NVIDIA Reflex pojawia się w większej liczbie gier. Nowe myszy do gier korzystają ze wsparcia NVIDIA Reflex Analyzer


NVIDIA Reflex zmienia reguły gry, redukując opóźnienia systemowe na kartach graficznych GeForce i laptopach, dzięki czemu Twoje działania zachodzą szybciej, zapewniając przewagę konkurencyjną w meczach wieloosobowych oraz sprawiając, że tytuły dla jednego gracza są bardziej responsywne i przyjemne. Od debiutu we wrześniu 2020 r. NVIDIA Reflex zmniejsza obecnie opóźnienia systemowe w ponad 100 grach, a ponad 90% graczy korzystających z kart GeForce korzysta z Reflex. 9 z 10 najlepszych strzelanek wyczynowych obsługuje technologię Reflex, w tym Apex Legends, Call of Duty: Modern Warfare III, Call of Duty: Warzone, Counter-Strike 2, Fortnite i Overwatch 2, a także uznane przez krytyków hity, takie jak Cyberpunk 2077 , Wiedźmin 3: Dziki Gon, Diablo IV, Remnant 2, God of War, Microsoft Flight Simulator, Red Dead Redemption 2, Ratchet & Clank: Rift Apart i Marvel’s Spider-Man Remastered.

Tylko w 2023 roku gracze korzystający z kart GeForce spędzili ponad 10 miliardów godzin w swoich ulubionych tytułach przy zwiększonej responsywności dzięki innowacyjnej technologii redukcji opóźnień systemu firmy Reflex. Popularność Reflex stale przyspiesza, a w 2024 r. pojawi się znacznie więcej oczekiwanych tytułów ze wsparciem. Od czasu naszej ostatniej aktualizacji do gier Banishers: Ghosts of New Eden i Escape from Tarkov: Arena dodano obsługę Reflex. A najnowsze sezony Apex Legends, Call of Duty: Modern Warfare III, Call of Duty: Warzone i Overwatch 2 zapewniają najlepszą zabawę dzięki redukowaniu opóźnień systemu Reflex i dalszemu zwiększaniu szybkości reakcji.

Escape from Tarkov: Arena teraz w wersji beta, wzbogacona o technologię NVIDIA Reflex

Escape from Tarkov: Arena to samodzielna, oparta na sesjach strzelanka pierwszoosobowa dla wielu graczy, posiadająca te same hardcorowe mechaniki gry, co Escape from Tarkov. Maksymalnie 12 graczy staje naprzeciw siebie w walkach gladiatorów na różnych arenach stworzonych w tytułowym mieście Tarkov, oceniając swoją broń Escape from Tarkov, walcząc o chwałę i wspinając się po drabinach trybów rankingowych.

Po dodaniu Reflexu do Escape from Tarkov, jest on teraz dostępny także w wersji beta Escape from Tarkov: Arena! Aktywuj Reflex w grze, a opóźnienia systemu zostaną zmniejszone nawet o 36%, co potencjalnie zapewni ci przewagę konkurencyjną w meczach o wysoką stawkę na arenie.

Apex Legends: Breakout teraz dostępny w wersji Reflex

Reklama

Apex Legends: Breakout to dwudziesty sezon strzelanki wieloosobowej! Zawiera nowy system ulepszeń Legend, nową mechanikę Body Shield i wiele więcej, ponieważ Apex Legends świętuje swoje piąte urodziny.

W Apex Legends użycie NVIDIA Reflex zwiększa czas reakcji nawet o 37%, zapewniając, że Twoje strzały i akcje będą wykonywane praktycznie bez żadnych opóźnień. Grając na karcie graficznej GeForce RTX z serii 40, wydajność zostanie maksymalna, co pomoże Ci zobaczyć akcję z maksymalną wyrazistością w najwyższych rozdzielczościach, co może pomóc w namierzaniu i śledzeniu przeciwników, poprawiając wydajność na polu bitwy.

Banishers: Ghosts of New Eden już dostępne w wersji Reflex

Uznana przez krytyków gra Banishers: Ghosts of New Eden studia Focus Entertainment i DON’T NOD są już dostępne. W Nowym Edenie w roku 1695 społeczności osadników nęka straszliwa klątwa. Jako Banisherzy wkroczcie w ich życie, badajcie źródła zła, odkrywajcie mrożące krew w żyłach tajemnice, eksplorujcie różnorodne krajobrazy i wchodźcie w interakcję z niezapomnianymi postaciami, których los leży w waszych rękach. Zanurz się w intymnej narracji Action-RPG, która zabierze Cię w ekscytującą podróż pomiędzy życiem, śmiercią, miłością i poświęceniami.

Po premierze Banishers: Ghosts of New Eden gracze korzystający z kart GeForce RTX mogli od razu cieszyć się lepszą responsywnością dzięki zastosowaniu technologii NVIDIA Reflex, która zmniejszyła opóźnienia systemu nawet o 48%. A dzięki włączeniu DLSS wydajność wzrosła średnio 1,8x w rozdzielczości 4K.

Call of Duty: Warzone – Sezon 2 już dostępny

Trwa drugi sezon Call of Duty: Warzone! Pokonaj żywych i umarłych na nowych mapach 6 na 6, zagraj w nowy, wypełniony zombie tryb Hordepoint i wskocz do Fortune’s Keep, skomplikowanej mapy Warzone odświeżonej na sezon 2:

W Call of Duty: Warzone technologia NVIDIA Reflex zmniejsza opóźnienia systemu nawet o 28%, a w połączeniu z superszybką liczbą klatek na sekundę zapewnianą przez DLSS, możesz zabłysnąć swoimi umiejętnościami podczas rywalizacji na polach bitew w Urzikstanie, Fortune’s Keep, Ashika Island, i Vondel.

Counter-Strike 2 Copenhagen Major rozpoczyna się 17 marca

Od 17 do 31 marca najlepsze na świecie drużyny Counter-Strike 2 zbierają się w Kopenhadze, aby walczyć o dominację podczas pierwszego turnieju e-sportowego Counter-Strike 2. Dzięki ogromnej puli nagród wynoszącej 1 250 000 dolarów rywalizacja na PGL CS2 Major Copenhagen 2024 z pewnością będzie zacięta, ale tylko 1 z 24 zaproszonych drużyn może zdobyć tytuł Major Champion.

W grze Counter-Strike 2 procesory graficzne GeForce RTX z serii 40 i NVIDIA Reflex zapewniają najlepszą responsywność przy nawet o 35% niższym opóźnieniu systemu przy opóźnieniu komputera poniżej 15 ms, co umożliwia szybsze pozyskiwanie celu, krótszy czas reakcji i najlepszy cel precyzja.

Dowiedz się więcej o wydajności Counter-Strike 2 i różnicy, jaką NVIDIA Reflex wprowadza w tej niezwykle konkurencyjnej grze, z naszego obszernego artykułu i przewodnika.

Overwatch 2 Sezon 9: Bohaterowie już dostępni
NVIDIA Reflex umożliwia graczom GeForce grę przy minimalnych opóźnieniach systemu w wysoce konkurencyjnych meczach wieloosobowych w Overwatch 2. Overwatch 2 Sezon 9: Mistrzowie jest już dostępny. Zawiera podstawowe aktualizacje rozgrywki, przerobiony tryb rywalizacji, aktualizacje map Junkertown, zmiany w balansie, nowy tryb mistrzostwa bohaterów, nowe wydarzenie w trybie współpracy PvE oraz motyw sezonu, który wystawi na próbę odwagę nawet najodważniejszych bohaterów w obliczu niebezpieczne zagrożenie o kosmicznych rozmiarach. Zbierz znajomych, ustawcie się w kolejce i zmierzcie się z nieznanym, które na Was czeka.

Dzięki zastosowaniu technologii NVIDIA Reflex na karcie graficznej GeForce RTX z serii 40 opóźnienia systemu są zmniejszone nawet o 60%, Twoje działania są szybsze, a wydajność jest tak wysoka, że ​​zobaczysz akcję w najlepszym wydaniu i z maksymalną przejrzystością.

Nowe myszy z obsługą NVIDIA Reflex Analyzer już dostępne

Reflex jest obecny w najlepszych grach rywalizacyjnych, monitory G-SYNC z Reflex mają najwyższe częstotliwości odświeżania i doskonałą klarowność obrazu, a myszy do gier z Reflex są przygotowane, aby ulepszyć Twoją grę. Aby w pełni zmierzyć i zarejestrować opóźnienie systemu od kliknięcia do gry i wyświetlenia, potrzebujesz monitora i myszy kompatybilnej z Reflex.

W tym miesiącu na rynek wchodzą trzy nowe myszy NVIDIA Reflex: bezprzewodowa mysz do gier Alienware Pro, NZXT Lift 2 Ergo i NZXT Lift 2 Symm.

Aby dowiedzieć się więcej na temat pomiaru opóźnień systemu przy użyciu kompatybilnych akcesoriów NVIDIA Reflex, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem tutaj.

Więcej wkrótce
Jeszcze więcej nowych gier NVIDIA Reflex, a także myszy i monitory kompatybilne z Reflex są już w drodze, więc zaglądaj na stronę GeForce.com, aby dowiedzieć się więcej, gdy tylko pojawią się nowe wieści; sprawdź pełną listę aktualnie obsługiwanych gier i urządzeń na naszej stronie internetowej NVIDIA Reflex.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Unijna ustawa o sztucznej inteligencji nie chroni praworządności i przestrzeni obywatelskiej

Unia Europejska (UE) Ustawa o sztucznej inteligencji (AI). Jak wynika z oceny Europejskiego Centrum Prawa Non-Profit (ECNL), „nie chroni skutecznie praworządności i przestrzeni...

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...
Advertisment