpnia. Dowiedz się, jak oglądać ceremonię otwarcia...

Kongres podejmuje działania w sprawie ustawy o bezpieczeństwie dzieci w Internecie

Dzisiaj komisja ds. wymiaru sprawiedliwości Senatu USA wysłucha zeznań pięciu dyrektorów generalnych dużych firm technologicznych: Lindy Yaccarino z X, Shou Zi Chew z...
Advertisment