NVIDIA DLSS w Skull and Bones, Banishers: Ghosts of New Eden i Smalland: Survive the Wilds


W zeszłym tygodniu DLSS był dostępny w momencie premiery w wersji demonstracyjnej Stormgate Steam Next Fest oraz w The Inquisitor. Dodatkowo DLSS był także dostępny dla graczy korzystających z nowego rozszerzenia Atomic Heart: Trapped In Limbo oraz nowo wydanego sezonu 2 Call of Duty: Warzone. W tym tygodniu premiera Banishers: Ghosts of New Eden z DLSS 3, zaś Smalland: Survive Premiera Wilds i Skull and Bones z DLSS 2.

Premiera Banishers: Ghosts of New Eden już dziś z DLSS 3 i DLAA
Premiera Focus Entertainment i DON’T NOD Banishers: Ghosts of New Eden odbędzie się 13 lutego. W Nowym Edenie w roku 1695 społeczności osadników nęka straszliwa klątwa. Jako Banisherzy wkroczcie w ich życie, badajcie źródła zła, odkrywajcie mrożące krew w żyłach tajemnice, eksplorujcie różnorodne krajobrazy i wchodźcie w interakcję z niezapomnianymi postaciami, których los leży w waszych rękach. Zanurz się w intymnej narracji Action-RPG, która zabierze Cię w ekscytującą podróż pomiędzy życiem, śmiercią, miłością i poświęceniami.

Gdy premiera Banishers: Ghosts of New Eden odbędzie się w przyszłym tygodniu, gracze korzystający z kart GeForce RTX będą mogli natychmiast zwiększyć wydajność dzięki obsłudze DLSS 2 i DLSS 3. W rozdzielczości 4K i włączonych ustawieniach maksymalnych użytkownicy kart GeForce RTX z serii 40 odnotują 1,8-krotny wzrost wydajności przeciętny. To uaktualnienie DLSS umożliwia kartom GeForce RTX 4090 i RTX 4080 SUPER przekroczenie 144 FPS w rozdzielczości 4K, posiadaczom GeForce RTX 4070 Ti SUPER pozwala grać z prędkością ponad 120 FPS, a posiadaczom GeForce RTX 4070 SUPER gra z prędkością znacznie przekraczającą 100 FPS.

Jeśli liczba klatek na sekundę jest już wystarczająco duża, dołączona jest także funkcja NVIDIA DLAA. Ten tryb antyaliasingu oparty na sztucznej inteligencji wykorzystuje tę samą technologię, która została opracowana dla DLSS, ale zamiast tego DLAA wykorzystuje obraz w natywnej rozdzielczości, aby zmaksymalizować jakość obrazu, zamiast zwiększać wydajność i zapewniać jeszcze bogatsze wrażenia.

Smalland: Survive the Wilds wyjdzie z wczesnego dostępu 15 lutego i będzie zawierać DLSS 2

Przeżyj wielką przygodę w małej skali w grze Smalland: Survive the Wilds firmy Merge Games, grze o przetrwaniu i budowaniu dla jednego gracza lub w trybie współpracy, której akcja toczy się w świecie, w którym jesteś nawet mniejszy od owada, co czyni cię kuszącym posiłkiem . Twórz broń i zbroje, oswajaj stworzenia i ujeżdżaj je, buduj obozy i odkrywaj dziwną nową krainę z maksymalnie 10 graczami w trybie współpracy.

Reklama

Od pierwszego dnia wczesnego dostępu Smalland: Survive the Wilds obsługuje standard DLSS 2, a 15 lutego gra zakończy wczesny dostęp wraz z wypuszczeniem aktualizacji 1.0, zawierającej zakończenie historii gry i więcej nowej zawartości. Aby uzyskać najlepsze wrażenia, włącz DLSS 2, aby zwiększyć liczbę klatek na sekundę w Smalland: Survive the Wilds.

Premiera Skull and Bones 16 lutego, z obsługą DLSS 2 i Ray Tracing

Skull and Bones, opracowany przez Ubisoft Singapore we współpracy z innymi studiami Ubisoft, to kooperacyjna piracka gra akcji RPG z otwartym światem, w której grasz według własnych zasad, aby stać się najbardziej niesławnym królem piratów i zbudować swoje imperium przemytnicze w niebezpiecznym świecie. Twórz różnorodne unikalne statki, zawieraj nieprawdopodobne sojusze i weź udział w ekscytujących bitwach morskich, pokonując przeciwności losu i siejąc chaos na morzach. Bądź częścią wciągającego świata, który co sezon wprowadza nowe wyzwania i funkcje.

Kiedy Skull and Bones ukaże się 16 lutego, gracze na PC będą mogli aktywować oświetlenie oparte na technologii Ray Traced Global Illumination, aby poprawić jakość obrazu i zwiększyć wydajność dzięki DLSS 2. Zdobądź grę trzy dni wcześniej, 13 lutego, kupując Edycję Premium lub subskrybując do Ubisoftu+. Pobierz także nasz nowy sterownik Game Ready, aby jeszcze bardziej zoptymalizować swoje wrażenia z gry Skull and Bones.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...

Vice porzuca Vice.com i zwalnia setki pracowników

Po niemal trzech dekadach Wice przestanie publikować artykuły na swojej stronie internetowej. Wiceprezes ds. mediów, Bruce Dixon, powiedział dzisiaj, że firma zamierza...

Nasze ulubione gry, ubrania i akcesoria dla fanów Elden Ring

Pierścień Eldena jest przez wielu uważana za najlepsze doświadczenie FromSoftware, z mroczną, średniowieczną scenerią i głęboką historią napisaną częściowo przez...
Advertisment