NVIDIA GeForce NOW otrzymuje World of Warcraft i 16 innych gierW tym tygodniu World of Warcraft pojawi się w chmurze jako część 17 gier, które dołączą do biblioteki GeForce NOW, a siedem z nich będzie można przesyłać strumieniowo w tym tygodniu. Poza tym nadszedł czas, aby zostać nagrodzonym. Zdobądź darmowego wierzchowca w grze w Elder Scrolls Online już dziś, biorąc udział w programie nagród GeForce NOW.

Bohaterowie wznoszą się do chmury
Zanurz się w wciągające krainy World of Warcraft, w tym w najnowszy dodatek Dragonflight, nostalgiczną podróż w World of Warcraft Classic i niedawno wydaną grę World of Warcraft Cataclysm Classic. Te popularne gry RPG online dla wielu graczy od Blizzard Entertainment zanurzają graczy w legendarnych bitwach.

Wyrusz w podróż pełną niekończących się przygód w bogatym i dynamicznym wszechświecie Azeroth w najnowszym nowoczesnym rozszerzeniu, World of Warcraft: Dragonflight. Rozległe krajobrazy Smoczych Wysp są dostępne do eksploracji – nawet na grzbiecie przerażającego smoka. Dostępne są także nowo przebudzone Dracthyr Evokers, pierwsze w historii World of Warcraft grywalne połączenie rasy i klasy. Członkowie GeForce NOW Priority i Ultimate mogą zanurzyć się w kinowej rozgrywce dzięki obsłudze RTX ON.

Stań twarzą w twarz z powrotem Deathwinga Niszczyciela, którego gwałtowne pojawienie się niszczy i zmienia kontynent Azeroth. Wyrusz w erę ognia i zniszczenia w World of Warcraft Cataclysm Classic i zapoczątkowuj nową erę dla Azeroth. Zaktualizowana gra wprowadza nowe lochy i rajdy, nowe kombinacje ras i klas oraz wiele więcej.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym poszukiwaczem przygód, czy nowicjuszem w grze, udaj się do Azeroth z przeszłości w World of Warcraft Classic i przeżyj na nowo wrażenia z gry takie, jakie były w chwili jej pierwszego uruchomienia, z kilkoma nowymi ulepszeniami. Eksploruj Wschodnie Królestwa i Kalimdor, zapuszczaj się do kultowych lochów lub weź udział w legendarnych bitwach gracz kontra gracz.

Doświadcz tego wszystkiego dzięki członkostwu GeForce NOW, co oznacza brak czekania na pobieranie lub aktualizację gier, nawet w przypadku nadchodzącego rozszerzenia do World of Warcraft The War Within.

Rosnąć
Członkowie GeForce NOW uzyskują dostęp do nagród, które poprawiają wrażenia z gry. W tym tygodniu kontynuacja obchodów 10-lecia The Elder Scrolls Online obejmuje nagrodę w grze dla członków GeForce NOW.

Reklama

Wierzchowce oferują świetny sposób podróżowania po świecie i zapewniają zupełnie inne wrażenia niż podróżowanie pieszo. Ta nowa bezpłatna nagroda zapewnia członkom zaufanego towarzysza wykraczającego poza opcję startową. Wierzchowiec ma słoneczne usposobienie, które pasuje do jego żywej, wielobarwnej sierści. To doskonały koń dla nowego jeźdźca lub takiego, który regularnie ryzykuje niebezpieczne sytuacje.

Członkowie mogą odebrać darmowego wierzchowca już dziś, decydując się na nagrody i sprawdzając pocztę e-mail, aby uzyskać instrukcje dotyczące wykorzystania. Członkowie Ultimate i Priority mogą skorzystać z promocji już dziś, a członkowie bezpłatni będą mogli ją odebrać od 31 maja. Oferta jest dostępna do 30 czerwca, kto pierwszy, ten lepszy.

Nowe gry, montuj!
Zbuduj drużynę bohaterów i walcz o odzyskanie miasta w Capes, turowej grze strategicznej od Daedlic Entertainment. Rekrutuj, trenuj i wysyłaj drużynę, aby odebrać miasto złoczyńcom, którzy trzymają je jako zakładników. Awansuj bohaterów, aby uzyskać dostęp do nowych umiejętności i potężnych ulepszeń, a ponadto każdy bohater zyskuje unikalną zdolność tworzenia drużyny od każdego ze swoich sojuszników.

Sprawdź pełną listę nowych gier w tym tygodniu:

 • The Rogue Prince of Persia (nowe wydanie na Steamie, 27 maja)
 • Peleryny (nowość na Steamie, 29 maja)
 • Lords of the Fallen (nowe wydanie na Xbox, dostępne w ramach PC Game Pass, 30 maja)
 • Soulmask (nowość na Steamie, 31 maja)
 • World of Warcraft: Dragonflight (Battle.net)
 • World of Warcraft Classic (Battle.net)
 • World of Warcraft Cataclysm Classic (Battle.net)

Członkowie mogą szukać następujących informacji jeszcze w tym miesiącu:

 • Autopsy Simulator (nowe wydanie na Steamie, 6 czerwca)
 • Czarnobyl Likwidatorzy (nowe wydanie na Steamie, 6 czerwca)
 • SunnySide (nowe wydanie na Steamie, 14 czerwca)
 • Still Wakes the Deep (nowe wydanie na Steamie i Xbox, dostępne w ramach PC Game Pass, 18 czerwca)
 • Disney Speedstorm (Steam i Xbox, dostępny w ramach PC Game Pass)
 • Farma Razem 2 (Steam)
 • Resident Evil Village (Steam)
 • Star Traders: Frontiers (Steam)
 • Street Fighter 6 (parowa)
 • Torque Drift 2 (Epic Games Store)

Więcej do maja

Oprócz 24 gier ogłoszonych w zeszłym miesiącu, do biblioteki GeForce NOW dołączyły cztery kolejne:

 • Senua’s Saga: Hellblade II (nowe wydanie na Steamie i Xbox, dostępne w ramach PC Game Pass, 21 maja)
 • Serum (nowość na Steamie, 23 maja)
 • Palworld (Steam i Xbox, dostępne w ramach PC Game Pass)
 • Tomb Raider: Definitive Edition (Xbox, dostępny w ramach PC Game Pass)

Gestalt, Norland i Sunnyside opóźniły daty premiery na koniec tego roku. Bądź na bieżąco z GFN w czwartek, aby uzyskać aktualizacje.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple odrzuciło współpracę z Meta w celu wprowadzenia chatbota AI na iOS

A WSJ niedzielny raport to ujawnił Apple i Meta rozmawiały o potencjalnym partnerstwie jeśli chodzi o funkcje AI. Mówiąc dokładniej, wygląda...

Kup trzy gry za jedyne 15 USD w Fanatical

Fanatical powrócił z kolejną wyjątkową kolekcją Diamond, dającą Ci możliwość stworzenia własnego pakietu przecenionych gier spośród kilkunastu tytułów. Pakiet Kolekcji Diamentów...

Jak powielić Wspomnienia w DLC Elden Ring Shadow of the Erdtree

Możesz duplikaty wspomnień W Pierścień Eldena'S Cień Erdtree DLC, tak jak było to możliwe w grze podstawowej. Zasadniczo daje...
Advertisment