Nowy wygląd wypukłości aparatu w iPhonie 16 pokazany na zdjęciu, które wyciekło


The iPhone 16 jest szeroko rozpowszechniony Oczekuje się, że z tyłu znajdą się pionowo ustawione kamery, prawdopodobnie w celu umożliwienia przestrzennego nagrywania wideo. Niedawno ujawnione zdjęcia dają nowe spojrzenie na ten projekt, przedstawiając jedno z pierwszych etui na iPhone’a 16.

Nowy wygląd wybrzuszenia aparatu w iPhonie 16

Zdjęcie udostępniono w mediach społecznościowych w tym tygodniu przez Sonny’ego Dicksona. Widać nowe wycięcie na aparat, wyraźnie zaprojektowane z myślą o aparatach ustawionych pionowo w iPhonie 16. Obudowa ta została prawdopodobnie wykonana w oparciu o krążące wokół pliki schematów Łańcuch dostaw Apple przed premierą iPhone’a 16 jeszcze w tym roku.

Obecnie iPhone 15 i iPhone 15 Plus korzystają z układu aparatu, w którym obiektyw główny i ultraszerokokątny są ustawione po przekątnej. Oczekuje się, że po przejściu na konstrukcję ustawioną pionowo iPhone 16 i iPhone 16 Plus będą mogły nagrywać wideo przestrzenne.

Nowy układ jest podobny do układu wybrzuszenia aparatu w telefonach iPhone X, iPhone XS i iPhone 11. Apple zaktualizowało projekt do przekątnej dzięki przeprojektowaniu iPhone’a 12 w 2020 roku.

Zmiana układu aparatu w iPhonie 16 nawiązuje do podobnej zmiany, jaką Apple wprowadził w zeszłym roku w iPhone’ach 15 Pro i iPhone’ach 15 Pro Max. Apple dostosowało układ trzech obiektywów aparatów iPhone’a 15 Pro tak, aby aparat główny i ultraszerokokątny były ułożone jeden na drugim. Ta zmiana umożliwia iPhone’owi 15 Pro nagrywaj wideo przestrzenne dla Vision Pro.

Reklama

Bądź na bieżąco z najnowszymi plotkami na temat iPhone’a 16 w naszym dedykowanym przewodniku.

Czytaj więcej:

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...

MSI prezentuje serwery GPU dla branży mediów i rozrywki na targach NAB Show 2024

MSI, wiodący światowy dostawca serwerów, zaprezentuje swoje najnowsze serwery GPU wyposażone w procesory AMD podczas targów NAB Show 2024 na stoisku nr SL9137...

KingSpec przedstawia 2,5-calowe dyski SSD Yansen dla przedsiębiorstw

Na targach Embedded World 2024 w Norymberdze w Niemczech firma KingSpec (znana również jako YANSEN) zaprezentowała swój 2,5-calowy dysk SSD specjalizujący się w...
Advertisment