NTT wkracza na światowy rynek elektroniki użytkowej ze słuchawkami NTT sonority „nwm”.


-NTT sonority, Inc. (Prezes: Hiroshi Sakai), członek NTT Group, jednej z największych na świecie firm technologicznych i rozwiązań biznesowych, wszedł na rynek elektroniki użytkowej, opracowując całkowicie nowy typ słuchawek wykorzystujących unikalny technologię zwaną „Personalized Sound Zone” (PSZ). Firma ogłosiła plany wprowadzenia na rynek pierwszej na świecie otwartej technologii PSZ opracowanej przez NTT Corporation (NTT), która zamyka dźwięk w małej, zindywidualizowanej przestrzeni. Zbiórka pieniędzy na bezprzewodowy model głośników nausznych nwm MBE001 wyposażonych w technologię PSZ rozpocznie się 27 marca 2023 r. za pośrednictwem Indiegogo. Nwm, należąca do NTT sonority marka audio, będzie nadal ulepszać swoje produkty, których podstawą jest PSZ, maksymalizując bezpieczeństwo konsumentów i pozwalając użytkownikom cieszyć się komfortem połączenia poprzez dźwięk bez martwienia się o wyciek dźwięku.

Marka audio New Wave Maker (nwm) firmy NTT sonority została utworzona w listopadzie 2022 r. w celu zapewnienia optymalnych wrażeń dźwiękowych. Firma dąży do rozszerzenia swoich rozwiązań audio, aby sprostać przyszłym sposobom pracy i życia, tworząc nie tylko poczucie zanurzenia, ale także komfort bycia połączonym.

Słuchawki douszne NTT sonority nwm osiągają ten cel dzięki zastosowanej w produkcie technologii PSZ, która zwiększa bezpieczeństwo i wygodę użytkownika, blokując dźwięk urządzenia w przestrzeni 360 stopni w odległości kilku centymetrów od ucha. Dzięki temu użytkownik może jednocześnie słuchać dźwięku emitowanego przez słuchawki oraz dźwięków otoczenia w swoim otoczeniu — a wszystko to bez przeszkadzania innym. W przeciwieństwie do konwencjonalnych rozwiązań audio, słuchawki PSZ firmy NTT sonority umożliwiają użytkownikom łatwiejsze wykonywanie wielu zadań jednocześnie lub prowadzenie rozmów z rodziną, przyjaciółmi lub współpracownikami, a także słuchanie muzyki, podcastów, filmów, dźwięków otoczenia i nie tylko.

Dodatkowe cechy produktu to:

 • Zwiększony komfort: Ważące tylko około 3,4 uncji słuchawki mają lekką, otwartą konstrukcję, która maksymalizuje komfort. Słuchawki nwm eliminują nacisk i wibracje słuchawek na przewodnictwo kostne, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się ich noszeniem przez cały dzień. Wyposażony w głośnik umieszczony nad uchem, użytkownicy mogą cieszyć się naturalnym dźwiękiem, tak jakby nosili głośniki w uszach. Słuchawki bezproblemowo łączą się również z różnymi urządzeniami.
 • Funkcja mikrofonu umożliwiająca naturalną komunikację: otwarta konstrukcja słuchawek PSZ posiada funkcję mikrofonu, która nie tłumi głosu, co czyni je idealną opcją dla osób pracujących zdalnie lub biorących udział w zajęciach online.
 • Przełomowa technologia PSZ: Technologia PSZ to nowa technologia akustyczna opracowana przez NTT w oparciu o zasady dźwięku, odróżniająca ją od technologii przewodnictwa kostnego i głośników kierunkowych. Produkt wykorzystuje zasadę audio polegającą na eliminacji fal dźwiękowych w przeciwnych fazach, czyli zjawisku, w którym dwie fale dźwiękowe o różnych fazach wzajemnie się znoszą. Technologia PSZ charakteryzuje się specjalną konstrukcją sprzętową, która pozwala użytkownikom zamknąć dźwięk w małej, zindywidualizowanej przestrzeni wokół uszu.
  • Technologia PSZ umożliwia nowe formy komunikacji, które łączą technologię cyfrową z rzeczywistością, w tym między innymi:
  • Praca zdalna i prace domowe: Ciesz się dźwiękiem, nie martwiąc się o przeszkadzanie członkom rodziny lub współlokatorom. Możesz także odpowiadać na telefony i prośby członków rodziny.
  • Jogging, spacery, dojazdy do pracy przez miasto: bądź świadomy swojego otoczenia, w tym okolicznych warunków drogowych oraz nadjeżdżających samochodów i rowerów, jednocześnie ciesząc się dźwiękiem.
  • Symultaniczne rzeczywiste i wielojęzyczne konferencje międzynarodowe online: Zapewnienie tłumaczenia symultanicznego, które pozwala uczestniczyć w konferencjach bez opóźnień.

Crowdfunding produktu prowadzony jest w Japonii od zeszłej zimy. NTT sonority rozszerza swoje działania związane z finansowaniem społecznościowym, uruchamiając kampanię dla nwm MBE001 na stronie crowdfundingowej Indigogo. Celem tej kampanii jest zapewnienie klientom dostępu do tego rewolucyjnego produktu w obniżonej cenie.

NTT sonority wkrótce wypuści również przewodowy model swojego osobistego głośnika dousznego – nwm MWE001. Wyposażony również w technologię PSZ model nwm MWE001 wkrótce trafi do sprzedaży w wybranych witrynach internetowych. Ten lekki model waży tylko około 3,1 uncji dla obu uszu. Model przewodowy również nie wymaga ładowania, dzięki czemu produkt jest zawsze pod ręką. Planowana cena startowa zostanie podana wkrótce.

Reklama



Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Rząd Wielkiej Brytanii publikuje białą księgę AI

Rząd Wielkiej Brytanii opublikował białą księgę, w której przedstawił swoje „adaptacyjne” podejście do regulacji sztucznej inteligencji (AI), które, jak twierdzi, będzie napędzać odpowiedzialne...

The Last of Us na PC jest rzadko rozczarowującym portem PlayStation w momencie premiery

Spodziewałem się napisać o tym, jak Ostatni z nas część I przybywający na PC to najnowszy przykład świetnego pecetowego portu tytułu Sony PlayStation....

Wkrótce będziesz mógł korzystać z Apple Pay Later – ale czy powinieneś?

Niektórzy już potrafią używać Apple Zapłać później, a firma obiecuje, że trafi do „wszystkich uprawnionych użytkowników” w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Ale...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!