NVIDIA ogłasza, że ​​prezentacja przewodnia GTC 2020 odbędzie się w dniach 5-9 października


Firma NVIDIA ogłosiła dzisiaj, że będzie gospodarzem kolejnego wystąpienia na GTC w nadchodzącym miesiącu październiku. Zapowiedziana myśl przewodnia, która odbędzie się między 5 października a 9 października, przyniesie aktualizacje produktów i technologii NVIDIA, a także umożliwi licznym firmom informatycznym i osobom indywidualnym podjęcie dyskusji na temat nowych i nadchodzących technologii. Ponad 500 sesji będzie stanowiło podstawę GTC, z siedmioma oddzielnymi strumieniami programowymi działającymi w Ameryce Północnej, Europie, Izraelu, Indiach, Tajwanie, Japonii i Korei – każdy z dostępem do pokazów na żywo, specjalistycznych treści, lokalnych start-upów i sponsorów.

Ta myśl przewodnia GTC następuje po prezentacji z maja 2020 r., Podczas której świat został przedstawiony akceleratorowi GA100 opartemu na technologii NVIDIA Ampere. 1 września odbędzie się również wydarzenie zorientowane na gry i konsumentów, podczas którego oczekiwania są wysokie wobec następnej generacji konsumenckich produktów graficznych NVIDIA. Chociaż jeśli ostatnie plotki o karcie graficznej RTX 3090 za 2000 USD są czymś, do czego należy się udać, do tego czasu nie tylko oczekiwania wzrosną.

Komunikat prasowy NVIDIA

Firma NVIDIA ogłosiła dzisiaj, że będzie gospodarzem konferencji poświęconej technologii GPU, która odbędzie się w dniach 5-9 października i będzie zawierała nagrane przemówienie wygłoszone przez dyrektora generalnego i założyciela Jensena Huanga.

GTC będzie prezentować najnowsze innowacje w dziedzinie sztucznej inteligencji, nauki o danych, grafiki, wysokowydajnych i brzegowych komputerów, sieci, maszyn autonomicznych i VR dla szerokiego zakresu branż i usług rządowych. Siedem oddzielnych strumieni programowych będzie przebiegać w Ameryce Północnej, Europie, Izraelu, Indiach, Tajwanie, Japonii i Korei – każdy z dostępem do pokazów na żywo, specjalistycznych treści, lokalnych start-upów i sponsorów.

„GTC to jedyna konferencja, która gromadzi czołowych deweloperów, czołowych decydentów w biznesie i rządzie, ekspertów z instytucji badawczych i czołowych dostawców platform, aby rozwijać najnowocześniejsze technologie w najważniejszych obszarach technologii” – powiedział Greg Estes, wiceprezes firmowych programów marketingowych i programistycznych w firmie NVIDIA. „Cieszymy się, że możemy dzielić się niesamowitą pracą ponad 500 ekspertów z firmy NVIDIA i naszej światowej społeczności, aby sprostać dzisiejszym najtrudniejszym wyzwaniom”.

GTC obejmie ponad 500 sesji, w tym sesje na żywo i nagrania na żądanie. Sesje na żywo dadzą uczestnikom możliwość zadawania pytań i interakcji z ekspertami w dziedzinie sztucznej inteligencji i innych dziedzin z różnych firm i organizacji. W programie weźmie udział wiele wiodących światowych organizacji technologicznych. Sponsorzy to AWS, Google Cloud, Microsoft, Oracle, Facebook, Dell Technologies, Hewlett Packard Enterprises, VMware, Cisco, Lenovo, ASUS, Booz Allen Hamilton i IBM.

GTC obejmie również szereg paneli skupiających ekspertów i decydentów w celu omówienia tematów, od strategii krajowych po sprawiedliwą sztuczną inteligencję.

Programiści mogą wzmocnić swoje umiejętności, rejestrując się w jednym z 16 całodniowych warsztatów szkoleniowych organizowanych przez NVIDIA Deep Learning Institute. Dostępne na całym świecie warsztaty uczą najnowszych umiejętności w zakresie CUDA, RAPIDS, przetwarzania języka naturalnego i nie tylko.

GTC będzie również oferować pełną ścieżkę startową, hostowaną przez NVIDIA Inception, która będzie zawierała prezentacje od czołowych światowych prezesów start-upów AI, sesje techniczne z inżynierami NVIDIA oraz panele z kierownictwem firmy NVIDIA na temat tego, dokąd AI zmierza dalej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!