Nowy system „Presto” pojawi się w sklepach Apple Store w przyszłym miesiącu w celu uzyskania bezprzewodowych aktualizacji oprogramowania iPhone’a


Apple wkrótce wprowadzi dużą zmianę w swoich sklepach detalicznych w Stanach Zjednoczonych: „Presto w Apple”. System ten umożliwi pracownikom Apple Store bezprzewodową aktualizację oprogramowania iPhone’a, gdy telefon jest jeszcze w pudełku, za pomocą urządzenia przypominającego pad. Oto jak to działa.

W najnowszym numerze jego Zasilanie włączone biuletyn, BloombergaMark Gurman informuje, że nowy system zacznie być szeroko wdrażany w sklepach Apple Store w Stanach Zjednoczonych w kwietniu i dotrze do wszystkich sklepów w USA „wczesnym latem”. Proces ten jest testowany w wybranych sklepach Apple od końca 2023 roku.

Gurmana pierwszy raport o tym systemie w październiku ubiegłego roku i 9 do 5Mac następnie Znaleziono dowody działania tej funkcji w iOS 17.2. Technologia koncentruje się wokół „urządzenia przypominającego podkładkę, na którym sklep może umieszczać pudełka z iPhone’ami”. System jest w stanie włączyć iPhone’a, zaktualizować jego oprogramowanie, a następnie wyłączyć go ponownie, a telefony pozostają w pudełkach.

W dzisiejsze wydanie Zasilanie włączoneGurman pisze:

System przypomina trochę metalową skrytkę na buty. Może wykorzystywać MagSafe i inne technologie bezprzewodowe do zasilania iPhone’a bez konieczności otwierania opakowania. Pobiera i instaluje nowe oprogramowanie, a następnie ponownie wyłącza telefon.

Ta zmiana będzie oznaczać, że osoby kupujące nowe iPhone’y w sklepach Apple Store prawdopodobnie nie będą musiały aktualizować swojego urządzenia od razu po wyjęciu go z pudełka. Zamiast tego Apple Store będzie mógł aktualizować urządzenia po wydaniu nowych wersji iOS.

Reklama

W obecnym stanie iPhone’y są wysyłane z fabryki z dowolną wersją systemu iOS, która była wówczas dostępna. Oznacza to, że miliony iPhone’ów są dostarczane z wersjami iOS, które w momencie dostarczenia telefonu do klienta mają wiele aktualizacji.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment