NVIDIA DLSS przybywa do Brothers: A Tale of Two Sons Remake i Myth of Empires


Ponad 500 gier i aplikacji wykorzystuje technologie RTX, a zaledwie tydzień nie ma nowych, hitowych gier i niesamowitych gier niezależnych, integrujących technologię NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex i zaawansowane efekty oparte na ray tracingu, aby zapewnić graczom GeForce RTX absolutne wrażenia z komputera PC. Dzisiaj premiera docenionego przez krytyków remake’u Brothers: A Tale of Two Sons z DLSS 2, zapewniając graczom GeForce ostateczne wrażenia. A Myth of Empires jest teraz dostępny z DLSS 2.

Remake Brothers: A Tale of Two Sons ma dziś premierę z DLSS 2
Okrzyknięty przez krytyków już w momencie premiery, Brothers: A Tale of Two Sons powraca! Wierny rozgrywce i wzruszającej historii z 2013 roku, Brothers: A Tale of Two Sons Remake zawiera przebudowane postacie i krajobrazy w oparciu o oryginał i został zaktualizowany do najnowszej generacji grafiki, wydajności i rozgrywki. W połączeniu z ponownie nagraną ścieżką dźwiękową z orkiestrą na żywo przygotuj się na emocjonalne przeżycie, które wyniesie Twoją przygodę na zupełnie nowy poziom. Kiedy ich ojciec cierpi na śmiertelną chorobę, dwaj bracia muszą odważnie wyruszyć na poszukiwanie „Wody Życia”, jedynego lekarstwa, które może go uratować. Bracia nie mogąc sobie pozwolić na porażkę muszą polegać na sobie nawzajem, wykorzystując swoje indywidualne umiejętności, aby chronić się nawzajem i pokonywać przeszkody w tej niezapomnianej podróży, w której można grać solo lub z przyjacielem w lokalnym trybie współpracy.

Po dzisiejszej premierze gry Avantgarden SRL i 505 Games’ Brothers: A Tale of Two Sons Remake będą od pierwszego dnia oferować obsługę DLSS 2 i nawet 3-krotnie większą wydajność procesora graficznego GeForce RTX. W rozdzielczości 4K, przy maksymalnych ustawieniach, liczba klatek na sekundę wzrasta średnio 2,9X, dzięki czemu GeForce RTX 4070 przekracza 80 FPS, GeForce RTX 4070 Ti SUPER i 4080 SUPER 100 FPS, a GeForce RTX 4090 150 FPS.

Przy maksymalnych ustawieniach 1440p wydajność wzrasta średnio 2,3 razy, zapewniając, że wszystkie procesory graficzne GeForce RTX z serii 40 działają z szybkością ponad 60 FPS, a szybszym kartom znacznie powyżej 100 FPS, przy czym GeForce RTX 4090 zajmuje pierwsze miejsca na listach przebojów z szybkością 190 FPS . W rozdzielczości 1080p wydajność wzrasta średnio 2,1X, zapewniając wszystkim graczom kart GeForce RTX z serii 40 ponad 100 FPS przy maksymalnych ustawieniach.

Myth of Empires już dostępne z DLSS 2

Myth of Empires, od Angela Game i Imperium Interactive Entertainment, to wieloosobowa gra wojenna typu sandbox charakteryzująca się wysokim stopniem swobody. Gracze muszą przetrwać, wytwarzać, tworzyć i przewodzić oddziałom w dążeniu do podboju terytorium i zbudowania własnego imperium, korzystając z ponad 1200 przepisów rzemieślniczych, setek broni oraz licznych opcji podboju i ekspansji.

Reklama

Myth of Empires obsługuje DLSS 2 od czasu jego pierwszej premiery, która miała miejsce 18 listopada 2021 r., a w zeszłym tygodniu wydano ogromną aktualizację do wersji 1.0, oznaczającą oficjalną premierę Myth of Empires. Jeśli dołączysz do bitwy o terytorium, włącz w grze technologię DLSS 2, aby zwiększyć liczbę klatek na sekundę.

W rozdzielczości 4K, przy maksymalnych ustawieniach, liczba klatek na sekundę jest zwiększona średnio 1,55X, dzięki czemu GeForce RTX 4070 i nowsze wersje mogą grać z szybkością znacznie przekraczającą 60 FPS, przy czym na większości kart liczba klatek na sekundę przekracza 120 FPS, co zapewnia najlepszą możliwą wydajność doświadczenie.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment