NVIDIA przedstawia pakiet oprogramowania AI Enterprise Software Suite, który pomoże każdej branży uwolnić moc sztucznej inteligencji


Firma NVIDIA ogłosiła dzisiaj NVIDIA AI Enterprise, kompleksowy pakiet oprogramowania narzędzi i struktur AI klasy korporacyjnej zoptymalizowanych, certyfikowanych i obsługiwanych przez firmę NVIDIA, wyłącznie z aktualizacją VMware vSphere 7 Update 2, ogłoszoną dzisiaj osobno.

W ramach pierwszej tego rodzaju współpracy w branży mającej na celu opracowanie platformy Enterprise Ready AI, NVIDIA połączyła siły z VMware w celu wirtualizacji obciążeń AI na VMware vSphere za pomocą NVIDIA AI Enterprise. Oferta zapewnia przedsiębiorstwom oprogramowanie niezbędne do opracowania szerokiej gamy rozwiązań AI, takich jak zaawansowana diagnostyka w służbie zdrowia, inteligentne fabryki dla produkcji i wykrywanie oszustw w usługach finansowych.

Dzięki Pakiet oprogramowania NVIDIA AI EnterpriseSpecjaliści IT w setkach tysięcy przedsiębiorstw, które używają vSphere do wirtualizacji obliczeń, mogą teraz wspierać sztuczną inteligencję za pomocą tych samych narzędzi, których używają do zarządzania dużymi centrami danych i środowiskami chmury hybrydowej. Pakiet oprogramowania NVIDIA zapewnia skalowalną w poziomie, wielowęzłową wydajność aplikacji AI na platformie vSphere, która jest nie do odróżnienia od serwerów bare-metal.

„Do tej pory świat korzystał ze sztucznej inteligencji na serwerach typu bare-metal” – powiedział Justin Boitano, wiceprezes i dyrektor generalny działu Enterprise and Edge Computing w firmie NVIDIA. „NVIDIA AI Enterprise umożliwia klientom skrócenie czasu opracowywania modelu AI z 80 do zaledwie ośmiu tygodni, a także pozwala im wdrażać zaawansowane aplikacje AI na VMware vSphere i zarządzać nimi z taką samą skalowalną w poziomie, rekordową wydajnością obliczeniową z akceleracją NVIDIA, która jest dostępna na czystego metalu.”

„Każde przedsiębiorstwo bada, jak zmodernizować swoją infrastrukturę, aby sprostać wymaganiom aplikacji AI” – powiedział Lee Caswell, wiceprezes ds. Marketingu w Cloud Platform Business Unit w firmie VMware. „Dzięki rozwiązaniom NVIDIA AI Enterprise i vSphere 7 Update 2, klienci VMware mogą teraz przyspieszyć działanie sztucznej inteligencji w swoich zwirtualizowanych centrach danych i łatwo wdrożyć certyfikowaną infrastrukturę przystosowaną do AI dla swoich nowoczesnych aplikacji”.

Obsługa zaawansowanej sztucznej inteligencji w skali przedsiębiorstwa
Jedną z pierwszych firm korzystających z NVIDIA AI Enterprise dla vSphere jest Optum Technology, część UnitedHealth Group.

„Sztuczna inteligencja odgrywa coraz ważniejszą rolę w usługach opartych na danych świadczonych przez Optum dla United Healthcare” – powiedział Justin Potuznik, starszy inżynier w Optum Technology. „Dzięki oprogramowaniu i infrastrukturze firmy NVIDIA AI Enterprise działającej w naszym środowisku VMware vSphere będziemy w stanie obsługiwać nasze nowoczesne obciążenia aplikacjami i efektywnie wdrażać sztuczną inteligencję w skali przedsiębiorstwa”.

Reklama

Elastyczna infrastruktura AI dla chmury hybrydowej
NVIDIA AI Enterprise zapewnia kompatybilność z szerokim zestawem akcelerowanych aplikacji CUDA, struktur AI, wstępnie wyszkolonych modeli i zestawów programistycznych działających w chmurze hybrydowej. Optymalizacje umożliwiają skalowanie obciążeń w wielu węzłach w celu obsługi dużych modeli uczenia głębokiego z pełną wirtualizacją GPU.

Aby zasilać aplikacje w NVIDIA AI Enterprise, VMware vSphere 7 Update 2 ma teraz certyfikat dla procesorów graficznych NVIDIA A100 Tensor Core w systemach z certyfikatem NVIDIA, które obejmują serwery o dużej pojemności firmy Dell Technologies, HPE, Lenovo i Supermicro. Wraz z tym certyfikatem dostępna jest bezpośrednia pomoc techniczna firmy NVIDIA dla klientów vSphere, którzy nabyli licencję na NVIDIA AI Enterprise.

Firma NVIDIA przyznała również certyfikat vSphere jako jedynego oprogramowania do wirtualizacji obliczeniowej, które zapewnia obsługę hiperwizora do migracji na żywo dzięki technologii NVIDIA Multi-Instance GPU, która umożliwia podzielenie każdego procesora graficznego A100 na maksymalnie siedem instancji na poziomie sprzętowym, aby zmaksymalizować wydajność wszystkich obciążeń rozmiary.

Ponadto wybrane adaptery NVIDIA ConnectX są teraz certyfikowane dla VMware vSAN over RDMA (Remote Direct Memory Access), co odciąża zadania komunikacyjne procesora, zwiększając wydajność aplikacji i poprawiając zwrot z inwestycji w infrastrukturę.

NVIDIA AI Enterprise jest dostępna jako licencja wieczysta w cenie 3595 USD za gniazdo procesora. Wsparcie Enterprise Business Standard dla NVIDIA AI Enterprise kosztuje 899 USD rocznie na licencję. Klienci mogą ubiegać się o wczesny dostęp do NVIDIA AI Enterprise podczas planowania aktualizacji do VMware vSphere 7 Update 2.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wprowadzania sztucznej inteligencji do chmur hybrydowych VMware, przeczytaj blog NVIDIA i blog poświęcony wydaniu VMware vSphere 7 Update 2. Bezpłatna rejestracja jest już otwarta na GTC 2021, gdzie NVIDIA i VMware zaprezentują się na temat wprowadzenia AI do każdego przedsiębiorstwa.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Możesz zaoszczędzić do 20 procent na odnowionych i prawie nowych urządzeniach przenośnych Nintendo Switch

Jeśli szukasz interaktywnej rozrywki, która zaangażuje Twój mózg podczas letnich podróży, Nintendo Switch będzie doskonałym towarzyszem. Nawet z Potwierdzono, że przełącznik 2...

ECS przedstawia nową płytę główną do komputerów PC i lekkich gier AI dla COMPUTEX 2024

Elitegroup Computer Systems (ECS) ma przyjemność ogłosić swój udział w targach COMPUTEX 2024 w Tajpej na Tajwanie w dniach 4–7 czerwca 2024 r....

Jak zmodyfikować pojazd w Fortnite Rozdział 5 Sezon 3

Dodano modyfikacje pojazdów (wstecz). Fortnite Rozdział 5 Sezon 3formalnie tzw Zniszczony, wraz z nadejściem burzy piaskowej i Wojowników Pustkowi. W...
Advertisment