NVIDIA DLSS pojawia się w Manor Lords i dwóch kolejnych grach


Ponad 500 gier i aplikacji wykorzystuje technologie RTX, a zaledwie tydzień nie ma nowej, niesamowitej gry integrującej technologię NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex i zaawansowane efekty oparte na ray tracingu, aby zapewnić graczom GeForce RTX najlepsze wrażenia z komputera PC. W przyszłym tygodniu premiera gry numer 1 na liście najchętniej kupowanych na Steamie, Manor Lords, będzie zapewniać obsługę DLSS, zapewniając najwyższą możliwą liczbę klatek na sekundę i jakość obrazu dla posiadaczy kart GeForce RTX. Są też dwie nowe gry DLSS, które warto sprawdzić. Więcej informacji o każdym ogłoszeniu znajdziesz poniżej.

Manor Lords, gra Steam nr 1 na liście życzeń, ukaże się wraz z DLSS 2 26 kwietnia
Manor Lords, stworzona i kodowana przez samodzielnego programistę, przy wsparciu wydawniczym Hooded Horse, to średniowieczna gra strategiczna oferująca szczegółowe budowanie miasta, bitwy taktyczne na dużą skalę oraz złożone symulacje ekonomiczne i społeczne. Rozbuduj swoją początkową wioskę w tętniące życiem miasto, zarządzaj zasobami i łańcuchami produkcyjnymi oraz powiększaj swoje ziemie poprzez podbój w grze, która najczęściej znajduje się na liście życzeń Steam, a którą śledzi ponad 2 miliony użytkowników.

Kiedy 26 kwietnia gra Manor Lords trafi do wczesnego dostępu, gracze korzystający z kart GeForce RTX będą mogli natychmiast zwiększyć liczbę klatek na sekundę dzięki obsłudze DLSS 2 już od pierwszego dnia. W rozdzielczości 4K, średni wzrost wydajności o 47% umożliwi posiadaczom GeForce RTX 4070 i szybszych kart , przekraczającą 60 FPS i umożliwia właścicielom szybszych procesorów graficznych zwiększenie wydajności. Przy rozdzielczości 2560×1440 i 1920×1080, DLSS 2 pozwala wszystkim posiadaczom kart GeForce RTX z serii 40 wygodnie przekroczyć 60 FPS przy maksymalnych ustawieniach, umożliwiając obserwowanie tętniącej życiem osady przy najwyższej możliwej liczbie klatek na sekundę oraz przybliżanie bitew i wydawanie rozkazów w czasie rzeczywistym bez spowolnienia.

Oddsparks: przygoda z automatyzacją dostępna od 24 kwietnia z DLSS 2 i DLAA

Oddsparks: An Automation Adventure od Massive Miniteam i HandyGames to połączenie automatyzacji, eksploracji i strategii czasu rzeczywistego dla jednego gracza i kooperacji, w ramach którego musisz budować linie produkcyjne za pomocą twoich dziwnych i uroczych Iskier. Te Iskry będą Ci towarzyszyć w podróżach przez generowane proceduralnie światy pełne wrogów, zasobów i starożytnych sekretów.

Gra Oddsparks: An Automation Adventure, która pojawi się we wczesnym dostępie 24 kwietnia, od pierwszego dnia będzie oferować obsługę DLSS 2, umożliwiając wszystkim graczom korzystającym z kart GeForce RTX zwiększenie wydajności podczas budowania swoich ogromnych warsztatów w świecie Oddsparks. Alternatywnie włącz DLAA, aby uzyskać jakość obrazu na 11. DLAA to tryb antyaliasingu oparty na sztucznej inteligencji, który wykorzystuje tę samą technologię opracowaną dla DLSS, ale zamiast tego wykorzystuje obraz w natywnej rozdzielczości, aby zmaksymalizować jakość obrazu, zamiast zwiększać wydajność, w celu uzyskania równomiernego bogatsze doświadczenie.

Reklama

Witamy w aktualizacji ParadiZe DLSS 2 i DLAA, która jest już dostępna

Łap zombie i zmuszaj je do pracy w programach Eko Software i Nacon Welcome to ParadiZe. Stwórz obóz, twórz ulepszenia i zagłębiaj się w świat opanowany przez zombie, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje możliwości.

Wczoraj, 15 kwietnia, ukazała się nowa aktualizacja gry, dodająca DLSS 2 i DLAA do Welcome to ParadiZe. Jeśli jesteś zainteresowany grą, pobierz demo ze Steam.

Wyzwanie GeForce RTX — dołącz na żywo 21 kwietnia: 12 streamerów, 5 drużyn, 1 mistrz, plus procesory graficzne i więcej do zgarnięcia

Najlepsi streamerzy z Niemiec, Hiszpanii, Francji, Włoch i Wielkiej Brytanii zmierzą się w epickim 13-godzinnym pojedynku 21 kwietnia, rywalizując w Fortnite, Call of Duty: Warzone, Diablo IV, Party Animals i Minecraft z RTX dla Windows 10, FINALY, Counter-Strike 2, kreatywne wyzwanie NVIDIA Studio i nie tylko. Drużyny, pogrupowane według własnego kraju, będą potrzebować szalonych umiejętności, boskiej wiedzy i genialnej strategii, aby zapewnić sobie zwycięstwo w tym pełnym adrenaliny wyzwaniu.

Każdy kraj będzie rywalizować na najwyższej klasy notebookach i komputerach stacjonarnych do gier i studiów z obsługą ROG GeForce RTX. W dniach 12–28 kwietnia dajemy legalnym mieszkańcom Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Hiszpanii i Austrii szansę odblokowania niesamowitych nagród sprzętowych za pośrednictwem naszego miernika szumu ROG GeForce RTX Challenge. Aby zapoznać się ze wszystkimi szczegółami i warunkami, sprawdź oficjalna strona docelowa RTX Challenge.

Prezentacja Pro zrzutów ekranu DLSS i RTX
Zaawansowani profesjonaliści w dziedzinie zrzutów ekranu, często nazywani artystami cyfrowymi lub wirtualnymi fotografami, prezentują artystyczny i kreatywny blask gry poprzez unikalne, oszałamiające zrzuty ekranu.

Zrzuty ekranu i filmy społeczności można znaleźć za pomocą tagów #VirtualPhotography, #Gametography, #photomode, #RTXON i innych na X, Instagramie i innych portalach społecznościowych. Poniżej za zgodą udostępniamy kilka wybranych ujęć gier RTX autorstwa popularnych artystów cyfrowych. Aby poznać więcej ich prac, śledź ich za pośrednictwem powiązanych sieci społecznościowych.

Sprawdź wkrótce, aby uzyskać jeszcze więcej gier RTX

Wkrótce pojawi się jeszcze więcej integracji DLSS dla całej gamy gier. Zaglądaj regularnie, aby zapoznać się z zestawieniem kolejnych tytułów DLSS i RTX, a przejdź tutaj, aby zobaczyć pełną listę ponad 500 gier i aplikacji z ulepszoną technologią RTX.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment