Nowy zwiastun programu telewizyjnego Fallout ujawnia historię Ghoula Waltona Gogginsa


Nowy zwiastun Prime Video Opad serial telewizyjny Wydany w czwartek film daje nam najlepsze jak dotąd spojrzenie na ponurą postapokaliptyczną historię serialu – i całe to zabawne gówno, które wydarzy się pośród cierpienia. Lepiej też rozumiemy, kim jest Ghul grany przez Waltona Gogginsa, zarówno przed, jak i po nuklearnej apokalipsie, która położyła podwaliny pod Opad.

Nowa Opad Zwiastun ujawnia, że ​​Ghoul Gogginsa był pozornie szczęśliwym człowiekiem rodzinnym, zanim spadły bomby nuklearne, i sprytnym sprzedawcą, który sprzedawał miejsce w skarbcach, w których schronili się ocaleni. Ghul może być także swego rodzaju niespokojnym sprzymierzeńcem Lucy, Elli Purnell, wesołej mieszkanki Krypty, która podczas swojej podróży przez pustkowia Los Angeles otrzymuje brutalną dawkę rzeczywistości.

Lucy spotyka się także z Maximusem (Aaron Moten), młodym żołnierzem Bractwa Stali, w nowym filmie Opad przyczepa. Podobnie jak Lucy, Maximusowi nie brakuje optymizmu, ale jego wysiłki skupiają się na misji bractwa polegającej na zaprowadzeniu prawa i porządku na pustkowiach. Czwartkowy zwiastun daje także pierwszy wgląd w postacie Moldavera (Sarita Choudhury) i Ma June (Dale Dickey).

W zapowiedzi nowości Opad W zwiastunie pokazanym prasie w środę Goggins stwierdził w uwagach wideo, że jego Ghul jest podobny do poety Wergiliusza z Dantego Piekło. Goggins powiedział, że jego postać, łowca nagród, służy jako „przewodnik po tym napromieniowanym piekle”, jest pragmatyczny, bezwzględny i ma nikczemne poczucie humoru. Przed wojną, kiedy jego postać nazywała się Cooper Howard, był „zupełnie inną osobą” i służył jako „pomost między światami” OpadHolokaust przed i po nuklearnym.

Opad producent wykonawczy/reżyser Jonathan Nolan powiedział na środowej konferencji prasowej, że ton serialu telewizyjnego był najtrudniejszym do uzyskania w adaptacji tonem – zaraz po pancerze wspomagane Bractwa Stali dobrze wyglądać na żywo. Powiedział, że serial, podobnie jak gry Fallout, eksploruje koniec świata z poczuciem humoru. „W serial wpleciona jest nuta optymizmu” – powiedział Nolan. Współshowrunnerka Geneva Robertson-Dworet zgodziła się i zadzwoniła Opad „zabawna postapokaliptyczna historia”, która odkryje różne frakcje świata retro science-fiction.

Robertson-Dworet nazwał także Ghule z pustkowi „najbardziej empatyczną” frakcją, więc spodziewaj się zobaczyć mnóstwo Gogginsa i jego napromieniowanych zmutowanych kumpli.

Reklama

Opad Premiera w Prime Video już 11 kwietnia — dzień wcześniej niż wcześniej zapowiadano. Wszystkie odcinki zostaną usunięte na raz.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ZOTAC zaprezentuje skalowalne platformy GPU i rozwiązania przemysłowe na targach Hannover Messe 2024

ZOTAC Technology ogłasza nową linię minikomputerów dla przedsiębiorstw i służby zdrowia, zaprojektowanych do konkretnych zastosowań i skalowalnych wdrożeń, a także zupełnie nową klasę...

Team Group przedstawia dysk SSD MP44Q M.2 Gen 4 NVMe

Znana globalna marka pamięci Team Group Inc. stara się zapewniać konsumentom różnorodne i optymalne rozwiązania w zakresie pamięci masowej. Dziś z dumą...

Google zwalnia 28 pracowników po proteście dotyczącym izraelskiego kontraktu na chmurę

Poważne konsekwencje destrukcyjnego zachowaniaGooglersi,Być może widzieliście wczoraj doniesienia o protestach w niektórych naszych biurach. Niestety kilku pracowników sprowadziło wydarzenie do naszych budynków...
Advertisment