Nowy tryb nie-zombie w Battlefield 2042 dodaje wydrukowanych w 3D wrogów-androidów


Pole Bitwy 2042 przeżywa niewielkie odrodzenie w związku ze zbliżaniem się dwóch lat istnienia, dzięki niedawnemu darmowemu weekendowi, wyprzedażom i licznym aktualizacjom od dewelopera. Miejmy nadzieję, że nowy sezon gry podtrzyma ponowne zainteresowanie graczy futurystyczną strzelanką wojskową DICE — szczególnie nowym trybem, który pozwala wystawiać i walczyć z hordami wydrukowanych w 3D syntetycznych żołnierzy, którzy biegają nago i rozbijają głowy wrogów młotkami.

Sezon 6 Pole Bitwy 2042 wprowadzi nowy, ograniczony czasowo tryb o nazwie Killswitch, typ gry 12 na 12, który pozwala graczom drukować fale Geistów — wspomnianych wcześniej nagich botów — które można wykorzystać w walce. Są to właściwie (szybkie) zombie, które pędzą na drużynę przeciwną i próbują ją zatłuc na śmierć, jak widać na zwiastunie powyżej.

Geisty są drukowane w Kuźniach na mapach Killswitch (Zredagowane, Manifest, Klepsydra i Grot Włóczni), a drużyny będą walczyć o kontrolę nad tymi Kuźniami, jednocześnie próbując przejąć lokalizacje zwane węzłami AOS.

Jak poradzili sobie ci syntetyczni żołnierze, którymi nie są kanonicznie zombie, trafiły do ​​fikcji Battlefield? Według DICE i wydawcy Electronic Arts tajne laboratorium badawczo-rozwojowe u wybrzeży Szkocji padło ofiarą szaleństwa AI. Ta sztuczna inteligencja przejęła kontrolę i stworzyła Geista, złoczyńców o świecących oczach, zaprogramowanych do zabijania. Jasne, kupuję to.

Chociaż zombie mogą być czymś w rodzaju wyczerpanego tropu (i wyraźnie kojarzony z bardziej popularnymi współczesnymi wojskowymi strzelankami pierwszoosobowymi), fajnie jest widzieć eksperyment DICE i twórcy Ripple Effect z Battlefieldem podczas gdy nowe kierownictwo ponownie przemyśle podejście EA do serii.

W Killswitch można grać w ramach gry Pole Bitwy 2042‘S Wydarzenie Mrocznego Protokołuktóry potrwa od 31 października do 14 listopada. Gracze biorący udział w meczach Killswitch mogą zdobywać baretki, które można wymienić na bezpłatne nagrody kosmetyczne, takie jak skórki broni i pojazdów.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kody QR mogą być ukrytym oszustwem typu phishing – ostrzega FTC

Federalna Komisja Handlu (FTC) ostrzegła społeczeństwo przed skanowaniem jakichkolwiek starych kodów QR blog z alertami konsumenckimi zeszły tydzień. Oczywiście ostrzeżenie sprowadza się...

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...
Advertisment